R E K L A M A

Z I P

Kultura i rozrywka | Turystyka | ZwierzyniecOliwia Bojar8 lipca 2017

Region: Trwa LandArt Festiwal

fragment plakatu 7. edycji LandArt Festiwal 2017

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Do 15 lipca potrwa siódma edycja artystycznej imprezy w której na całokształt wrażeń estetycznych składają się instalacja, film i fotografia. Oczywiście wszystko w otoczeniu przyrody.

Miejscem tegorocznej akcji LandArtu jest Podlaski Przełom Bugu, a konkretnie miejscowość Buble Stare nad Bugiem, a jej hasłem jest „DROGA”.

Podlaski Przełom Bugu jest regionem o unikatowych wartościach przyrodniczych, naturalnych i kulturowych. Jest to też odcinek Wschodniego Szlaku Rowerowego. Część prac powstanie tu na terenie Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim a także przy drodze powiatowej w okolicach wsi Bubel Łukowiska.

Festiwalowi będzie towarzyszyć Mały Land Art czyli artystyczne warsztaty dla dzieci i młodzieży z okolicznych miejscowości.
Na zakończenie wernisażu, (15 lipca, godz. 15:00) odbędzie się koncert Chóru Muzyki Dawnej ze Lwowa oraz plenerowy koncert zespołu Drewutnia. Zrealizowane projekty – dzieła sztuki, pozostaną w przestrzeni po zakończeniu Festiwalu, tworząc część plenerowych galerii, które powstają tu od 2015 roku.

Wśród gości zaproszonych na tegoroczną edycję imprezy znaleźli się m.in.: Robert Kuśmirowski, Donald Buglass, Sergii Radkevych, Artur Trojanowski, Vlodko Kaufman, Grzegorz Borkowski, Lorenzo Palmeri, Ralf Withaus, Janusz Bałdyga, Vladimir Topij czy Tomasz Sikora.

Dodajmy, że scenerią dla LandArt Festiwal w 2014 roku był Roztoczański Park Narodowy, a znaczna część instalacji skupiona była w Zwierzyńcu i jego okolicach.

Autor: Oliwia Bojar
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Adrian
Do @yyyyy . Jak widać sam masz wielki k...
dupoholik
Co na to łapserdak kominiarz?...
PAWEŁ
Ale byli :) a autorów fantastyki to u n...
przed chwilą
o, odezwał się funkcjonariusz IV wydzi...
intelektualny o...
Gdyby ściany potrafiły mówić......
Daniel Czubara
@ad111 rozróżnij pojęcie Wojsko Opera...
ad111
@"Daniel Czubara", kolejne edycje 16 dni...
STYX
OD W.JARUZELSKIEGO SIĘ ODP......
STYX
uczcz się chłopie. I ZAPOZNAJ SIE Z HI...
jest i pusty łeb jaruzelskiego...
STYX
Harcerzyki macierewicza. Różańce, nie...
Thomas
Tak naprawdę to nie rozwiązuje jeszcze...
yyyyy
Adrian ty to masz największe zasługi u...
yyyyy
Dostałeś odpowiedź na pytanie, a jak...
@Thomad co za bełkot albo jak kto woli ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017