18 października w Centrum Kultury Filmowej Stylowy odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W programie wydarzenia znalazły się m.in. wręczenie nagród, listów gratulacyjnych dla nauczycieli.
Statuetkę "Zasłużony dla Oświaty Zamościa" otrzymała Maria Bubiłek.
Nagrody Prezydenta Miasta Zamość
- Justyna Renata Babiarz-Furmanek Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich
- Wojciech Janusz Bartosiewicz Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego
- Jadwiga Jolanta Bartoszczyk Przedszkole Miejskie Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi
- Agata Brykner Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 im. Armii Krajowej
- Katarzyna Bukowska Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
- Renata Anna Chyrchała Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki
- Renata Czajkowska Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica
- Piotr Czechoński Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
- Małgorzata Drozd Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
- Joanna Marzena Figiel Przedszkole Miejskie Nr 9
- Małgorzata Gajewska II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
- Dorota Małgorzata Gajewska-Moś Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny
- Anna Gęborys III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
- Bożena Główka Przedszkole Miejskie Nr 14
- Lucjan Gnyp Bursa Międzyszkolna Nr 1
[WIDEO]807[/WIDEO]
- Elżbieta Grzybek I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
- Zenon Hałasa Centrum Kształcenia Praktycznego
- Sylwia Horoszkiewicz Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
- Elżbieta Anna Karol Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
- Zbigniew Kordyaczny III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
- Bożena Krupa I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
- Alicja Kulesza Przedszkole Miejskie Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi
- Eliza Leszczyńska-Pieniak III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
- Waldemar Lisowski Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki
- Barbara Łuczuk Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki
- Anna Łyś Przedszkole Miejskie Nr 6
- Magdalena Majer Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego
- Marzena Janina Mazurek Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich
- Maria Mołdoch Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
- Ewa Jadwiga Nowakowska Przedszkole Miejskie Nr 6
- Sylwia Olejko Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego
- Bożena Palikot Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
- Dariusz Ryszard Pałkowski Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
- Aneta Urszula Parol Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
- Renata Stanisława Piechnik Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki
- Anna Barbara Pieczniak Przedszkole Miejskie Nr 10
- Anna Radlińska Przedszkole Miejskie Nr 4
- Agata Słowik Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego
- Aneta Beata Słupczyńska Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego
- Tadeusz Szewczyk Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
- Izabela Małgorzata Szponar Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
- Barbara Tęczak Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Waleriana Łukasińskiego
- Małgorzata Twardziszewska I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
- Iwona Zgnilec Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
- Grażyna Elżbieta Ziemiańska Przedszkole Miejskie Nr 5
Nauczyciele emerytowani
- Alicja Andrzan Zespól Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 im. Armii Krajowej
- Danuta Barto Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
- Danuta Bińkowska Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
- Maria Bubiłek I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
- Alicja Ciupa Zespól Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
- Tytus Czuchaj I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
- Aldona Dejak Przedszkole Miejskie Nr 4
- Zofia Dudek Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki
- Jolanta Dworzańska Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki
- Maria Dziuba II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
- Joanna Godawa III Liceum Ogólnokształcące
- Jolanta Goryczka Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego
- Jadwiga Gradziuk Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
- Małgorzata Grądkowska Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 im. Armii Krajowej
- Małgorzata Grela Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
- Elżbieta Grygiel Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Waleriana Łukasińskiego
- Joanna Grzesik Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego
- Elżbieta Hałasa Przedszkole Miejskie Nr 12
- Maria Józefowicz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
- Helena Kamińska Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy
- Jadwiga Karchut Przedszkole Miejskie Nr 5
- Marzenna Kasperska III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
- Urszula Klich Przedszkole Miejskie Nr 9
- Krystyna Kopciowska Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
- Stanisława Kozłowska Bursa Międzyszkolna Nr 1
- Barbara Krawczyk I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
- Teresa Kudyk Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego
- Maria Kuraszkiewicz- Chomiuk Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego
- Alina Lenart- Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica
- Maria Grażyna Lenartowicz Przedszkole Miejskie Nr 6
- Grażyna Lubczyk Zespól Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
- Bożena Łojek Przedszkole Miejskie Nr 12
- Alina Łyciuk- Bursa Międzyszkolna Nr 1
- Helena Mik Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
- Jadwiga Morawska Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica
- Grażyna Mróz Przedszkole Miejskie Nr 4
- Zofia Nowak Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego
- Urszula Pawełczak Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Nr 1
- Elżbieta Pietrzak Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Nr 1
- Stefania Poluch Zespól Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki / Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego
- Wiesława Potocka Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
- Grażyna Prejbusz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
- Barbara Przestrzalska Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
- Anna Psiuk Przedszkole Miejskie Nr 8 im. Jana Brzechwy
- Stanisława Sędłak Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki
- Teresa Soboń Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Waleriana Łukasińskiego
- Krystyna Sosnowska- Przedszkole Miejskie Nr 13
- Jadwiga Świst Bursa Międzyszkolna Nr 2
- Teresa Wierzbowska Przedszkole Miejskie Nr 8 im. Jana Brzechwy
- Elżbieta Zakrzewska Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica
- Ewa Żołyniak Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Listy gratulacyjne
- Sława Bilska Zespoł Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej w Zamościu
- Anna Czechyra Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
- Iwona Duda Zespoł Niepublicznych Szkół Specjalnych "Krok za krokiem" w Zamościu
- Małgorzata Godzisz Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Barnarda Morando w Zamościu
- Arkadiusz Jesionka Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych im. Powstania Zamojskiego w Zamościu
- Małgorzata Kuzdra Zespoł Niepublicznych Szkół Specjalnych "Krok za krokiem" w Zamościu
- Katarzyna Manachiewicz Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Barnarda Morando w Zamościu
- Andrzej Mazurkiewicz Zespoł Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej w Zamościu
- Agata Pacyk Przedszkole "Ziarenko" w Zamościu
- Mirosława Podhajny Zespoł Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
- Barbara Popik Zamojskie Stowarzyszenie Edukacji i Pomocy Socjalnej Młodzieży w Zamościu
- Elżbieta Repeć Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu
- Aleksandra Rudyk Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Zamościu
- Piotr Siewienia I Prywatne Technikum Hotelarskie
- Agnieszka Tama Przedszkole "Radosna Kraina" w Zamościu
- Krystyna Wojtak Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio w Zamościu
- Seweryn Wyszyński Zakład Doskonalenia Zawodowego
Dodatki motywacyjne
- Renata Adamska Przedszkole Miejskie Nr 14
- Ewa Bakun Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 im. Armii Krajowej
- Beata Chmura II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
- Monika Cieślak Przedszkole Miejskie Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
- Alicja Dubel Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
- Barbara Grądkowska Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
- Wiesława Komadowska Przedszkole Miejskie Nr 4
- Joanna Kowalewska-Guz Przedszkole Miejskie Nr 15
- Agata Kozak Przedszkole Miejskie Nr 8 im. Jana Brzechwy
- Waldemar Leszczyński Bursa Międzyszkolna Nr 2
- Małgorzat Mróz Przedszkole Miejskie Nr 1
- Dorota Pintal Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi
- Lidia Sternik Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
- Dorota Szewczyk Przedszkole Miejskie Nr 12
- Antoni Szostek III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
- Antoni Turzyniecki Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego
- Zbigniew Zienkiewicz Centrum Kształcenia Praktycznego
Zasłużony dla Oświaty Zamościa
Maria Bubiłek I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego oraz I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
Były podziękowania, nagrody, listy gratulacyjne- w Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu odbyła się (18.10.) uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
- Nauczyciel to mistrz, który wskazuje drogę. Serdecznie dziękuję, że jesteście i byliście takimi właśnie mistrzami. Trzymam kciuki, żebyście nasze dzieci, naszą młodzież prowadzili w dobrym kierunku- powiedział, składając życzenia nauczycielom, prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.
Nagrodą Prezydenta Zamościa uhonorowano 45 osób. To nauczyciele miejskich przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych, innych placówek oświatowych. Nauczyciele emeryci odebrali podziękowania za wieloletnią pracę w zamojskiej oświacie i ogromny trud włożony w wychowanie młodzieży. W czasie uroczystości wręczono statuetkę „ Zasłużony dla Oświaty Zamościa” w dowód uznania osiągnięć w nauczaniu i uzyskania sukcesów w olimpiadach przedmiotowych. Otrzymała ją Maria Bubiłek z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego oraz I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej w Zamościu.
W 37 jednostkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Zamość, pracuje 1541 nauczycieli.
źródło: UM Zamość
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz