II. Region | Polityka i Samorząd | ZamośćRedakcja19 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Zamość/Region: SLD apeluje do posłów

R E K L A M A    B O A R D

16 marca z przedstawicielami środowisk służb mundurowych, członków i sympatyków Sojuszu Lewicy Demokratycznej z Zamościa, Biłgoraja, Chełma, Hrubieszowa, Lubyczy Królewskiej i Tomaszowa spotkali się z Andrzej Rozenek, pełnomocnik Obywatelskiego Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej oraz Zdzisław Czarnecki, prezydent Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP.

Przedmiotem spotkania była sprawa obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Więziennej oraz ich rodzin.

Uczestnicy spotkania wystosowali apel do posłów z naszego regionu o podjęcie przez Sejm uchwały o skierowaniu do dalszych obywatelskiego projektu ustawy prac w komisjach sejmowych.

Treść apelu do posłów z okręgu wyborczego Zamość – Chełm – Biała Podlaska publikujemy poniżej.

Szanowni Parlamentarzyści RP !

Uczestnicy zebrania przeprowadzonego dn. 16.03.2018 r. przedstawiciele środowisk służb mundurowych, członkowie i sympatycy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, z Zamościa, Biłgoraja, Chełma, Hrubieszowa Lubyczy Królewskiej i Tomaszowa, oraz obecni na zebraniu radni Miasta Zamość popierają wystosowany do Was apel Prezydenta Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP Zdzisława Czarneckiego o podjęcie przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej uchwały o skierowaniu do dalszych prac w komisjach sejmowych obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Więziennej oraz ich rodzin.

Szanowni Parlamentarzyści RP !

Wykażcie swoim działaniem, że rzeczywiście nie wiążą Was instrukcje płynące z instancji partii politycznych, których jesteście członkami, lecz jako parlamentarzyści jesteście przeciwnikami stosowania odpowiedzialności zbiorowej, kierujecie się zasadami demokratycznego państwa prawnego, urzeczywistniającego zasady sprawiedliwości społecznej i nie zapominacie, że Rzeczypospolita Polska jest dobrem wszystkich obywateli.

Weźcie również pod uwagę, że obywatelski projekt ustawy o zmianie ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy ma w naszym regionie znacznie szersze poparcie, niż wynikałoby to z liczby ponad tysiąca podpisów zebranych w krótkim czasie wśród mieszkańców Zamojszczyzny.

Przewodniczący Zebrania

Roman Podświadek

 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "Anonim" dnia 19 marca 2018 o godzinie 11:47:21 napisał:
    BRAWO!!!
    R E K L A M A
  • "Waldek" dnia 22 marca 2018 o godzinie 15:03:16 napisał:
    Chcą cofnięcia ustawy, toż to jedyna sprawiedliwość, mała to mała, późna to późna ale jednak sprawiedliwość. Nikt im nie zabrał całej emerytury tylko wyrównał do innych. Innych którzy od zawsze mieli niskie emerytury. Dlaczego SB-cy mają mieć 3-4 tyś po 15 latach pracy, a księgowa po 40 latach 1000 zł. BARWO PIS.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Roman 202
Co wy piszecie przez opieszałość ZSL ...
eljot
wie ktoś co się dzieje z Daszkiewiczem...
KL
Widzę, że Zamość dalej brnie w krety...
Zamość
"Król jest nagi". Rozczarowany-zgadzam ...
Rozczarowany
Jakiś czas temu na koncepcjach GDDKiA o...
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Thomas
Beata Mazurek z numerem dwa w lubelskim...
KL
Stara wiadomość - to było w sobotę....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat