Sport | Zamośćtekst nadesłany14 maja 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Puchar Wicestarosty Zamojskiego dla UKP Suchowiczteam

R E K L A M A    B O A R D

10 maja na boisku SP Żdanów rozegrano Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt ”Mała Piłkarska Kadra Czeka” LZS o Puchar Wicestarosty Zamojskiego, jako etap powiatowy tych ogólnopolskich rozgrywek.

Awans na finały wojewódzkie uzyskały zawodniczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska, po zwycięstwach nad Starym Zamościem 6:0 i Krasnobrodem 13:0, w meczu o drugie miejsce, piłkarki ze Starego Zamościa pokonały swoje rówieśniczki z Krasnobrodu 5:0.

Koronę Królowej Strzelczyń ustrzeliła Jagoda Wróbel – 7 goli, Najlepszą Bramkarką została Wiktoria Ciurysek /obie Suchowiczteam/ a Oliwia Zdanowska/Stary Zamość/ Najlepszą Zawodniczką.

W zawodach brały udział dziewczęta z rocznika 2006 i młodsze.

Debiutujące w rozgrywkach LZS zawodniczki Wojciecha Suchowicza wystąpiły w następującym składzie: Wiktoria Ciurysek,Roksana Kozłowska,Jagoda Wróbel,Aleksandra Bednarz, Martyna Nowosad, Milena Skiba,Klaudia Kołcon,Maria Terlecka,Karolina Bachanek,Alicja Krępińska.

W sobotę 4 maja młodziczki Suchowiczteam zapewniły sobie również awans na finały Wojewódzkich Mistrzostw Młodziczek LZPN , zajmując trzecie miejsce w grupie południowej rozgrywek, strzelając 40 bramek – najwięcej w lidze. 1 czerwca w Wilkowie będą reprezentować Zamojszczyznę, jako jedyny zespół z naszego regionu , rywalizując z trzema pierwszymi klubami z gr. północnej. Skład finałów wojewódzkich: AZS B.Podlaska,LKS Wierzchowiska,UKP Suchowiczteam,Górnik Łęczna,Perły Lublin i Dubler Opole L.

Start Tomaszów L. zajął w gr. południowej czwarte miejsce, Gaudium Zamość – siódme a Archipelag Roztocze Krynice – ósme.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
22 tysiące głosów to wcale nie tak ma...
Witold
No i dobrze. Ciesz się, że chociaż ty...
Ania
To nie jest pełna lista ani laureatów...
Jan
Dla prawych ludzi, praca dla dobra Zamoj...
Magdalena
Przepiękne przedstawienie, polecam i gr...
KL
Możliwe jest, że Misski Brzydul z Lube...
z_boku
Czym droga Leno uraził Ciebie mój niew...
trzecie oko
Rajd Rowerowy Zamość-Zwierzyniec lub K...
ad111
Oto dowód, że równoległe światy ist...
Gizo
Jedno jest pewne. Od początku zawislak ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018