Edukacja | Galerie | Sport | ZamośćRedakcja27 maja 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Tenisiści stołowi wygrali pierwszy mecz finału Pucharu Europy [ZDJĘCIA]

R E K L A M A    B O A R D

Tenisiści stołowi PWSZ Zamość wygrali pierwszy mecz finału Pucharu Europy TT Inter Cup. Podopieczni trenera Piotra Kostrubca pokonali 4:2 francuski PPC Jeumont.

Do meczu zamościanie przystąpili z marszu po turnieju finałowym Pucharu Polski, w którym zajęli 3 miejsce oraz pierwszym meczu barażowym o Superligę. Mimo dużego obciążenia zawodnicy PWSZ Zamość dali radę i pokonali francuską drużynę, w której występował m.in. dwukrotny mistrz Belgii.

Piotr Kostrubiec trener drużyny PWSZ podsumował mecz – Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa ale to dopiero połowa drogi do sukcesu, przed nami rewanż we Francji – 15.06.2019 r. Mecz dla nas ciężki, gdyż moi zawodnicy czuli jeszcze trudy barażowego spotkania w Lęborku. Wynik cieszy i wydaje się być solidną zaliczką przed rewanżem. Drużyna z Jeumont w swoim składzie ma dwóch doświadczonych zawodników w przeszłości grających w Superlidze Belgii więc musimy być bardzo skoncentrowani i dobrze przygotowani do spotkania we Francji. Poziom turnieju z meczu na mecz rośnie a wisienką na torcie były niewątpliwie pojedynki Lauric Jeana (mistrza Belgi 2015 i 2016 ) z naszymi Pawłami – Chmielem i Koziełem, które gromkimi brawami oklaskiwali zamojscy kibice.

Mecz cieszył się sporym zainteresowaniem kibiców. Z trybun pingpongistów dopingowali rektor PWSZ w Zamościu – prof. nadzw. dr hab. Andrzej Samborski, kanclerz uczelni – Jerzy Korniluk, prezydent Zamoscia – Andrzej Wnuk, wicedyrektor Departamentu Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie – Tadeusz Lizut oraz radni miejscy Hetmańskiego Grodu.

Zamojska drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Chmiel, Marcin Litwiniuk, Ihor Zavadskyi, Paweł Kozieł.

PWSZ Zamość nadal liczy się w walce o Superligę. W pierwszym barażowym meczu ulegli co prawda na wyjeździe Pogoni Lębork 4:6, ale jak zapewnia trener Piotr Kostrubiec straty te są możliwe do odrobienia. Rewanżowy mecz barażowy zostanie rozegrany w Zamościu 1 czerwca.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Witold
No i dobrze. Ciesz się, że chociaż ty...
Ania
To nie jest pełna lista ani laureatów...
Jan
Dla prawych ludzi, praca dla dobra Zamoj...
Magdalena
Przepiękne przedstawienie, polecam i gr...
KL
Możliwe jest, że Misski Brzydul z Lube...
z_boku
Czym droga Leno uraził Ciebie mój niew...
trzecie oko
Rajd Rowerowy Zamość-Zwierzyniec lub K...
ad111
Oto dowód, że równoległe światy ist...
Gizo
Jedno jest pewne. Od początku zawislak ...
jan III
Co on takiego dobrego dla mieszkańców ...
I to przegrał z kretesem, w takim Zamo...
Elka
A ja mam pytanie - a kto się wreszcie z...
Lena
Zboku, posłuchaj: najpierw rozejrzyj si...
ak
A jednak rozczarowanie antyklerykałów ...
ad111
Poseł "tej ziemi", to jak Jan bez ziemi...
janek
Doceniajmy ludzi, którzy są tak blisk...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018