R E K L A M A

Z I P

Powiat Zamojski | Społeczeństwo i patriotyzmRedakcja10 maja 2018 FACEBOOK | 4296 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1) ()

Żdanów: Gminna Inauguracja Obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości

Herb Gminy Zamość

R E K L A M A    B O A R D

W piątek, 11 maja o godzinie 11:00 w Żdanowie k/Zamościa, odbędzie się oficjalna Gminna Inauguracja Obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Uroczystość rozpocznie Msza Św. w kościele parafialnym pw. św. Stanisława Biskupa w Żdanowie. Dalsza część wydarzenia odbędzie się w pobliskiej Szkole Podstawowej. Tę żdanowską placówkę wybrano nieprzypadkowo, jej patronem jest Marszałek Józef Piłsudski – jeden z ojców odzyskania przez Polskę niepodległości w roku 1918, a na terenie szkoły stoi pomnik Prymasa Tysiąclecia, kardynała Stefana Wyszyńskiego, represjonowanego w latach 50-tych przez władze komunistyczne.

W piątkowe południe (ok. 12:00) zaplanowano złożenie kwiatów pod szkolną tablicą Marszałka Józefa Piłsudskiego, a następnie posadzenie pamiątkowego dębu. Na godzinę 12:30 zaplanowano w szkolnej hali sportowej uroczystą Akademię w wykonaniu młodzieży SP w Żdanowie.

W Gminnej Inauguracji Obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę będą uczestniczyć m.in. Wójt Gminy Zamość oraz delegacje wielu instytucji i placówek.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
  • "antyklerykał" dnia 10 maja 2018 o godzinie 18:01:57 napisał:
    Stasio zwany biskupem był zdrajcą, skazanym przez Króla Polski, ale sukienkowi słynący z odwracania kota ogonem zrobili z niego tzw. patrona Polski. Ot, fundament dla kondominium watykańskiego gotowy. A, i jeszcze jedno, nawet w Biblii zapisano rozdział państwa od religii, ale jak widać w kondominium się na tym nie rozeznają...
    0
    0
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
puszkon
ktoś coś ile kasy z Zamościa Wnuk prz...
mieszkaniec
Masz dużo racji, ale to nie Wnuk gra me...
Dirty Harry
Znamienne jest to, że dawny przywódca ...
Tomek
Buahahahahahahaha Ile milionów poszło ...
38 minut temu
Pan radny Nizioł za komuny był prezes...
Cyrk 43 minuty temu
Cyrk...
K. 45 minut temu
"Hetman" - patałachy. Wstyd na całą P...
Mieszkaniec 50 minut temu
hahahaha jak zwykle sukcesów ciąg dals...
ad111
Nic nie mam przeciwko inscenizacjom, a w...
ad111
Groch z kapustą oraz zestaw pobożnych ...
observer
Najbardziej zainteresowany koncertem by...
Jarosław Sacha...
Z przykrością napiszę, iż to z powod...
...
O Jeżu .. o Jeżu ... znów źli ludzie...
kibic
Ten mecz pokazał, że samą młodzież...
NAME
https://www.youtube.com/watch?v=-v-o2iSH...
NAME
Nie obiecuj, działaj!...
NAME
Aż dziwić się należy, że taki znawc...
KS Hetman
A na jesień, Huczwa Tyszowce z wychowan...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny