R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZwierzyniecRedakcja27 grudnia 2017

Zwierzyniec: Budżet na 2018 rok zaplanowany

R E K L A M A    B O A R D


Ponad 26 milionów dochodów i prawie tyle samo wydatków – tak wygląda gminny budżet, który w czwartek, 21 grudnia uchwalili zwierzynieccy radni.

W uchwalonym budżecie dochody wyniosły dokładnie 26 milionów 86 tysięcy, a wydatki prawie 26 milionów 11 tysięcy złotych z czego na inwestycje zaplanowano wydatki wysokości co najmniej 2 miliony 100 tysięcy złotych.
Wśród zaplanowanych inwestycji jest kilka zadań drogowych, które będą realizowane wspólnie z samorządem wojewódzkim, Gminą Szczebrzeszyn i Powiatem Zamojskim jak np. przebudowę drogi wojewódzkiej Szczebrzeszyn – Biłgoraj, na którą gmina Zwierzyniec przeznaczy 300 tysięcy złotych. Razem z Gminą Szczebrzeszyn ma być przebudowywana droga Żurawnica – Kawęczyn, na którą zwierzyniecki samorząd przekaże 170 tysięcy złotych. Ponadto gmina dołoży się również do kilku inwestycji na drogach powiatowych, a sama wyremontuje kilka ulic, głównie w Zwierzyńcu.
Wśród przyszłorocznych wydatków znajdzie się także dokończenie budowy garażu dla OSP Zwierzyniec na który samorząd wyda 400 tysięcy złotych.
W finansowych planach nie ujęto m. in. budowy nowego zbiornika wodnego w “Zwierzyńczyku” o powierzchni około 0,5 hektara na którego dofinansowanie samorząd chce zaciągnąć pożyczkę wysokości 300 tysięcy złotych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Prezes - hejterzy byli, są i będą, he...
Prezes
Wiele osób tak jedzie dyr P Welczu, a j...
Stasieniek zza ...
Nowoczesna i Nowoczesna, a co tam u mist...
Ja słuchałem tylko ostatnie 15 min to ...
Winny hejter
Co tam Pan Welcz mądrego powiedział w ...
Jak ktoś jest zimą do wzięcia, to zna...
viki
Skomentowałem - gdzie treść? Cenzura ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny