Sport | Zamośćtekst nadesłany8 czerwca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Młodziczki Suchowiczteam awansowały do finału

R E K L A M A    B O A R D

Młodziczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska zwyciężyły w Finale Wojewódzkim Turnieju LZS ”Mała Piłkarska Kadra Czeka”, który odbył się 5 czerwca w Ludwinie k.Łęcznej, awansując na finały ogólnopolskie.

W drodze do złotego medalu, zawodniczki Wojciecha Suchowicza pokonały: Legion Grabów Szl. 6:0 po bramkach Roksany Kozłowskiej, która została Królową Strzelczyń, Omegę S.Zamość 2:0, Dublera Opole L. 4:0, Brzeźnicę Bychawską 1:0 i w finale ponownie Dublera 1:0, po golu Jagody Wróbel. Organizatorzy wybrali Najlepszą Bramkarką – Wiktorię Ciurysek, tak więc trzy nagrody powędrowały do zamojskiego Klubu. Brązowe medale zdobyły dziewczęta z Huty Dąbrowa, w turnieju wzięło udział osiem zespołów.

Suchowiczteam będzie reprezentował woj.lubelskie na finałach krajowych,które odbędą się w dniach 5-6 lipca w Reńskiej Wsi k.Kędzierzyna -Koźla, dla zawodniczek z Gminy Zamość jest to największy zespołowy sukces w dwuletniej działalności klubu Suchowiczteam Wólka Panieńska.

”Złotka”: Wiktoria Ciurysek, Aleksandra Bednarz, Martyna Nowosad, Jagoda Wróbel, Jagoda Mączka, Roksana Kozłowska, Maria Terlecka, Marta Sierkowska, Karolina Bachanek, Klaudia Kołcon, kier.zespołu Marcin Siekierda trener Wojciech Suchowicz.

Po Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodziczek , sezonu 2018/19,/zakończonych w ubiegłą sobotę w Wilkowie/w których UKP Suchowiczteam zajął czwartą lokatę, Lubelski Związek Piłki Nożnej powołał trzy wyróżniające się zawodniczki – Roksanę Kozłowską,Jagodę Wróbel i Karoline Bachanek, na konsultacje do kadry województwa trampkarek, w której już znajduje się Wiktoria Ciurysek.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
22 tysiące głosów to wcale nie tak ma...
Witold
No i dobrze. Ciesz się, że chociaż ty...
Ania
To nie jest pełna lista ani laureatów...
Jan
Dla prawych ludzi, praca dla dobra Zamoj...
Magdalena
Przepiękne przedstawienie, polecam i gr...
KL
Możliwe jest, że Misski Brzydul z Lube...
z_boku
Czym droga Leno uraził Ciebie mój niew...
trzecie oko
Rajd Rowerowy Zamość-Zwierzyniec lub K...
ad111
Oto dowód, że równoległe światy ist...
Gizo
Jedno jest pewne. Od początku zawislak ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018