Polityka i Samorząd | ZwierzyniecRedakcja27 grudnia 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zwierzyniec: Budżet na 2018 rok zaplanowany

R E K L A M A    B O A R D


Ponad 26 milionów dochodów i prawie tyle samo wydatków – tak wygląda gminny budżet, który w czwartek, 21 grudnia uchwalili zwierzynieccy radni.

W uchwalonym budżecie dochody wyniosły dokładnie 26 milionów 86 tysięcy, a wydatki prawie 26 milionów 11 tysięcy złotych z czego na inwestycje zaplanowano wydatki wysokości co najmniej 2 miliony 100 tysięcy złotych.
Wśród zaplanowanych inwestycji jest kilka zadań drogowych, które będą realizowane wspólnie z samorządem wojewódzkim, Gminą Szczebrzeszyn i Powiatem Zamojskim jak np. przebudowę drogi wojewódzkiej Szczebrzeszyn – Biłgoraj, na którą gmina Zwierzyniec przeznaczy 300 tysięcy złotych. Razem z Gminą Szczebrzeszyn ma być przebudowywana droga Żurawnica – Kawęczyn, na którą zwierzyniecki samorząd przekaże 170 tysięcy złotych. Ponadto gmina dołoży się również do kilku inwestycji na drogach powiatowych, a sama wyremontuje kilka ulic, głównie w Zwierzyńcu.
Wśród przyszłorocznych wydatków znajdzie się także dokończenie budowy garażu dla OSP Zwierzyniec na który samorząd wyda 400 tysięcy złotych.
W finansowych planach nie ujęto m. in. budowy nowego zbiornika wodnego w „Zwierzyńczyku” o powierzchni około 0,5 hektara na którego dofinansowanie samorząd chce zaciągnąć pożyczkę wysokości 300 tysięcy złotych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
z zamoscia
No cóż, szczebrzeszyńsko-zwierzyński...
Roman 202
Co wy piszecie przez opieszałość ZSL ...
eljot
wie ktoś co się dzieje z Daszkiewiczem...
KL
Widzę, że Zamość dalej brnie w krety...
Zamość
"Król jest nagi". Rozczarowany-zgadzam ...
Rozczarowany
Jakiś czas temu na koncepcjach GDDKiA o...
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat