Społeczeństwo i patriotyzm(nh)20 grudnia 2011 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Solidarny i odpowiedzialny społecznie 2011

R E K L A M A    B O A R D

W związku z obchodzonym w grudniu Międzynarodowym Dniem Osób Niepełnosprawnych, Stowarzyszenie „Krok za krokiem” zorganizowało Galę Aktywnych i Solidarnych 2011 – uroczyste spotkaniu osób niepełnosprawnych oraz przedstawicieli różnych instytucji życia społecznego i gospodarczego oraz mediów. 

W trakcie  Gali nagrodzone zostały najbardziej aktywne osoby niepełnosprawne, które w roku 2011 osiągnęły wymierne sukcesy w życiu zawodowym lub społecznym. Podczas Gali wyróżniono statuetkami SOLIDARNY I ODPOWIEDZIALNY SPOŁECZNIE 2011 podmioty najbardziej aktywnie, wspierające działania na rzecz osób niepełnosprawnych w roku 2011, a także uhonorowano pracę wolontariuszy.

Galę swoją obecnością zaszczycili między innymi: Sławomir Zawiślak, poseł na Sejm RP, Tomasz Kossowski, zastępca prezydenta Miasta Zamość, Jerzy Sobczuk, v-ce starosta Powiatu Zamojskiego, Kazimierz Chrzanowski, dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Zamość, Danuta Chruściel, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu, Halina Rycak, dyrektor Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu, Maria Gontarz, kierownik Wydziału Polityki Społecznej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego Delegatura w Zamościu.


Podczas Gali wyróżnione zostały najbardziej aktywne osoby z niepełnosprawnością, które dzięki swojej postawie i uporze w dążeniu do wyznaczonego celu osiągnęli liczne sukcesy w życiu osobistym, zawodowym, społecznym. W kategorii zatrudnienie: Tomasz Jagiełło, Michał Król, Łukasz Kamil Leńczuk, Marek Miklewicz, Krzysztof Wiśniewski i Marek Iwanicki, Marta Władek. W kategorii sport: Michał Kozyrski, Bartłomiej Nowosadowski. W kategorii nauka: Dariusz Bzdek. W kategorii kultura, sztuka: Dominika Budzyńska, Rafał Rokosz, Zespół Meteor.

Wyróżniono oraz wręczono statuetki „Solidarny i Odpowiedzialny Społecznie” firmom i instytucjom wspierającym działania Stowarzyszenia: pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu, Jarosławowi Mudzie, zastępcy dyrektora PGE Dystrybucja S.A. Oddział w Zamościu, Barbarze Magdalenie Soboń, Józefowi Borowiec z PPH „MARS” w Biłgoraju oraz Piotrowi Antosiakowi.

Uhonorowana została również praca wolontariuszy, którzy w szczególny sposób reprezentują postawę pełną wrażliwości, zrozumienia i chęci niesienia pomocy. Wyróżnienia otrzymali: Justyna Anasiewicz, Mariusz Blicharz, Iwona Brzozowska, Maria Całka, Marek Gałan, Agnieszka Kozłowska, Elżbieta Lewandowska, Justyna Mróz, Joanna Niedrzwicka.

Maria Król, przewodnicząca Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu wyraziła nadzieję, że „Gala Aktywnych i Solidarnych” na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Miasta Zamość.

Organizatorzy chcą promować aktywność osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i pokazywać tę aktywność szerokiej rzeszy społeczeństwa. Zamierzeniem jest również wyróżnianie tych, którzy nie muszą, ale chcą pomagać potrzebującym – Solidarnych i Odpowiedzialnych Społecznie. Dla Stowarzyszenia Krok za Krokiem takie wyróżnianie bezinteresownej działalności dla dobra wspólnego ma głęboki wymiar społeczny i ludzki.


Gala Aktywnych i Solidarnych 2011 była podsumowaniem pierwszego etapu Kampanii Solidarni i Odpowiedzialni Społecznie.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: (nh)
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
L.B. 7 minut temu
I nadal nie są. 20.04.2019....
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
observer
proponuję referendum, a do czasu rozstr...
niewytrzymam
Nie odrobiliście lekcji ... głąby. Da...
Gość
Jeśli tablety są własnością Miasta,...
kibic
Super dziewczyny!!! Tak trzymać!!!...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018