R E K L A M A

Z I P

LifestyleRedakcja29 sierpnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

“Zdjęcie na co dzień”

Rusałka Pawik fot. R.Moteka

W naszej pracy często robimy zdjęcia, to oczywiste. Ale czasem zdarzy nam się zrobić zdjęcie, które nigdy nie zostanie opublikowane.
Głównie dlatego, że nie ma do niego konkretnej informacji. Po prostu zdjęcie zrobione nagle i przy okazji głównego tematu. Zazwyczaj te zdjęcia trafiają do archiwum i… nigdy nie pojawiają się. Pomyśleliśmy, że takie zdjęcia mogą dawać radość, spokój, śmiech, zastanowienie czy ciekawość. Dla takich emocji warto je pokazać. Dlatego uruchamiamy cykl “Zdjęcie na co dzień” i zachęcamy Państwa do nadsyłania swoich zdjęć poprzez nasz profil facebookowy.

Zdjęcia będziemy podpisywać wg.  wskazówek, można będzie je również zadedykować jakiejś osobie. Unikać będziemy oczywiście portretów osób nie pełniących funkcje publiczne ze względu na ochronę wizerunku. Preferujemy zdjęcia miejsc, sytuacji (w razie co “wykropkujemy” twarze i inne informacje), przyrody, architektury… nie będziemy się bać też trudnych tematów.

Ważne jest to, żeby to było zrobione przez Was zdjęcie, nie kolegi, nie znajomego czy znalezione w sieci. Prawa autorskie do zdjęć są ważne, a najważniejsze jest tzw. prawo autorskie osobiste czyli prawo do autorstwa (podpisu, pierwszej publikacji itp). Będziemy pytać czy macie do tego zdjęcia prawa autorskie osobiste.

My ze swojej strony będziemy również dzielić się naszymi zdjęciami z różnych sytuacji.  Na dziś Rusałka Pawik jeden z najpospolitszych motyli Europy na tym zdjęciu podziwiający sam siebie.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny