Biłgoraj | Hrubieszów | Motoryzacja | Rzeszów | Stalowa Wola | Szczebrzeszyn | Turystyka | ZamośćRedakcja20 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość/Szczebrzeszyn/Biłgoraj/Hrubieszów: „Bilety Taniomiastowe” na trasie Rzeszów – Hrubieszów

Zamość. Przystanek PKP Starówka. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Biuro Poselskie Posła Sławomira Zawiślaka poinformowało o sukcesie, w działaniach na rzecz Zamojszczyzny i regionu. Spółka PKP Intercity zdecydowała się rozpatrzyć pozytywnie zgłoszony przez posła wniosek, o objęcie ofertą „Bilet Taniomiastowy” pociągu relacji Rzeszów – Hrubieszów.

Decyzją Zarządu Spółki rozszerzona została oferta „Bilet Taniomiastowy” o odcinek Rzeszów – Hrubieszów. W związku z tym od dzisiaj na trasie Stalowa Wola – Hrubieszów, wraz ze stacjami pośrednimi: Zamościem, Szczebrzeszynem i Biłgorajem, będziemy mogli podróżować taniej. Średni opust cenowy udzielony w ramach rozszerzenia „Biletu Taniomiastowego” będzie wynosił ok. 33%.

W komunikacie czytamy: Powyższa decyzja potwierdza gotowość Spółki do podjęcia współpracy na rzecz utrzymania i rozwoju kolejowych połączeń dalekobieżnych także na terenie Zamojszczyzny. Doceniając zdecydowany ukłon spółki wobec mieszkańców regionu, pasażerów, wprowadzony w atrakcyjnym okresie wakacyjnym, liczymy, że zachęci on mieszkańców oraz inne osoby odwiedzające nasz region do częstszego korzystania z połączeń kolejowych oferowanych przez PKP Intercity.

Jest to ważna informacja dla podróżnych którzy wybierają pociąg zamiast innego środka transportu, szczególnie, że wielu mieszkańców regionu korzysta bogatej oferty Rzeszowa, m.in. Portu lotniczego Rzeszów – Jasionka. Za podróż z Zamościa do Rzeszowa trwającą 3 godziny i 2 minuty, zapłacimy 33,90 zł (2 klasa), 67,00 zł (1 klasa).

  

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "KL." dnia 21 lipca 2018 o godzinie 8:44:23 napisał:
  Teraz czekamy na statystykę przewozów. Będzie się z czego pośmiać. Zamość potrzebuje szybkich połączeń kolejowych i autobusowych z Krakowem, Katowicami, Lublinem, Warszawą, Wrocławiem.
  R E K L A M A
  • "prq" dnia 22 lipca 2018 o godzinie 2:56:47 napisał:
   Teraz jest pociągiem 5h13min do Krakowa i 9h04min do Wrocławia. W tym roku ruszy pociąg Zamość-Warszawa, na razie objazdem bo remonty, ale za dwa lata ma jechać 3,5-4h.
 • "ad111" dnia 21 lipca 2018 o godzinie 12:31:40 napisał:
  Jak coś nie schodzi, to dobry handlowiec ogłasza promocję i próbuje sprzedać to czego nikt lub prawie nikt nie potrzebuje. Przedmówca ma rację.
 • "hn" dnia 21 lipca 2018 o godzinie 13:01:06 napisał:
  Czy w regionie prowadzi się jakieś prace modernizacyjne na torach bo nic mi o tym nie wiadomo a bez tego pociągi nie przyspieszą i można konkurować z kimkolwiek tylko wtedy gdy prędkości będą przyzwoite.
 • "Żuk" dnia 21 lipca 2018 o godzinie 22:40:07 napisał:
  Z Zamościa do Rzeszowa jest ok. 150 km. Ciekawi mnie , w jakim czasie pociąg pokonuje tę trasę?
 • "Żuk" dnia 21 lipca 2018 o godzinie 22:43:26 napisał:
  Już wiem - 3 godz.. A bus?
  • "KL." dnia 29 lipca 2018 o godzinie 6:30:50 napisał:
   Niesamowite, 50 km/h.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Jan
Dla prawych ludzi, praca dla dobra Zamoj...
Magdalena
Przepiękne przedstawienie, polecam i gr...
KL
Możliwe jest, że Misski Brzydul z Lube...
z_boku
Czym droga Leno uraził Ciebie mój niew...
trzecie oko
Rajd Rowerowy Zamość-Zwierzyniec lub K...
ad111
Oto dowód, że równoległe światy ist...
Gizo
Jedno jest pewne. Od początku zawislak ...
jan III
Co on takiego dobrego dla mieszkańców ...
I to przegrał z kretesem, w takim Zamo...
Elka
A ja mam pytanie - a kto się wreszcie z...
Lena
Zboku, posłuchaj: najpierw rozejrzyj si...
ak
A jednak rozczarowanie antyklerykałów ...
ad111
Poseł "tej ziemi", to jak Jan bez ziemi...
janek
Doceniajmy ludzi, którzy są tak blisk...
Tutejszy
Poseł to swój chłop!...
Żenada
Same pochwalne komentarze :) jak już ro...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018