Hrubieszów | Polityka i Samorząd | ZamośćRedakcja8 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 24 komentarze

Zamość/Werbkowice: Przyjedzie Lech Wałęsa

Lech Wałęsa; źródło: Wikipedia
R E K L A M A    B O A R D

Były prezydent RP Lech Wałęsa przyjedzie w maju do Zamościa i Werbkowic.

Były prezydent spotka się 23 maja z mieszkańcami Werbkowic i powiatu hrubieszowskiego w tamtejszym Gminnym Ośrodku Kultury.

Z kolei na 24 maja planowany jest przyjazd prezydenta Wałęsy do Zamościa. Czas i miejsce spotkania są jeszcze trakcie ustalania.

Przypomnijmy, że Lech Wałęsa jest Honorowym Obywatelem Zamościa.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "pikio" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 21:18:13 napisał:
  Ciekawe, bo pikio.pl podało: https://pikio.pl/lech-walesa-jest-ciezko-chory-jego-stan-sie-pogarsza/
  R E K L A M A
 • "Kornelia" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 21:40:03 napisał:
  Wałęsa jest chory i nigdzie nie jezdzi. Czy to nie jest zwykły fake news?
 • "Thomas" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 21:47:28 napisał:
  Proponuję "Uprowadzenie Agaty" film marka Piwowskiego - autentyczna wypowiedź Wałęsy o Polsce - to jest scena ślubu Cygana i Agaty, to przyjęcie Weselne i ten Marazm niczym z Wesela Wyspiańskiego - ten chocholi taniec. Czy w Werbkowicach jest jeszcze Cukrownia ????
 • "jan" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 22:01:05 napisał:
  Przyjedzie? Pytam PO CO?
 • "kjm" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 22:38:02 napisał:
  Śp. Pan Prezydent Lech Kaczyński nie znalazł czasu by nas odwiedzić...
 • "Tofik" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 22:49:43 napisał:
  Niepotrzebnie przyjedzie...
 • "Czesław" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 23:44:57 napisał:
  No dobrze, ale po co? Po prostu po co?
  • "Urszula Herdyńska" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 0:02:11 napisał:
   Niepotrzebnie dla kogo? Lech Wałęsa ma miejsce w historii Polski. Jest noblistą i obok Jana Pawła II najbardziej znaną postacią współczesnej historii Polski, Jego zasługi są niepodważalne - niewystarcząjący powód?
  • "kifot" dnia 14 kwietnia 2018 o godzinie 13:20:15 napisał:
   Nikt już nigdzie nie chce słuchać to jeszcze go do Zamościa zapraszają- Boże drogi cóż człowiek po zawodówce z tytułem honoris causa dwudziestu prywatnych może mieć do powiedzenia
 • "ad111" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 7:33:56 napisał:
  Dla niektórych to niewystarczający powód, wszak nie zna się zapewne na uprawie buraków oraz nie spał do południa 13 grudnia...:)
  • "michał" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 13:12:50 napisał:
   Czasem lepiej przespać nawet cały dzień niż być TW
  • "DJ" dnia 13 kwietnia 2018 o godzinie 7:28:37 napisał:
   ""michał" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 13:12:50 napisał: Czasem lepiej przespać nawet cały dzień niż być TW" TW 'Balbina" mógł spać do południa, bo nikt go nie traktował poważnie. Rzekomy TW 'Bolek" został oczyszczony z zarzutów przez IPN. Umknęło ci?
   R E K L A M A
 • "antyklerykał" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 13:21:10 napisał:
  Co 6 klecha swgo czasu był TW, a jakoś to nie przeszkadza "owieczkom", co zaś do Wałęsy, to trzeba to udowodnić, a nie posługiwać się fałszywkami SB. Przyznał, że w latach 70-tych coś tam podpisał, a później jak świadczą fakty wszystko zmył swoją działalnością w Solidarności za co został doceniony między innymi Noblem i prezydenturą. Reszta jest ujadaniem zwolenników spania do południa 13 grudnia...
  • "michał" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 13:40:28 napisał:
   Ty w ogóle nie masz pojęcia o czym piszesz, od kiedy to "owieczki" chodzą do kościoła dla księży? Masz swoją wizję świata i pod prawie każdym artykułem usilujesz ją przedstawiać co jest groteskowe.
   R E K L A M A
  • "Kmicic" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 15:09:29 napisał:
   "antyklerykał" widzę, że jaki temat nie byłby poruszany chociażby wypadek drogowy widzisz tam okazję do krytyki kleru. Moim zdaniem zawsze znajdzie się ten 1% złej strony chociażby w klerze, ale czy to jest powód do wylewania wiader pomyj? Co do Lecha Wałęsy wiadomo, że współpracował a powołanie innych grafologów nic nie da. Śmieszne jest to, też że co chwilę zmienia wersję zdarzeń, raz zgadza się że współpracował drugim razem że nie.
 • "antyklerykał" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 15:39:33 napisał:
  Nie ja wspomniałem o TW, a tylko odniosłem się do skali zaprzaństwa pośród kleru. Co 6 to nie jest 1%... Kmicic jesteś pewny , że jesteś bardziej moralny, patriotyczny i zasłużony dla Polski niż Wałęsa? A ja przecież tylko o faktach piszę, nie o propagandzie i oczernianiu ludzi zasłużonych przez tych co nie mają żadnych zasług.
  R E K L A M A
 • "Czesław" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 18:44:09 napisał:
  do "Urszula Herdyńska": Wałęsa to sprzedawczyk, który sprzedał za paczkę fajek ideały i robotników w Magdalence dochodząc do porozumienia z komunistami. Tylko tyle i aż tyle. Sam Wałęsa komuny nie obalił. Komuniście dopuścili go i jemu podobnych do koryta, a sami zrobili krok w tył.
 • "oskar" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 20:55:04 napisał:
  On nie ma NIC do zaoferowania poza knuciem, snuciem i bajkopisarstwem! Pokazywanie się w jego otoczeniu to obciach na miarę dziurawych skarpet w sandałach. Zamojszczyzna to bardzo doświadczony przez historię region. Przyjazd tego osobnika też przeżyjemy!
 • "do kjm" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 21:51:31 napisał:
  KJM mylisz się, Prezydent Lech Kaczyński był w Zamościu na pogrzebie oficera BOR S.P. Bartosza Orzechowskiego.
 • "Czesław" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 22:43:21 napisał:
  @Do wszystkich plujących jadem: choćbyście kupy zrobili i się w tym położyli nic nie zmieni tego co się zadziało w Magdalence pomiędzy Wałęsą a komunistami. Cała kreowana otoczka wokół Wałęsy jako obalającego komunizm jest złudna niestety...
  • "ad111" dnia 10 kwietnia 2018 o godzinie 7:40:44 napisał:
   Tam byli też i inni i dobrze. Dzięki temu nie polała się krew na ulicach. Pewnie można było trochę lepiej wynegocjować, a może i nie, ale krew Polaków pozostała u Polaków, a nie na ulicach. --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Poniżej cytat: Strona opozycji solidarnościowej biorąca udział w rozmowach w Magdalence: "Lech Wałęsa, Andrzej Stelmachowski, Władysław Frasyniuk, Lech Kaczyński, Władysław Liwak, Tadeusz Mazowiecki, Jacek Merkel, Alojzy Pietrzyk, Edward Radziewicz, Bronisław Geremek, Mieczysław Gil, Witold Trzeciakowski, Adam Michnik, Zbigniew Bujak, Jacek Kuroń, Andrzej Wielowieyski, Ryszard Bugaj; ponadto udział brali przedstawiciele Kościoła katolickiego: ks. Alojzy Orszulik, ks. abp Bronisław Dąbrowski, ks. bp Tadeusz Gocłowski." --------------------------------------------------------------- Wyróżnienia moje. Nadal ktoś uważacie, że wszyscy to zdrajcy...?
 • "BOLESŁAW" dnia 10 kwietnia 2018 o godzinie 9:31:51 napisał:
  Do Urszula Herdyńska: tak,zgoda - jego zasługi są niepodważalne,coraz więcej faktów wychodzi na jaw. A ja mam nadzieję, że ten bardzo bogaty człowiek,który wiele razy wygrał dużo pieniędzy w Toto-Lotka, los mu niesamowicie sprzyjał,( nawet jacyś zazdrośnicy podejrzewali go że te pieniądze to nie wygrane tylko jakaś darowizna), mam nadzieję, że wesprze finansowo jakieś instytucje znajdujące się w potrzebie-może Dom Dziecka, albo Dom Opieki w Łabuniach. Pani, jako znana działaczka i - wierzę mocno- wspierająca ludzi w potrzebie zapewne będąc blisko tego wyjątkowego gościa może by mu zasugerowała, że zorganizujecie wspólnie z nim i waszą grupą polityczną jakąś zbiórkę na ten szlachetny cel, bo ja jako zwykły obywatel-gdzie bym się tam dopchał do takich zacnych jak wy osób, żeby poprosić o pomoc dla biednych.
 • "antyantyk" dnia 10 kwietnia 2018 o godzinie 13:45:50 napisał:
  Bolesław, no co Ty!! - toż to biedak. Fundacja- bankrut. Kto sponsoruje takie podróże? Trzeba na spotkaniu zapytać: "Lechu ile kosztowała ta wycieczka i kto za nią płaci !?"
 • "kronikarz" dnia 14 kwietnia 2018 o godzinie 16:33:17 napisał:
  Kodziarze wszystkich krajów łączcie się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
Krzychu
serio zanim władza cokolwiek zrobi ze s...
ak
Co do slamsów to zastanawiałem się cz...
ja
a co mnie to? chełmn na roztoczu? dziwn...
Poprawcie błę...
"doprowadziła do zdarzenia z jadącym w...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018