Gdzie nad wodę? [SONDA]

Zdjęcia lotnicze. Zalew w Zamościu fot. Waldemar Radczak 2016
R E K L A M A    B O A R D

Lada moment rozpoczną się wakacje. Część z Was na pewno zechce wypocząć i zrelaksować się nad wodą. Jakie miejsce najlepiej wybrać?

Nie trzeba wcale jechać przez pół Polski nad morze. Roztocze i okolice obfitują w wiele pięknych miejsc, gdzie można przyjemnie spędzić czas, zrelaksować się, popływać, czy też poopalać. Spora grupa osób boryka się w tej chwili z pytaniem, jakie miejsce w naszym regionie wybrać. Chcemy takim osobom pomóc w jak najlepszym wyborze. Liczymy, że swoimi głosami, jak tez komentarzami pomożecie turystom dokonać jak najlepszego wyboru.

Głosujący maja do wyboru zalewy w miastach i miejscowościach  jak: Biszcza, Janów Lubelski, Józefów, Krasnobród, Majdan Sopocki, Nielisz, Okuninka, Zamość (zalew miejski), Zwierzyniec.

Zapraszamy do udziału w naszej sondzie. Głosować można do piątku,21 czerwca, do godz. 12. Głos można oddać raz na 24h z jednego adresu IP.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Anita" dnia 18 czerwca 2019 o godzinie 16:03:46 napisał:
  Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysychaja. Woda czarna od mułu, a w najgłębszych miejscach poniżej pasa.
  R E K L A M A
 • "Taka pawda" dnia 18 czerwca 2019 o godzinie 21:20:24 napisał:
  Bez sensu jest ta sonda.
 • "mieszkaniec" dnia 19 czerwca 2019 o godzinie 9:06:44 napisał:
  Zamojski zalew to syf. Nie powinni w ogóle tam wpuszczać ludzi, bo raz ze ,,syf", a dwa ,,wstyd"
  • "LZ" dnia 19 czerwca 2019 o godzinie 16:17:48 napisał:
   To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. Jak chcesz syf zobaczyć to jedz do Krasnobrodu, woda śmierdzi jak obornik.
  • "ja" dnia 19 czerwca 2019 o godzinie 17:54:12 napisał:
   Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamościu jest nie najlepszej jakości (mówiąc grzecznie) lecz w porównaniu do tego co widziałem w krasnobrodzie to jest oazą czystości. Krasnobród z roku na roku to syf kiła i mogiła. Jeszcze te wszechobecne śmieci, pełno ludzkich odchodów... oraz ogromna buta miejscowych. Jak widzą auto na LZ to od razu z mordą. Ja już omijam krasnobród z daleka. Wolę inne miejsca jak nielsz czy majdan - jest czysto i miła atmosfera.
 • "pppp" dnia 21 czerwca 2019 o godzinie 16:48:19 napisał:
  Trzeba być masochistą aby wybierać krasnobród.
 • "jas" dnia 21 czerwca 2019 o godzinie 17:42:17 napisał:
  Byłem we wszystkich z tych wymienionych. Najgorsze kompielisko w kranobrodzie. Nie rozumiem dlaczego jest ta wieś tak promowana wszędzie? Przecież tam jest tragedia w porównaniu do innych z tej listy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Zróbcie jeszcze plac zabaw, by księża...
muo
Dopiero wyremontowana ulica za miliony i...
Antyklerykał
W Polsce katolickiej jest około 50 tys....
Antyklerykał
A leków w aptekach nadal nie ma......
Witold
Przypominam, że Świadkowie Jehowy nie ...
KL
Niesamowite na Zamojszczyźnie - kieruj...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - n...
Inżynier z Pet...
Widać ze Pan Farion startuje na posła ...
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018