R E K L A M A

Z I P

Biłgoraj | Hrubieszów | Motoryzacja | Rzeszów | Stalowa Wola | Szczebrzeszyn | Turystyka | ZamośćRedakcja20 lipca 2018 FACEBOOK | 5235 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość/Szczebrzeszyn/Biłgoraj/Hrubieszów: „Bilety Taniomiastowe” na trasie Rzeszów – Hrubieszów

Zamość. Przystanek PKP Starówka. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Biuro Poselskie Posła Sławomira Zawiślaka poinformowało o sukcesie, w działaniach na rzecz Zamojszczyzny i regionu. Spółka PKP Intercity zdecydowała się rozpatrzyć pozytywnie zgłoszony przez posła wniosek, o objęcie ofertą „Bilet Taniomiastowy” pociągu relacji Rzeszów – Hrubieszów.

Decyzją Zarządu Spółki rozszerzona została oferta „Bilet Taniomiastowy” o odcinek Rzeszów – Hrubieszów. W związku z tym od dzisiaj na trasie Stalowa Wola – Hrubieszów, wraz ze stacjami pośrednimi: Zamościem, Szczebrzeszynem i Biłgorajem, będziemy mogli podróżować taniej. Średni opust cenowy udzielony w ramach rozszerzenia „Biletu Taniomiastowego” będzie wynosił ok. 33%.

W komunikacie czytamy: Powyższa decyzja potwierdza gotowość Spółki do podjęcia współpracy na rzecz utrzymania i rozwoju kolejowych połączeń dalekobieżnych także na terenie Zamojszczyzny. Doceniając zdecydowany ukłon spółki wobec mieszkańców regionu, pasażerów, wprowadzony w atrakcyjnym okresie wakacyjnym, liczymy, że zachęci on mieszkańców oraz inne osoby odwiedzające nasz region do częstszego korzystania z połączeń kolejowych oferowanych przez PKP Intercity.

Jest to ważna informacja dla podróżnych którzy wybierają pociąg zamiast innego środka transportu, szczególnie, że wielu mieszkańców regionu korzysta bogatej oferty Rzeszowa, m.in. Portu lotniczego Rzeszów – Jasionka. Za podróż z Zamościa do Rzeszowa trwającą 3 godziny i 2 minuty, zapłacimy 33,90 zł (2 klasa), 67,00 zł (1 klasa).

  

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "KL." dnia 21 lipca 2018 o godzinie 8:44:23 napisał:
  Teraz czekamy na statystykę przewozów. Będzie się z czego pośmiać. Zamość potrzebuje szybkich połączeń kolejowych i autobusowych z Krakowem, Katowicami, Lublinem, Warszawą, Wrocławiem.
  R E K L A M A
  • "prq" dnia 22 lipca 2018 o godzinie 2:56:47 napisał:
   Teraz jest pociągiem 5h13min do Krakowa i 9h04min do Wrocławia. W tym roku ruszy pociąg Zamość-Warszawa, na razie objazdem bo remonty, ale za dwa lata ma jechać 3,5-4h.
 • "ad111" dnia 21 lipca 2018 o godzinie 12:31:40 napisał:
  Jak coś nie schodzi, to dobry handlowiec ogłasza promocję i próbuje sprzedać to czego nikt lub prawie nikt nie potrzebuje. Przedmówca ma rację.
 • "hn" dnia 21 lipca 2018 o godzinie 13:01:06 napisał:
  Czy w regionie prowadzi się jakieś prace modernizacyjne na torach bo nic mi o tym nie wiadomo a bez tego pociągi nie przyspieszą i można konkurować z kimkolwiek tylko wtedy gdy prędkości będą przyzwoite.
 • "Żuk" dnia 21 lipca 2018 o godzinie 22:40:07 napisał:
  Z Zamościa do Rzeszowa jest ok. 150 km. Ciekawi mnie , w jakim czasie pociąg pokonuje tę trasę?
 • "Żuk" dnia 21 lipca 2018 o godzinie 22:43:26 napisał:
  Już wiem - 3 godz.. A bus?
  • "KL." dnia 29 lipca 2018 o godzinie 6:30:50 napisał:
   Niesamowite, 50 km/h.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny