Społeczeństwo i patriotyzmPiotr Rogalski 20 grudnia 2011 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Solidarny i odpowiedzialny społecznie 2011

R E K L A M A    B O A R D

W związku z obchodzonym w grudniu Międzynarodowym Dniem Osób Niepełnosprawnych, Stowarzyszenie „Krok za krokiem” zorganizowało Galę Aktywnych i Solidarnych 2011 – uroczyste spotkaniu osób niepełnosprawnych oraz przedstawicieli różnych instytucji życia społecznego i gospodarczego oraz mediów. 

W trakcie  Gali nagrodzone zostały najbardziej aktywne osoby niepełnosprawne, które w roku 2011 osiągnęły wymierne sukcesy w życiu zawodowym lub społecznym. Podczas Gali wyróżniono statuetkami SOLIDARNY I ODPOWIEDZIALNY SPOŁECZNIE 2011 podmioty najbardziej aktywnie, wspierające działania na rzecz osób niepełnosprawnych w roku 2011, a także uhonorowano pracę wolontariuszy.

Galę swoją obecnością zaszczycili między innymi: Sławomir Zawiślak, poseł na Sejm RP, Tomasz Kossowski, zastępca prezydenta Miasta Zamość, Jerzy Sobczuk, v-ce starosta Powiatu Zamojskiego, Kazimierz Chrzanowski, dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Zamość, Danuta Chruściel, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu, Halina Rycak, dyrektor Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu, Maria Gontarz, kierownik Wydziału Polityki Społecznej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego Delegatura w Zamościu.


Podczas Gali wyróżnione zostały najbardziej aktywne osoby z niepełnosprawnością, które dzięki swojej postawie i uporze w dążeniu do wyznaczonego celu osiągnęli liczne sukcesy w życiu osobistym, zawodowym, społecznym. W kategorii zatrudnienie: Tomasz Jagiełło, Michał Król, Łukasz Kamil Leńczuk, Marek Miklewicz, Krzysztof Wiśniewski i Marek Iwanicki, Marta Władek. W kategorii sport: Michał Kozyrski, Bartłomiej Nowosadowski. W kategorii nauka: Dariusz Bzdek. W kategorii kultura, sztuka: Dominika Budzyńska, Rafał Rokosz, Zespół Meteor.

Wyróżniono oraz wręczono statuetki „Solidarny i Odpowiedzialny Społecznie” firmom i instytucjom wspierającym działania Stowarzyszenia: pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu, Jarosławowi Mudzie, zastępcy dyrektora PGE Dystrybucja S.A. Oddział w Zamościu, Barbarze Magdalenie Soboń, Józefowi Borowiec z PPH „MARS” w Biłgoraju oraz Piotrowi Antosiakowi.

Uhonorowana została również praca wolontariuszy, którzy w szczególny sposób reprezentują postawę pełną wrażliwości, zrozumienia i chęci niesienia pomocy. Wyróżnienia otrzymali: Justyna Anasiewicz, Mariusz Blicharz, Iwona Brzozowska, Maria Całka, Marek Gałan, Agnieszka Kozłowska, Elżbieta Lewandowska, Justyna Mróz, Joanna Niedrzwicka.

Maria Król, przewodnicząca Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu wyraziła nadzieję, że „Gala Aktywnych i Solidarnych” na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Miasta Zamość.

Organizatorzy chcą promować aktywność osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i pokazywać tę aktywność szerokiej rzeszy społeczeństwa. Zamierzeniem jest również wyróżnianie tych, którzy nie muszą, ale chcą pomagać potrzebującym – Solidarnych i Odpowiedzialnych Społecznie. Dla Stowarzyszenia Krok za Krokiem takie wyróżnianie bezinteresownej działalności dla dobra wspólnego ma głęboki wymiar społeczny i ludzki.


Gala Aktywnych i Solidarnych 2011 była podsumowaniem pierwszego etapu Kampanii Solidarni i Odpowiedzialni Społecznie.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Piotr Rogalski
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
cchenieek
Panie Josik, mowiles Pan ze nie dasz Pan...
observer 45 minut temu
niepotrzebne odwlekanie w czasie, które...
Rozbawiony
Ćwik to może już rozprawił się ze s...
prq
Warto dodać, że w pociągach (szynobus...
ja z zamoscia
Idąc tokiem myślenia Pana Przewodnicz...
"Tony papierów...
Najważniejszy temat sesji już za nami....
jim
Jedynym BEZPOŚREDNIM jest faktycznie re...
zamola
I bardzo dobrze, bo ludzie nie dbają, r...
edek
Z Zamościa do Zwierzyńca w 7 minut? Pe...
ja z zamoscia
Audyt jest konieczny. Dzięki za wniosek...
Viki
Można sobie zaklinać rzeczywistość a...
ja z zamoscia
za fanaberie prezesów i ..... nie może...
mieszkaniec
o co ten krzyk??przeciez wschodnia stron...
re-Anonim
Myślisz że kogoś zabolało? Nie sądz...
nik
Głupota ludzka i Wszechświat nie mają...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018