Powiat Zamojski | Społeczeństwo i patriotyzmRedakcja26 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 12 komentarzy

Zawada: List otwarty mieszkańców

Fot. Facebook/NIE dla nowego wiaduktu w Zawadzie

Mieszkańcy Zawady i okolic wystosowali list otwarty w sprawie budowy łącznicy kolejowej i wiaduktu w Zawadzie. List był odczytany podczas ostatniej sesji Rady Gminy Zamość. Jego treść publikujemy poniżej.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Ktoś" dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 10:18:39 napisał:
  Słabe - my mieszkańcy Zamościa jesteśmy za budową. 15 min to dużo. Sam osobiście nieraz stałem w Zawadzie czekając na przestawienie pociągu. Gorzej niż w Wietnamie. Musimy modernizować jeśli nie chcemy być Polską B. Czy linie kolejową będziecie mieć 100 m od domu czy 50 nie robi różnicy. Jak budowaliście własne domy to wiedzieliście że koło linii kolejowej więc pretensje kierujcie do siebie. Ja bym nawet 1 km od linii kolejowej nie chciał mieszkać.
  R E K L A M A
 • "L.." dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 11:21:05 napisał:
  ZAWADA, jak wskazuje sama nazwa, jest zawadą dla Zamościa.
 • "Zamość" dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 11:26:26 napisał:
  Patrząc na szkic to zmian wpłynie na kilka domów i tak znajdujących się blisko torów, ile osób się pod tym podpisało?
 • "BarteS" dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 12:31:29 napisał:
  Tak, caly region liczacy ze 170 tys. ludzi (Zamosc, Hrubieszow i przyleglosci) ma jezdzic do Lublina jak w XIX wieku, bo 17 osobom z Zawady sie niepodoba inwestycja. Litosci!
 • "ad111" dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 13:22:23 napisał:
  Protestować każdemu wolno i walczyć o swoje, w tym jednak przypadku nie popieram protestujących. Państwo powinno dać odpowiednie odszkodowania i zrobić co ma zrobić dla dobra całej wspólnoty. Z projektu wynika, że sprawa dotyczy kilku budynków oraz kilku działek, które stracą na wartości. Budynki rzeczywiście już stoją blisko torów więc to nie ten argument, co zaś do działek, to zapłacić odpowiednie odszkodowanie i tyle. Nie ma o co rozdzierać szat.
 • "SC" dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 14:36:18 napisał:
  Dokładnie. Nie takie inwestycje się wykonywało choć protesty były dużo liczniejsze. Ta łącznica obowiązkowo powinna powstać bo spora liczba mieszkańców Zamojszczyzny na to czeka. Oby tego roczne wybory trochę pozmieniały w samorządach, szczególnie tam gdzie stawia się opór rozwojowi bo to naprawdę wstyd.
 • "Wara od mojej ojcowizny" dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 15:49:54 napisał:
  Prosimy o rozważenie innego miejsca pod łącznicę np na działce tego podłego zgreda Jana Kowalskiego mojego sąsiada.
 • "cyanide3" dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 16:41:54 napisał:
  Wszystkich bierzcie, mnie nie ruszajcie - typowe myślenie fornali XXI wieku, a poza tym mąci PO-lityczna szczujnia i ZSL-owaska przybudówka - rodzina na swoim, najlepiej zachować status quo, albo jeszcze lepiej status quo ante, by wszystkim SWOIM żyło się lepiej.
 • "..." dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 19:19:41 napisał:
  Chcą coś robić dla ludzi to im jeszcze nie pasuje zacofańcy
 • "prq" dnia 27 kwietnia 2018 o godzinie 7:22:28 napisał:
  "Wyssane z palca" to są zawarte w liście mieszkańców twierdzenia jakoby PKP lub władze Zamościa zmierzają do przeniesienia ruchu pociągów na obwodnicę północną (pod wiadukt w Sitańcu), przebudowania przystanku na Peowiaków na stację czołową. Takie kretyńskie pomysły owszem pojawiały się, ale to jeszcze za kadencji prezydenta Zamoyskiego. Wykonanie łącznicy pod istniejącym wiaduktem, wbrew temu co piszą autorzy listu, jest technicznie niemożliwe. Mieszkańcom wyjaśniał to już dyrektor z PKP PLK na spotkaniu 8 kwietnia.
  R E K L A M A
 • "prq" dnia 27 kwietnia 2018 o godzinie 7:59:17 napisał:
  Tymczasem władze samorządowe województwa dają do zrozumienia, że na pieniądze na łącznicę z RPO z ich strony nie ma co liczyć...
 • "xyz" dnia 27 kwietnia 2018 o godzinie 10:20:31 napisał:
  Proponuję zlikwidować przystanek w Zawadzie!

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Jango Fett
Wysokie notowania ugrupowania, stosunkow...
.
Różnica 50 mln pomiędzy obiema oferta...
zapłacili chociaż ZAiKS-owi za publicz...
jola
wystarczy troszkę poguglować i wszystk...
Szymon Hołowni...
Napisał: Po czwarte - jeśli coś na...
hmm
założę się ze Kaczynski nie był na ...
przykropatrzeć
a gdzie kuna ognisko i kiełbaski ? tego...
Wspaniale moje miasto Zamość...
xx
tylko ud nie łydek bo to przecież sezo...
otco
i wszyscy spodnie do połowy ......
ad111
Pamiętajcie tylko aby studzienki były ...
NO cóż, miasto ogłosi nowy przetarg, ...
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama