R E K L A M A

Z I P

2. Region | Polityka i Samorząd | ZamośćRedakcja19 marca 2018 FACEBOOK | 4204 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze ()

Zamość/Region: SLD apeluje do posłów

R E K L A M A    B O A R D

16 marca z przedstawicielami środowisk służb mundurowych, członków i sympatyków Sojuszu Lewicy Demokratycznej z Zamościa, Biłgoraja, Chełma, Hrubieszowa, Lubyczy Królewskiej i Tomaszowa spotkali się z Andrzej Rozenek, pełnomocnik Obywatelskiego Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej oraz Zdzisław Czarnecki, prezydent Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP.

Przedmiotem spotkania była sprawa obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Więziennej oraz ich rodzin.

Uczestnicy spotkania wystosowali apel do posłów z naszego regionu o podjęcie przez Sejm uchwały o skierowaniu do dalszych obywatelskiego projektu ustawy prac w komisjach sejmowych.

Treść apelu do posłów z okręgu wyborczego Zamość – Chełm – Biała Podlaska publikujemy poniżej.

Szanowni Parlamentarzyści RP !

Uczestnicy zebrania przeprowadzonego dn. 16.03.2018 r. przedstawiciele środowisk służb mundurowych, członkowie i sympatycy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, z Zamościa, Biłgoraja, Chełma, Hrubieszowa Lubyczy Królewskiej i Tomaszowa, oraz obecni na zebraniu radni Miasta Zamość popierają wystosowany do Was apel Prezydenta Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP Zdzisława Czarneckiego o podjęcie przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej uchwały o skierowaniu do dalszych prac w komisjach sejmowych obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Więziennej oraz ich rodzin.

Szanowni Parlamentarzyści RP !

Wykażcie swoim działaniem, że rzeczywiście nie wiążą Was instrukcje płynące z instancji partii politycznych, których jesteście członkami, lecz jako parlamentarzyści jesteście przeciwnikami stosowania odpowiedzialności zbiorowej, kierujecie się zasadami demokratycznego państwa prawnego, urzeczywistniającego zasady sprawiedliwości społecznej i nie zapominacie, że Rzeczypospolita Polska jest dobrem wszystkich obywateli.

Weźcie również pod uwagę, że obywatelski projekt ustawy o zmianie ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy ma w naszym regionie znacznie szersze poparcie, niż wynikałoby to z liczby ponad tysiąca podpisów zebranych w krótkim czasie wśród mieszkańców Zamojszczyzny.

Przewodniczący Zebrania

Roman Podświadek

 

 

Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Anonim" dnia 19 marca 2018 o godzinie 11:47:21 napisał:
  BRAWO!!!
  1
  7
  R E K L A M A
 • "Waldek" dnia 22 marca 2018 o godzinie 15:03:16 napisał:
  Chcą cofnięcia ustawy, toż to jedyna sprawiedliwość, mała to mała, późna to późna ale jednak sprawiedliwość. Nikt im nie zabrał całej emerytury tylko wyrównał do innych. Innych którzy od zawsze mieli niskie emerytury. Dlaczego SB-cy mają mieć 3-4 tyś po 15 latach pracy, a księgowa po 40 latach 1000 zł. BARWO PIS.
  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

Mieszczuch 21 minut temu
Wychowanków będzie grało tylu ilu si...
zenek
to ja jestem Tofik a nie ty ...... Bla b...
archeo
Piwnice są, ale tylko w narozniku przy ...
wow
widac jakies łuki pewnie piwnice albo p...
Thomas
A na jaką cholerę tam rondo je...
Thomas
Miałem okazję być na koncercie organi...
wow
Gratulacje ! Jako jedyny startował w sw...
Thomas
Rafał Zwolak może być kandydatem na p...
Thomas
fakt@ IPSOS to bardzo życiowa lektura. ...
Thomas
Niedawno był bardo ciekawy sondaż w Wi...
Don Kichot
Lans z dziecmi przed wyborami ?...
Thomas
Skoro miała 3,5 promila alkoholu to w ...
Thomas
Mam pytanie co było powodem takiej awan...
Błąd za błę...
Zdjęcie nie przedstawia tego skrzyżowa...
jan
Liczy się Marcin Zamoyski....
Widział
To co widać już z odkrywek to fragment...
Kerim
Roztocze to mój ulubiony blog o lubelsz...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny