Flesz | KrasnystawRedakcja30 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 14 komentarzy

Żółkiewka: Spragnieni włamywacze

Fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Za kradzież z włamaniem odpowiedzą dwaj bracia z gminy Żółkiewka, którzy włamali się do domu sąsiada i ukradli 10 butelek wina. Niedługo po zdarzeniu zostali zatrzymani przez policjantów z Posterunku Policji w Żółkiewce. Większość skradzionego alkoholu zdążyli już wypić.

W poniedziałek w godzinach porannych policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do domu mieszkalnego w miejscowości Średnia Wieś, gmina Żółkiewka. Na miejscu mundurowi ustalili, iż sprawcy pokonali kratę w oknie, a następnie dostali się do wnętrza budynku skąd skradli 10 butelek wina.

Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze ustalili, iż sprawcami są dwaj bracia w wieku 22 i 23-lat, którzy mieszkają w najbliższym sąsiedztwie. W trakcie przeszukania w ich domu, policjanci znaleźli butelki po skradzionym alkoholu. Większość z nich była już opróżniona.

Wczoraj obaj usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. – informuje KPP w Krasnymstawie.

Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "PK" dnia 30 stycznia 2019 o godzinie 15:17:23 napisał:
  Janusze zbrodni :)
  R E K L A M A
 • "z_boku" dnia 30 stycznia 2019 o godzinie 17:15:35 napisał:
  Znowu Vina Tusca?
  • "TORRES20400" dnia 30 stycznia 2019 o godzinie 18:01:26 napisał:
   Może i tak. W sumie, kogo to obchodzi. Nie wiem czy to wyjdzie na tym paździeżowym portalu, kasującym posty, ale może się uda. Ostatnie zdanie było takie: "Co wy na to? Grdul przełknął ślinę na wspomnienie smaku chleba ze smalcem... ". I ja się teraz tutaj pytam, co było dalej?
  • "z_boku" dnia 30 stycznia 2019 o godzinie 21:49:28 napisał:
   Oj Torres20400, musiałbym przeczytać wszystko od początku, na pewno bym się dowiedział co było dalej...
 • "KM" dnia 30 stycznia 2019 o godzinie 18:21:54 napisał:
  Ale co wypili, tego im nie odbiorą.
 • "TORRES20400" dnia 30 stycznia 2019 o godzinie 22:05:33 napisał:
  @"z_boku"; no to czytaj. Ja tam poczekam.
  • "z_boku" dnia 30 stycznia 2019 o godzinie 22:30:52 napisał:
   @"Torres20400" Nie masz nic innego do czytania? Polecam "Opowieści z piwiarni" Haška, zwłaszcza część dotyczącą wyborów. Jak mniemam moja rada jest do rzyci, zapewne już czytałeś... :-)
 • "TORRES20400" dnia 30 stycznia 2019 o godzinie 23:30:45 napisał:
  Coś się dopieprzył? Co mnie tu "Haszkiem" będziesz jechał. Jeszcze Hellerem, od paragrafu, mnie poszczuj. Wspomniałem dawne, wspomnienia, i już się rzucił. Nie chcesz to nie. Ja tam Cię prosić nie będę.
  • "z_boku" dnia 31 stycznia 2019 o godzinie 0:18:47 napisał:
   Ależ wcale się nie dotentegowałem, poleciłem jedynie książkę i wyraziłem obawę że robię to lata całe za późno. Jeżeli w jakikolwiek sposób uraziłem, bądź obraziłem, przyjmij moje przeprosiny. Kontynuacja starej historii jest możliwa, nawet dzisiaj ukazał się materiał o tej podejrzanej substancji. Niestety aktualnie jestem zarobiony po uszy, oraz pochłonięty przez sprawy rodzinne. Jakby tego było mało, obiecałem koledze który jedzie w sobie znane rewiry zająć się jego kotem, to też trochępotrwa. Pozostaje pytanie czy komentarze włączono na dobre, czy tylko do czasu aż rozpocznie się kampania wyborcza?
 • "." dnia 31 stycznia 2019 o godzinie 0:41:54 napisał:
  Moje wątpliwości budzi wiezienie do 10 lat za powiedzmy 10 butelek wina za powiedzmy 50 za butelkę, lub 10 zł za butelkę - nie wiem ile wynosi szkoda, jaka była wartość tego alkoholu, czy było to wino marki Wino, La patik czy Arizona. Owszem niech będzie nieuchronność kary. Uważam, że sprawcy powinni dostać karę prac społecznych, naprawę wyrządzonych szkód + koszty skradzionych rzeczy + wysokie odszkodowanie za straty moralne właściciela sklepu. powiedzmy 5000 zł i jeżeli żaden z tych warunków nie zostanie spełniony to czapa.
  • "z_boku" dnia 31 stycznia 2019 o godzinie 4:41:01 napisał:
   Czapa, po co, w jakim celu? Jeżeli nie napawią szkody to potrzymać ich 10 dni w loszku, o suchym chlebie i wodzie. Jedenastego dnia rozebrać ich do naga, wrzucić do beczki dziekciu, posypać dokładnie pierzem i gonić dziesięć razy nahajkami dookoła murów miejskich. Przy okazji rozstawić stragany, zorganizować festyn, tak żeby dużo ludzi ich widziało. Innym rozwiązaniem jest pręgierz, jedna butelka wina = jeden dzień pod pręgierzem.
 • "TORRES20400" dnia 31 stycznia 2019 o godzinie 1:06:06 napisał:
  "z_boku"; jak długo będą komentarze na tym portalu; do dzisiaj, do jutra? Ty się tam nie zasłaniaj tym, że ktoś tam geriatrię na prąciu dostał, i zaraz tu demencja będzie, tylko wklejaj następny kawałek. NARÓD CZEKA. To coś znaczy.
  • "Redakcja roztocze.net" dnia 31 stycznia 2019 o godzinie 8:42:59 napisał:
   W celu wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z redakcją poprzez e-mail, telefonicznie, lub osobiście.
 • "TORRES20400" dnia 31 stycznia 2019 o godzinie 19:32:24 napisał:
  "Redakcja roztocze.net"; "W celu wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości", to proszę wyjaśniać pod tym adresem: ul. Mysia 5. Czynne od 8.00. Kod pocztowy: UA-13300

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
hrubieszowski
Popieram protest w 100%. Fakt, są miast...
Jacek
Widać Veolia sfinansowała już kilka t...
Do Jan
Słyszałam co nieco o tej wybitnej dzia...
Elżbieta
a co ma poseł Zawiślak do policji? dla...
widz2
skojarzylo mi sie z weselami, wybrana pa...
Marek
Wybory na miss i misstera na festiwalu f...
z widowni
Festiwal zacny. Przez lata podziwiany. Z...
wyborca
Zawsze głosuję na swoich, z naszego te...
Zniesmaczony ka...
Nie rozumiem tej akcji. Przypominam ksi...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - r...
Piotr
Niech ksiadz poprosi swojego szefa bisku...
gość
Jak widzimy na załączonym obrazku prot...
dziwne
nieprzytomny znaczy pijany?...
kontra
.Komu sie opłaca? "Żeby budowa spalar...
skrzat
krasnal ma odwrócić uwagę od brudu w ...
ak
Niestety, to jest bardzo osobisty sukces...
tito
Okazuje się że Zawiślak w dalszym ci...
OMG! Nie da si...
Powiem tak - za głupotę i straszenie l...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018