R E K L A M A

29 marca 2017

roztocze.net

AKTUALNE TEMATY :    BUDŻET OBYWATELSKI |   LOOKALNY INFORMATOR EDUKACYJNY - aktualnie o edukacji  

R E K L A M A

Ruszyły zapisy do Szkoły Techniki Legii Warszawa. Po Piłkarskich Przedszkolach jest to kolejny projekt, który od lutego rusza w Zamościu.

Program rozwoju piłkarskich umiejętności indywidualnych jest przeznaczony dla dzieci od 6 do 14 roku życia. Treningi prowadzone będą na obiektach OSIR w Zamościu. Główny nacisk w zajęciach położony będzie na odpowiednie wykorzystanie najważniejszych umiejętności technicznych w warunkach meczowych.  Treningi odbywać się będą raz w tygodniu i poprowadzi je kadra trenerska Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

Program szkolenie m.in. obejmuje:
• System stopniowania trudności ułatwiający zawodnikom prawidłowe wykonanie ćwiczenia (I stopień – bez presji, II stopień – średnia presja, III – pełna presja).
• Duży zasób ćwiczeń treningowych, nauczanie i doskonalenie techniki ma interesującą formę i jest dostosowane do wieku piłkarzy.
• Każda jednostka ma charakterystyczny układ (płynne przejście z jednego ćwiczenia do kolejnego).
• Zawodnicy otrzymują zadania domowe (filmy video z konkretnymi ćwiczeniami).
• Nauczanie zwodów, którymi charakteryzują się najlepsi zawodnicy na świecie.
• Większa ilość powtórzeń i ich systematyka – lepsza automatyzacja ruchu (nawyk ruchowy).
• W każdym ćwiczeniu występuje forma rywalizacji, co wpływa na tempo wykonywanych ćwiczeń i lepszą motywację zawodników.
• Ćwiczenia kontroli piłki (czucia), których opanowanie jest podstawą do przyswojenia pozostałych umiejętności technicznych.
• Dużo małych gier 1v1, 2v2, 3v3.
• Specyficzne formy gier, każda gra ma charakter zadaniowy. Przyznawane są dodatkowe punkty za wykonanie elementów technicznych, określonych przez trenera.
• Wysoka ilość i intensywność gier mających wpływ na rozwój inteligencji (podejmowania decyzji, szybkości myślenia, itp.).

Dodatkowe informacje znajdą Państwo pod numerem telefonu: 509-281-498 lub na stronie internetowej: www.zamosc.legiasoccerschools.pl.

5 lutego 2017
Autor:
Sport | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!

Liczba ocen: 2

R E K L A M A

    8 komentarzy

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "kibic" dnia 5 lutego 2017 o godzinie 11:21:34 napisał:
  A ile to będzie kosztować ?
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "kmicic" dnia 5 lutego 2017 o godzinie 12:08:50 napisał:
  treningi raz w tygodniu...śmiechu warte, przecież każdy kto miał z piłką do czynienia wie jak ważna w tym wieku jest częstotliwość treningów, widać że chodzi tu o zarobieniu kasy bazując na znanej marce sportowej(Legii), można by się zapytać dlaczego w samej Wa-wie dzieciaki trenując w Legii mają o wiele więcej treningów, zresztą teraz w Zamościu powstało tyle "szkółek piłkarskich" (opłaty oscylujące w granicach 40 zł za miesiąc), że każdy może się zastanowić, gdzie chce aby jego dziecko trenowało, w jakich warunkach(grupy 30 osobowe które trudno opanować czy 15-osobowe) i przez kogo (trenerzy i ich kwalifikacje, doświadczenie, podejście).I tak w tym wszystkim najważniejsze jest aby dla dzieci była dobra zabawa i aby oderwać je od smartfonów, xboksów, play station itd.
  7
  0
 4. "Anonim" dnia 5 lutego 2017 o godzinie 13:09:23 napisał:
  Temat zastępczy. Ma przykryć kompromitację ze sparingiem z Młodą Legią.
  1
  1
 5. "kibic" dnia 5 lutego 2017 o godzinie 16:14:14 napisał:
  Teraz czas na szkołę taktyki Roztocza Szczebrzeszyn
  0
  0
 6. "Rysio" dnia 5 lutego 2017 o godzinie 16:19:26 napisał:
  Czy ktoś wie co to za kadra szkoleniowa prowadzi zajęcia?
  0
  0
 7. "Zenek Martyniuk" dnia 5 lutego 2017 o godzinie 20:34:28 napisał:
  Już lecę się zapisać!!! Jaka to legia przecież tam 8-iu gra obcokrajowców!!!naszych Polaków to jest raptem 3-ech. Wielka legia!! i wy chcecie robić zamęt ludziom legia w Zamościu.
  0
  0
 8. "do Rysio" dnia 6 lutego 2017 o godzinie 8:11:14 napisał:
  Wydaje mi się,że ktoś ze sztabu szkoleniowego fundacji. 100%
  2
  0
 9. "Joker" dnia 6 lutego 2017 o godzinie 9:59:46 napisał:
  Czyli będą uczyć jak w lidze mistrzów widowiskowo dać dupy?
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A