R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZwierzyniecOliwia Bojar15 października 2017

Zwierzyniec: O rozwoju osobistym seniorów i komunikacji na warsztatach

foto: pixabay.com

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II


Asertywność, dobra samoocena i pozytywne myślenie a także komunikacja międzypokoleniowa to tematyka warsztatów jakie w najbliższych dniach planowane są dla seniorów w Zwierzyńcu.

Starsi mieszkańcy miasta i gminy Zwierzyniec w warsztatach z rozwoju osobistego będą mogli uczestniczyć już jutro (16 października) w Centrum Kultury. Z kolei na 18 października zaplanowano zajęcia z dobrej komunikacji międzyludzkiej w których udział weźmie m. in. grupa nieformalna „Juniorzy i Seniorzy”. Jej członkowie pomogą mieszkańcom, którzy przyjdą na zajęcia, nauczyć się na przykład jak być dobrym słuchaczem oraz jak się dogadać z innymi, a przede wszystkim jak zrozumieć młode pokolenie.
Warsztaty są elementem projektu, finansowanego ze środków Programu “Działaj lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej i partnerów – Gminę Biłgoraj oraz Miasto Biłgoraj. Jego celem jest aktywizacja starszych mieszkańców i odtworzenie więzi międzypokoleniowych. W jego ramach powstawać będzie także Zwierzyniecka Kronika Mieszkańców o której pisaliśmy TUTAJ

Warsztaty startować będą o godz. 9:00.

Dodajmy, że zwierzynieckie Centrum Kultury na cykliczne zajęcia w każdy poniedziałek między godziną 16 a 18 zaprasza także dzieci, ich rodziców i młodzież. Podczas nich można będzie przy herbacie zwyczajnie porozmawiać, pochwalić się swoimi dokonaniami, opowiedzieć o różnych pasjach, zagrać w gry planszowe czy po prostu pobyć z innymi. Pierwsze takie spotkanie zaplanowano już jutro (16 października).

Autor: Oliwia Bojar
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

zamościanin 4 minuty temu
Widać że dogorywają, i jak to mówią...
yyy tam 19 minut temu
"Do zegarmistrza" dnia 23 listopada 2017...
drczosnek 35 minut temu
następny sekciarz, wpychają ten kit i ...
...
Ciezko ich bedzie pewnie namowic na przy...
bo wyprowadzacie pieski i szczają a pan...
Thomas
Popieram Andrzeja Wnuka - swego czasu pi...
macanas
Miasto wraz z ZE powinny sprawdzić stan...
macanas
ni to pokrzywa ni barszcz sosnowskiego @...
macanas
Jedno pytanie do dyrektor sądu, Pani A...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017