Hrubieszów | Sport | ZamośćDaniel Czubara19 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 20 komentarzy

Zamość/Werbkowice: Piotr Welcz trenerem Kryształu

Piotr Welcz z końcem czerwca przestaje być dyrektorem sportowym Hetmana Zamość. Obejmie za to trenerską ławkę po Robercie Wieczerzaku w Krysztale Werbkowice.

-Z dniem 30 czerwca kończę pracę jako dyrektor sportowy Hetmana. Z Kryształem mam umowę na rok. Mam też propozycję by pozostać w strukturach zamojskiego klubu jako działacz.- powiedział nam Piotr Welcz.

Nowy szkoleniowiec Kryształu, który szlify trenerskie zdobywał w Górniku Zabrze posiada aktualną licencję UEFA A upoważniającą do prowadzenia drużyn w IV lidze.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "..." dnia 19 czerwca 2018 o godzinie 15:28:55 napisał:
  Hahahahhhah .... akcje Krajowej Spółki Cukrowej zagrożone, ale za to Hetman dźwignie się może z kolan. Chociaź to "Mam też propozycję by pozostać w strukturach zamojskiego klubu jako działacz" brzmi niepokojąco.
  R E K L A M A
 • "Asd" dnia 19 czerwca 2018 o godzinie 16:31:38 napisał:
  Czyli za jednym zamachem wzmocnienie Hetmana i osłabienie ligowego rywala Kryształu. Majstersztyk.
 • "Persona non grata" dnia 19 czerwca 2018 o godzinie 16:42:42 napisał:
  Proponuję Przemysława Kitę za Piotra Welcza. Naprawdę dobra kandydatura. Tylko czy będzie się chciał pchać do tego bagienka? Oby tak...
 • "z_boku" dnia 19 czerwca 2018 o godzinie 16:43:48 napisał:
  No to trzeba mu pogratulować. Tam go jeszcze nie znają, a w Zamościu już się na nim poznali i atmosfera zrobiła się gęsta. Gdyby za każdą "wiązankę" jaka poleciała w jego kierunku dostał tylko 10 groszy, to by został multimilionerem i to na tłusto.
  • "hm" dnia 19 czerwca 2018 o godzinie 20:07:14 napisał:
   Super wiadomość !!! Tyko o 2 sezony za późno. Żegnamy bez żalu.
 • "foch" dnia 19 czerwca 2018 o godzinie 23:13:18 napisał:
  wszyscy jeszzcze mamy nadzieje że hetman awansuje a prezydent sypinie jescze troche kasy. Macie to dajcie wszyscy dostają
 • "x" dnia 19 czerwca 2018 o godzinie 23:23:48 napisał:
  Za Palucha trzeba kogoś znaleźć może Rybka z Kryształu, albo Fundakowski z Karpat Krosno, albo Zuber z Lewartu no i solidny bramkarz za Skrzypka i jedziemy z awansem w nowym sezonie.
 • "Bulterier" dnia 20 czerwca 2018 o godzinie 8:57:14 napisał:
  Niech dadzą jeszcze jrdna banke z miasta.wypozyczyc za to Ronaldo na miesiac. Jest zabawa będzie wieksza. O to chyba tu chodzi
 • "zamościak" dnia 20 czerwca 2018 o godzinie 12:00:29 napisał:
  pokerowa zagrywka, trzeba przyznać
 • "Jaro" dnia 20 czerwca 2018 o godzinie 16:40:14 napisał:
  Paluch może nie odejdzie bo w Motorze chyba wylądowałby na ławie a tu ma pewne miejsce w składzie.
 • "swojak" dnia 20 czerwca 2018 o godzinie 21:33:31 napisał:
  Skoro odszedł Skrzypek to warto byłoby aby wrócił Tomczyszyn z Unii Hrubieszów. Zdobył z Unią wicemistrzostwo okręgówki i wojewódzki Puchar Polski. Do pomocy Rybkę z Kryształu.
  R E K L A M A
 • "kibic" dnia 20 czerwca 2018 o godzinie 22:13:43 napisał:
  Ziółkowski z Huczwy mógłby wrócić, też dużo bramek strzela.
 • "tys prowda" dnia 20 czerwca 2018 o godzinie 22:33:35 napisał:
  A jak Hetman będzie grał ligowe mecze z Kryształem, to czy działacz Hetmana Welcz nie będzie przypadkiem wpływał w jakiś sposób na trenera Kryształu Welcza lub na odwrót? Co na to organ prowadzący rozgrywki czyli LZPN? Czy nie dojdzie tu do konfliktu interesów?
 • "Kibic lat 80" dnia 21 czerwca 2018 o godzinie 0:49:25 napisał:
  Przykro czytać te komentarze. Naprawdę nie wiem czy są jeszcze prawdziwi kibice. Połowa z was stojąc przed już byłym dyrektorem powiedziałaby dzień dobry i podała rękę. A może nawet to robiliście. Kibice w maskach. Co do nowego dyrektora, czy on jest potrzebny w 4 lidze? Ziaro i z bramkarzami sobie poradziłby, po co te etaty, żeby w cudzych trykotach grać? Jak kiedyś za dawnych lat dokoptować kierownika ale młodego chłopaka z głową. Tyle! Po co dwóch dodatkowych trenerów w 5 klasie rozgrywkowej.
  • "..." dnia 21 czerwca 2018 o godzinie 6:18:19 napisał:
   Zacznij od siebie zanim zwrócisz komuś uwagę bo jakoś nie doczytałem się kim jesteś "kibicu .... w masce" hahhahhah
 • "Kibic lat 80" dnia 21 czerwca 2018 o godzinie 21:59:50 napisał:
  Przynajmniej jestem kibicem, wykropkowany
  • "..." dnia 21 czerwca 2018 o godzinie 22:35:58 napisał:
   Prawdziwym ..... hahahahahh
 • "x" dnia 21 czerwca 2018 o godzinie 22:49:58 napisał:
  Kaczmarek odchodzi z Motoru, dobry pomocnik z silnym strzałem można go pozyskać.
 • "kibic" dnia 26 czerwca 2018 o godzinie 14:47:54 napisał:
  Bartnicki nie jest już prezesem Motoru, dobry kandydat na dyrektora sportowego w Hetmanie.
 • "z_boku" dnia 26 czerwca 2018 o godzinie 15:58:37 napisał:
  Hmmmm, na tym poziomie rozgrywek stanowisko dyrektora sportowego wydaje się istnieć nieco na wyrost. Chyba że jest kasa do wydania.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama