R E K L A M A

Z I P

Kultura i rozrywka | Turystyka | ZwierzyniecOliwia Bojar8 lipca 2017

Region: Trwa LandArt Festiwal

fragment plakatu 7. edycji LandArt Festiwal 2017

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Do 15 lipca potrwa siódma edycja artystycznej imprezy w której na całokształt wrażeń estetycznych składają się instalacja, film i fotografia. Oczywiście wszystko w otoczeniu przyrody.

Miejscem tegorocznej akcji LandArtu jest Podlaski Przełom Bugu, a konkretnie miejscowość Buble Stare nad Bugiem, a jej hasłem jest „DROGA”.

Podlaski Przełom Bugu jest regionem o unikatowych wartościach przyrodniczych, naturalnych i kulturowych. Jest to też odcinek Wschodniego Szlaku Rowerowego. Część prac powstanie tu na terenie Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim a także przy drodze powiatowej w okolicach wsi Bubel Łukowiska.

Festiwalowi będzie towarzyszyć Mały Land Art czyli artystyczne warsztaty dla dzieci i młodzieży z okolicznych miejscowości.
Na zakończenie wernisażu, (15 lipca, godz. 15:00) odbędzie się koncert Chóru Muzyki Dawnej ze Lwowa oraz plenerowy koncert zespołu Drewutnia. Zrealizowane projekty – dzieła sztuki, pozostaną w przestrzeni po zakończeniu Festiwalu, tworząc część plenerowych galerii, które powstają tu od 2015 roku.

Wśród gości zaproszonych na tegoroczną edycję imprezy znaleźli się m.in.: Robert Kuśmirowski, Donald Buglass, Sergii Radkevych, Artur Trojanowski, Vlodko Kaufman, Grzegorz Borkowski, Lorenzo Palmeri, Ralf Withaus, Janusz Bałdyga, Vladimir Topij czy Tomasz Sikora.

Dodajmy, że scenerią dla LandArt Festiwal w 2014 roku był Roztoczański Park Narodowy, a znaczna część instalacji skupiona była w Zwierzyńcu i jego okolicach.

Autor: Oliwia Bojar
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Kosh 22 minuty temu
Zbyt łatwo prawo jazdy jest dawane. Bra...
polna 23 minuty temu
Podpisuję się obiema rekami pod tym po...
Kosh 33 minuty temu
Największy sukces Stalina i Hitlera - w...
ddd 46 minut temu
"Przechodnie stojąc przed przejściem, ...
TORRES20400
Takie tam małe słówko, w tę czy tamt...
Zamość
Przez Zamość nie przebiega droga E17, ...
TORRES20400
Ale co niby mają poprawić?...
Zegarmistrz
W tekście jest dużo nieścisłości. P...
Zegarmistrz
Nawet tutaj Zawiślak musiał przemówi...
TORRES20400
Oczywiście, poza p. Oliwią....
TORRES20400
O co tu się czepiać? P. Oliwia przepis...
por.zUbek
"xyz" ma rację! Fejsbuk jako źródło ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017