Turystyka | Zamośćtekst nadesłany31 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Zawada: I Festiwal Piosenki Biesiadnej i Jubileusz “Czerwonych Korali”

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Z inicjatywy mieszkańców sołectwa Zawada w Gminie Zamość w najbliższą niedzielę (05.08.2018r.) na terenie stadionu w Zawadzie odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu Piosenki Biesiadnej, połączonego z Jubileuszem 5-lecia miejscowego zespołu wokalnego „Czerwone Korale”. Wydarzenie ma charakter festynu plenerowego z elementem konkursu festiwalowego.

Sołectwo Zawada i Samorząd Gminy Zamość zapraszają na I FESTIWAL PIOSENKI BIESIADNEJ ZAWADA 2018 pod honorowym patronatem Ryszarda Gliwińskiego – Wójta Gminy Zamość oraz JUBILEUSZ 5-LECIA ZESPOŁU „CZERWONE KORALE”

Niedziela, 5.08.2018 r. – stadion w Zawadzie. Start 13:30

W programie:

13:30 – 13:45 – Otwarcie Festiwalu
13:45 – 16:00 – Przesłuchania konkursowe Wykonawców
16:00 – 17:00 – Obchody Jubileuszu 5-lecia Zespołu „Czerwone Korale”
17:00 – 17:30 – Podsumowanie Festiwalu, werdykt i wręczenie nagród
17:30 – 21:00 – Wspólna zabawa

Festiwal ma charakter konkursu dla wykonawców wokalno-muzycznych.

Zgłoszenia wykonawców przyjmowane są drogą e-mail do dnia 27.07.2018 do dnia 2.08.2018 r. na adres: gok@gminazamosc.pl

UWAGA! Liczba wykonawców ograniczona jest do 15 – decyduje chronologiczna kolejność zgłoszeń.

Atrakcje towarzyszące:

„Dmuchańce i skakańce” dla dzieci za darmo
pokazy policyjnych radiowozów i tresury psów tropiących
ogródek biesiadny
potańcówa finałowa

Organizatorzy:
Samorząd Gminy Zamość, Sołectwo Zawada, w tym Sołtys i Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna i Zespół „Czerwone Korale” z Zawady, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018