gm. Zamość | Polityka i Samorząd | Powiat ZamojskiRedakcja22 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze

Gm. Zamość: Radni w Senacie RP

Fot. gminazamosc.pl
R E K L A M A    B O A R D

Trzech Radnych z Gminy Zamość wzięło udział w konferencji nt. rolnictwa ekologicznego, która odbyła się w Senacie RP w Warszawie.

Delegacja Rady Gminy Zamość w składzie: przewodniczący Wojciech Suchowicz, wiceprzewodniczący Jacek Adamczuk i radny Tadeusz Kostrubiec, przyjęła zaproszenie zamojskiego senatora, Jerzego Chróścikowskiego, biorąc udział w konferencji „Rolnictwo ekologiczne – stan obecny i perspektywy rozwoju”, która miała miejsce w siedzibie Senatu RP w Warszawie. Konferencję zorganizowała senacka Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi z inicjatywy jej przewodniczącego, Jerzego Chróścikowskiego, który poprowadził konferencję. Wzięło w niej udział ponad 180 osób z całej Polski, w tym rolnicy ekologiczni, prezesi firm dystrybuujących produkty ekologiczne, właściciele gospodarstw agroturystycznych, ekolodzy, przedstawiciele instytucji rolniczych, parlamentarzyści, samorządowcy i media. Poruszano następujące tematy: „żywność naturalna wysokiej jakości szansą rozwoju polskiego rolnictwa” – Ministerstwo Rolnictwa – Jan Krzysztof Ardanowski, „Rolnictwo ekologiczne z perspektywy rolnika ekologicznego” – Piotr Puchalski, „Wpływ nowego rozporządzenia unii europejskiej na produkcję ekologiczną w Polsce”  – Dorota Metera, „Czy warto spożywać produkty ekologiczne?” – prof. dr hab. Ewa Rembałowska.

 

źródło: gminazamosc.pl

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ad111" dnia 22 marca 2019 o godzinie 12:58:31 napisał:
  Powstaje pytanie, czy Szanowni Wycieczkowicze za publiczną kasę podzielą się ustaleniami, wartością dodaną tej eskapady, ze sponsorami tej wycieczki?
  R E K L A M A
 • "ad112" dnia 22 marca 2019 o godzinie 15:15:53 napisał:
  sprawdź co znaczy słowo ''wycieczka''
 • "ad111" dnia 22 marca 2019 o godzinie 17:38:51 napisał:
  Proszę bardzo, edukacji nigdy zbyt wiele: za PWN https://sjp.pwn.pl/slowniki/wycieczka.html wycieczka 1. «wędrówka lub wyjazd w celach turystycznych» 2. «grupa osób biorących udział w takiej wędrówce, podróży» 3. «złośliwa uwaga pod czyimś adresem» 4. daw. «wypad niewielkiego oddziału wojska z twierdzy, obozu warownego itp. przeciwko nieprzyjacielowi» Polecam szczególnej uwadze zwłaszcza punkt 3.
 • "Anonim" dnia 23 marca 2019 o godzinie 8:04:02 napisał:
  Wielki radny a pszenica chwastami zarosla a on wycieczki robi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018