Zamknij
12:12, 12.04.2021

W ostatnią sobotę 10 kwietnia na zamojskiej pływalni, kolejną możliwość sprawdzenia swoich umiejętności mieli najmłodsi adepci pływania. W ramach II rundy Wojewódzkiej Ligii Dzieci i Młodzików, zawodnicy mogli sprawdzić się na dystansach: 50 m stylem motylkowym, 50 m stylem grzbietowym i 100 m stylem dowolnym(kategoria 10-11 lat) oraz 50 m dowolnym, 50m grzbietowym i 100 m motylkowym(kat.12 lat). Tradycyjnie już na tego typu zawodach obowiązkowym punktem programu, któremu towarzyszą chyba największe emocje są wyścigi sztafetowe. Na szczególne uznanie w ekipie Orki zasługują najmłodsi zawodnicy 10-11 lat, którzy wywalczyli wysokie 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Zwyciężyła ekipa Olimpijczyka 23 Lublin przed Wisłą Puławy. W klasyfikacji medalowej Orka z 5 medalami(1-3-1) uplasowała się na miejscu 5. Sklasyfikowanych zostało 13 klubów.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: