II. Region(nh)21 grudnia 2011 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

US Zamość w czołówce

R E K L A M A    B O A R D

„Dziennik Gazeta Prawna” pod patronatem resortu finansów oraz Ernst & Young wybrał najlepsze urzędy skarbowe. Liderem 7. Edycji rankingu jest Lubuski Urząd Skarbowy w Zielonej Górze, a US w Zamościu znalazł się w czołówce.

W klasyfikacji generalnej, w kategorii duże urzędy skarbowe, zamojski fiskus został sklasyfikowany na 5 miejscu w Polsce. Najlepszym w tej kategorii jest w tym roku US Wadowice.

Jeszcze lepiej US Zamość wypadł w podkategorii opisującej efektywność, gdzie zajął trzecie miejsce. Organizatorzy rankingu efektywności pracy urzędów (początkowo klasyfikowana jako „pracowitość”) zwracali uwagę na szybkie, sprawne działanie urzędu przy załatwianiu podstawowych zadań oraz przy prowadzeniu egzekucji administracyjnej.

W kategorii średni urząd skarbowy, w klasyfikacji generalnej, w czołówce rankingu uplasował się US Biłgoraj (2 miejsce w Polsce).

Pełne dane w wydaniu Dziennika Gazeta Prawna z dnia 21 grudnia.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: (nh)
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Pieśmin" dnia 22 grudnia 2011 o godzinie 19:29:27 napisał:
  Komu?

  Komu gratulować? Oczywiście tym szarym pracownikom, którzy codziennie za marne pieniądze.... a piersi wypinają jak zwykle... opierdalacze. Kto pracuje to widać! W tym US zawsze tak było i jest. Podatnicy widzą to od lat!
  R E K L A M A
 • "autor" dnia 23 grudnia 2011 o godzinie 6:30:55 napisał:
  Gratulować należy podatnikom, że się dają ściągać tak łatwo.
 • "Przedsiębiorca" dnia 23 grudnia 2011 o godzinie 12:21:03 napisał:
  Gratulować trzeba załodze .Wiem co mówie ,bo zawsze otrzymywałem fachowa pomoc w przeciwieństwie do urzędników w UM.
 • "majster" dnia 25 grudnia 2011 o godzinie 21:42:53 napisał:
  Chyba się ze śmiechu przewrócę, hahaha, chyba im się tabela odwróciła do góry nogami.
 • "." dnia 26 grudnia 2011 o godzinie 20:35:21 napisał:
  Przy poziomie gospodarczym Roztocza US moze iść na jakość

  I to jest cała odpowiedź na ten rzekomy s sukces!!! Dziwne ze najlepiej oceniane są US z biednych regionów - nie zastanawia was dlaczego tak się dzieje? to co US maja źle pracować? Gdyby Us pękał w szwach to sprawa przedstawiałaby się zgoła odmiennie. Tak wiec ocena oceną ale nijak sie to ma do naszej rzeczywistości.
 • "Robak" dnia 29 grudnia 2011 o godzinie 14:17:06 napisał:
  Większość informacji, jakie otrzymywałem, okazywała się błędna. Dopiero w krajowej informacji podatkowej otrzymywałem właściwą. Ale w ściganiu są najlepsi, bo dostają za windykacje super dodatkowa forsę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
L.B. 19 minut temu
I nadal nie są. 20.04.2019....
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
observer
proponuję referendum, a do czasu rozstr...
niewytrzymam
Nie odrobiliście lekcji ... głąby. Da...
Gość
Jeśli tablety są własnością Miasta,...
kibic
Super dziewczyny!!! Tak trzymać!!!...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018