Artykuł zewnętrzny opłaconytekst nadesłany7 czerwca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Jak znaleźć swój ulubiony sklep spożywczy?

R E K L A M A    B O A R D

Czy wiesz, jak najłatwiej sprawdzić, gdzie znajdują się okoliczne sklepy Żabka, a przy okazji skorzystać z atrakcyjnych promocji dostosowanych do Twoich potrzeb? Wystarczy pobrać aplikację żappka.

Gdzie jest sklep?

Większość z nas ma swój ulubiony sklep spożywczy, w którym lubi robić codzienne zakupy, ale Żabkę możesz znaleźć zawsze kiedy tylko tego potrzebujesz.

Dzięki aplikacji żappka będziesz mógł zawsze znaleźć najbliższy sklep oraz sprawdzić godziny otwarcia. Nowoczesny i przyjazny design, a także stabilne działanie zapewniają komfortowe korzystanie. Aplikację można pobrać bezpłatnie na smartfony z systemem operacyjnym iOS oraz Android, a więc z najpopularniejszym i najczęściej wykorzystywanym oprogramowaniem. Aplikacja jest intuicyjna i prosta w użytkowaniu.

Jedną z najważniejszych opcji dostępnych w żappce jest lokalizator. . Wystarczy otworzyć interaktywną mapę, na której zaznaczona jest Twoja lokalizacja, by zobaczyć placówki znajdujące się w okolicy. Sklepy Żabka zaznaczone są na mapie specjalną ikoną. Klikając w nią zobaczysz szczegółowe dane punktu, takie jak:

  • dokładny adres,
  • godziny otwarcia,
  • dostępność usług dodatkowych, z których możesz na miejscu skorzystać, np. przesyłki kurierskie, zakup prądu czy lotto.

Lista sklepów Żabka w aplikacji żappka to znakomite udogodnienie dla klientów sieci. Dzięki temu
w zaledwie kilka sekund znajdziesz najbliższy punkt, a do tego sprawdzisz najważniejsze i bardzo praktyczne informacje. Lokalizator sklepów dostępny jest w zakładce „Sklepy Żabka” w Twoim profilu.
Sama aplikacja oferuje swoim użytkownikom jednak znacznie więcej. Po założeniu konta możesz zbierać specjalne punkty (tzw. żappsy), dzięki którym odbierzesz w placówkach wybrane nagrody A jakby tego było mało, użytkownicy aplikacji mogą korzystać z atrakcyjnych promocji na wybrane artykuły. Aktualne zniżki wyświetlają się po włączeniu żappki i są dostosowane indywidualnie do Twoich zainteresowań. Promocyjne produkty są podzielone na kategorie, np. artykuły śniadaniowe czy słodycze.

żappka – warto ją mieć

Nie ulega wątpliwości, że korzystanie z aplikacji Żabki jest bardzo praktyczne i opłacalne. Jej interfejs jest bardzo przejrzysty, a sama aplikacja prosta w obsłudze. Umożliwia za pomocą kilku kliknięć sprawdzić, gdzie znajdują się sklepy Żabka oraz poznać najlepsze promocje dopasowane do Twoich potrzeb.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
22 tysiące głosów to wcale nie tak ma...
Witold
No i dobrze. Ciesz się, że chociaż ty...
Ania
To nie jest pełna lista ani laureatów...
Jan
Dla prawych ludzi, praca dla dobra Zamoj...
Magdalena
Przepiękne przedstawienie, polecam i gr...
KL
Możliwe jest, że Misski Brzydul z Lube...
z_boku
Czym droga Leno uraził Ciebie mój niew...
trzecie oko
Rajd Rowerowy Zamość-Zwierzyniec lub K...
ad111
Oto dowód, że równoległe światy ist...
Gizo
Jedno jest pewne. Od początku zawislak ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018