R E K L A M A

Z I P

Turystyka | Zamośćtekst nadesłany31 lipca 2018 FACEBOOK | 5251 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Zawada: I Festiwal Piosenki Biesiadnej i Jubileusz “Czerwonych Korali”

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Z inicjatywy mieszkańców sołectwa Zawada w Gminie Zamość w najbliższą niedzielę (05.08.2018r.) na terenie stadionu w Zawadzie odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu Piosenki Biesiadnej, połączonego z Jubileuszem 5-lecia miejscowego zespołu wokalnego “Czerwone Korale”. Wydarzenie ma charakter festynu plenerowego z elementem konkursu festiwalowego.

Sołectwo Zawada i Samorząd Gminy Zamość zapraszają na I FESTIWAL PIOSENKI BIESIADNEJ ZAWADA 2018 pod honorowym patronatem Ryszarda Gliwińskiego – Wójta Gminy Zamość oraz JUBILEUSZ 5-LECIA ZESPOŁU „CZERWONE KORALE”

Niedziela, 5.08.2018 r. – stadion w Zawadzie. Start 13:30

W programie:

13:30 – 13:45 – Otwarcie Festiwalu
13:45 – 16:00 – Przesłuchania konkursowe Wykonawców
16:00 – 17:00 – Obchody Jubileuszu 5-lecia Zespołu „Czerwone Korale”
17:00 – 17:30 – Podsumowanie Festiwalu, werdykt i wręczenie nagród
17:30 – 21:00 – Wspólna zabawa

Festiwal ma charakter konkursu dla wykonawców wokalno-muzycznych.

Zgłoszenia wykonawców przyjmowane są drogą e-mail do dnia 27.07.2018 do dnia 2.08.2018 r. na adres: gok@gminazamosc.pl

UWAGA! Liczba wykonawców ograniczona jest do 15 – decyduje chronologiczna kolejność zgłoszeń.

Atrakcje towarzyszące:

„Dmuchańce i skakańce” dla dzieci za darmo
pokazy policyjnych radiowozów i tresury psów tropiących
ogródek biesiadny
potańcówa finałowa

Organizatorzy:
Samorząd Gminy Zamość, Sołectwo Zawada, w tym Sołtys i Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna i Zespół „Czerwone Korale” z Zawady, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny