R E K L A M A

Z I P

Kultura i rozrywka | ZwierzyniecRedakcja4 lipca 2017 FACEBOOK | 4070 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Zwierzyniec: Rockowisko i Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów

Fot. pixabay.com

R E K L A M A    B O A R D

Zespół “Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów” z Tarnowa zdobył pierwszą nagrodę tegorocznego przeglądu “Rockowisko” w Zwierzyńcu.

W konkursie, który odbył się w Parku Środowiskowym w miniony weekend, wzięło udział siedem kapel, a w całej imprezie wystąpiło kilkanaście grup, w tym – po raz pierwszy – rockmeni z Ukrainy.

Nagrodą za pierwsze miejsce jest m.in. występ na scenie alternatywnej “Cieszanów Rock Festiwal”. W związku z tym, że “Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów” już wcześniej zakwalifikował się na tę imprezę, zagrają na niej także zdobywcy drugiego miejsca podczas zwierzynieckiego “Rockowiska”, czyli zespół “Vermis” z Łodzi. Trzecie zajął “Portfinger” z Lublina. 

Uczestnicy tegorocznego konkursu zostali wybrani spośród 60 kandydatów, a ich występy oceniali przedstawiciele organizatorów z Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu, Centrum Kultury Niezależnej “Pogotowie” z Biłgoraja i nieformalnej grupy “Róbmy muzykę” ze Zwierzyńca oraz firmy fonograficznej, która ufundowała nagrodę finansową dla zwycięzców i sfinansuje produkcję płyt całej trójki laureatów. 

Oprócz przesłuchań konkursowych fani muzyki rockowej bawili się na koncertach zaproszonych gości. Pierwszego dnia zagrali: KSU, laureaci pierwszej edycji zwierzynieckiego “Rockowiska”, czyli “Whiterose” z Lublina, krośnieński zespół “Krusher”. W sobotę 1 lipca wystąpili: “Neshorn” z Legionowa, rzeszowski “The Freeborn Brothers”, ukraiński “Hell:On”, “Materia” ze Szczecinka i warszawski “Nocny Kochanek”, którego koncert cieszył się wyjątkową popularnością.

Zainteresowanie fanów był tak duże, że pomysłodawcy “Rockowiska” zastanawiają się nad zmianą miejsca imprezy, które pomieściłoby jeszcze większą rzeszę zwolenników rockowego grania. Decyzji w tej sprawie nie ma, ponieważ Park Środowiskowy w Zwierzyńcu ma swój niepowtarzalny klimat, co nawet ze sceny podkreślali wykonawcy tegorocznych koncertów. 
 
(źródło: IAS)
Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "samanta" dnia 18 lipca 2017 o godzinie 15:18:34 napisał:
    KSU i Nocny Kochanek - najlepsze. Ten zespół z Ukrainy to była tania podróbka Slayera. Tylko czekałem, aż skończą młócić i zejdą ze sceny. Lubię ostre granie, ale to było nie do zniesienia na dłuższą metę. Mam też zastrzeżenia co do organizacji. Robienie parkingu przy scenie i przeciskanie się samochodu przez tłum nie było najlepszym pomysłem. Ogólnie impreza 8+/10.
    0
    0
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

Thomas 4 minuty temu
W końcu Bolesław Bierut był bezpartyj...
PASEL 49 minut temu
ilu wychowankow ? Panie WELCZ ?...
K.
Identyczną informację zamieścił wcze...
Wrzosek
A ile tam ludzi chodzi na ta V lige!?15-...
...
To przepraszam ilu kibiców spodziewasz ...
ad111
I trzeba się z Twoją oceną zgodzić, ...
œπæ
Mylisz się. Kiedy nowy rząd wygrał wy...
Thomas
Petru na prezydenta Zamościa....
Thomas
Szkoda, że nie miliardy, zawsze za mili...
Thomas
Ta sprawa ciągnie się jak flaki w olej...
Dirty Harry
Zarzuty są śmieszne i tak sformułowan...
name
ktoś wie o której jutro to spalenie ma...
parafianka
Trzeba przyznać, że Dyrektor Społeczn...
klangor
Widać, że wybory za pasem. Sezon na w...
kibic
Stachyra się zapewne jeszcze zastanawia...
kibic
Też wydaje mi się, że lepiej było pr...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny