R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZwierzyniecOliwia Bojar15 października 2017

Zwierzyniec: O rozwoju osobistym seniorów i komunikacji na warsztatach

foto: pixabay.com

R E K L A M A    B O A R D


Asertywność, dobra samoocena i pozytywne myślenie a także komunikacja międzypokoleniowa to tematyka warsztatów jakie w najbliższych dniach planowane są dla seniorów w Zwierzyńcu.

Starsi mieszkańcy miasta i gminy Zwierzyniec w warsztatach z rozwoju osobistego będą mogli uczestniczyć już jutro (16 października) w Centrum Kultury. Z kolei na 18 października zaplanowano zajęcia z dobrej komunikacji międzyludzkiej w których udział weźmie m. in. grupa nieformalna „Juniorzy i Seniorzy”. Jej członkowie pomogą mieszkańcom, którzy przyjdą na zajęcia, nauczyć się na przykład jak być dobrym słuchaczem oraz jak się dogadać z innymi, a przede wszystkim jak zrozumieć młode pokolenie.
Warsztaty są elementem projektu, finansowanego ze środków Programu “Działaj lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej i partnerów – Gminę Biłgoraj oraz Miasto Biłgoraj. Jego celem jest aktywizacja starszych mieszkańców i odtworzenie więzi międzypokoleniowych. W jego ramach powstawać będzie także Zwierzyniecka Kronika Mieszkańców o której pisaliśmy TUTAJ

Warsztaty startować będą o godz. 9:00.

Dodajmy, że zwierzynieckie Centrum Kultury na cykliczne zajęcia w każdy poniedziałek między godziną 16 a 18 zaprasza także dzieci, ich rodziców i młodzież. Podczas nich można będzie przy herbacie zwyczajnie porozmawiać, pochwalić się swoimi dokonaniami, opowiedzieć o różnych pasjach, zagrać w gry planszowe czy po prostu pobyć z innymi. Pierwsze takie spotkanie zaplanowano już jutro (16 października).

Autor: Oliwia Bojar
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Kmicic
Żeby zlikwidować problem tzw: nachodź...
Kudelek
o czym? o pierdołach. bezrobotna wetery...
Swojak market
Cóż, kwoty przyznanych dotacji po pros...
Normals
Należy zmienić 100% składu rady na lu...
ciekawy
to stare czy nowe? kiedy to bylo? http:...
Racuch
1500 im dac. tak wladza nasza robi.hehe....
Matoł
No cóż nie ma ludzi do pracy na budowi...
swojak
Zobaczymy jak pójdzie Hetmanowi z Cheł...
Czarek to ja
Przepraszam ale nie wytrzymuje / kto jes...
...
Czyli to sukces czy nie ? Hahahahaha...
Cień
Latem było 6:0 dla Hetmana. Co się pop...
Hm
Czyli mamy skład tylko na dokończenie ...
Marian
https://www.google.pl/search?q=kupa&...
sztabka rozumu
A ja się pytam po jaką chorobę zwaną...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny