R E K L A M A

Z I P

2. Region | Sport | ZamośćRedakcja6 marca 2018 FACEBOOK | 4424 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy ()

Zamość/Region: Piłkarski rozkład jazdy

R E K L A M A    B O A R D

Poznaliśmy szczegółowy terminarz rundy wiosennej w wykonaniu czwartoligowców.

16. kolejka (17-18 marca)

Kryształ Werbkowice – Górnik II Łęczna (17 marca, 13:00)
Lublinianka – Roztocze Szczebrzeszyn (17 marca, 14:00)
Victoria Żmudź – Sokół Adamów (18 marca, 13:00)
Eko Różanka – Stal Kraśnik (18 marca, 13:00)
Powiślak Końskowola – Hetman Zamość (18 marca, 13:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – MKS Ryki (18 marca, 13:00)
Łada 1945 Biłgoraj – Lewart Lubartów (18 marca, 14:00)
Kłos Chełm – pauza

 17. kolejka (24-25 marca)

Łada 1945 Biłgoraj – Kłos Chełm (25 marca, 14:00)
Lewart Lubartów – MKS Ryki (25 marca, 14:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lublinianka (25 marca, 13:00)
Roztocze Szczebrzeszyn – Kryształ Werbkowice (25 marca, 14:00)
Górnik II Łęczna – Powiślak Końskowola (25 marca, 16:00)
Hetman Zamość – Eko Różanka (24 marca, 14:00)
Stal Kraśnik – Victoria Żmudź (25 marca, 13:00)
Sokół Adamów – pauza

18. kolejka (31 marca-1 kwietnia)

Kłos Chełm – Sokół Adamów (31 marca, 13:00)
Victoria Żmudź – Hetman Zamość (31 marca, 13:00)
Eko Różanka – Górnik II Łęczna (31 marca, 14:00)
Powiślak Końskowola – Roztocze Szczebrzeszyn (31 marca, 13:00)
Kryształ Werbkowice – Tomasovia Tomaszów Lubelski (31 marca, 13:00)
Lublinianka – Lewart Lubartów (31 marca, 12:00)
MKS Ryki – Łada 1945 Biłgoraj (31 marca, 16:00)
Stal Kraśnik – pauza

19. kolejka (7-8 kwietnia)

MKS Ryki – Kłos Chełm (7 kwietnia, 16:00)
Łada 1945 Biłgoraj – Lublinianka (8 kwietnia, 15:00)
Lewart Lubartów – Kryształ Werbkowice (8 kwietnia, 14:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Powiślak Końskowola (8 kwietnia, 15:00)
Roztocze Szczebrzeszyn – Eko Różanka (7 kwietnia, 16:00)
Górnik II Łęczna – Victoria Żmudź (8 kwietnia, 16:00)
Stal Kraśnik – Sokół Adamów (8 kwietnia, 14:00)
Hetman Zamość – pauza

20. kolejka (14-15 kwietnia)

Kłos Chełm – Stal Kraśnik (13 kwietnia, 17:00)
Sokół Adamów – Hetman Zamość (14 kwietnia, 15:00)
Victoria Żmudź – Roztocze Szczebrzeszyn (15 kwietnia, 15:00)
Eko Różanka – Tomasovia Tomaszów Lubelski (15 kwietnia, 14:00)
Powiślak Końskowola – Lewart Lubartów (15 kwietnia, 15:00)
Kryształ Werbkowice – Łada 1945 Biłgoraj (15 kwietnia, 15:00)
Lublinianka – MKS Ryki (14 kwietnia, 16:00)
Górnik II Łęczna – pauza

21. kolejka (21-22 kwietnia)

Lublinianka – Kłos Chełm (21 kwietnia, 16:00)
MKS Ryki – Kryształ Werbkowice (21 kwietnia, 16:00)
Łada 1945 Biłgoraj – Powiślak Końskowola (22 kwietnia, 15:00)
Lewart Lubartów – Eko Różanka (21 kwietnia, 15:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Victoria Żmudź (22 kwietnia, 16:00)
Górnik II Łęczna – Sokół Adamów (22 kwietnia, 16:00)
Hetman Zamość – Stal Kraśnik (21 kwietnia, 16:00)
Roztocze Szczebrzeszyn – pauza

22. kolejka (28-29 kwietnia)

Kłos Chełm – Hetman Zamość (29 kwietnia, 15:00)
Stal Kraśnik – Górnik II Łęczna (28 kwietnia, 16:00)
Sokół Adamów – Roztocze Szczebrzeszyn (29 kwietnia, 16:00)
Victoria Żmudź – Lewart Lubartów (28 kwietnia, 15:00)
Eko Różanka – Łada 1945 Biłgoraj (29 kwietnia, 15:00)
Powiślak Końskowola – MKS Ryki (29 kwietnia, 13:00)
Kryształ Werbkowice – Lublinianka (28 kwietnia, 13:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – pauza

23. kolejka (1 maja)

Kryształ Werbkowice – Kłos Chełm (1 maja, 16:00)
Lublinianka – Powiślak Końskowola (1 maja, 16:00)
MKS Ryki – Eko Różanka (1 maja, 16:00)
Łada 1945 Biłgoraj – Victoria Żmudź (1 maja, 16:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Sokół Adamów (1 maja, 17:00)
Roztocze Szczebrzeszyn – Stal Kraśnik (1 maja, 17:00)
Górnik II Łęczna – Hetman Zamość (1 maja, 17:00)
Lewart Lubartów – pauza

24. kolejka (5-6 maja)

Kłos Chełm – Górnik II Łęczna (5 maja, 16:00)
Hetman Zamość – Roztocze Szczebrzeszyn (5 maja, 17:00)
Stal Kraśnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski (6 maja, 17:00)
Sokół Adamów – Lewart Lubartów (5 maja, 16:00)
Victoria Żmudź – MKS Ryki (6 maja, 17:00)
Eko Różanka – Lublinianka (6 maja, 15:00)
Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice (6 maja, 15:00)
Łada 1945 Biłgoraj – pauza

25. kolejka (12-13 maja)

Powiślak Końskowola – Kłos Chełm (13 maja, 16:00)
Kryształ Werbkowice – Eko Różanka (13 maja, 16:00)
Lublinianka – Victoria Żmudź (12 maja, 16:00)
Łada 1945 Biłgoraj – Sokół Adamów (13 maja, 16:00)
Lewart Lubartów – Stal Kraśnik (12 maja, 17:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Hetman Zamość (13 maja, 17:00)
Roztocze Szczebrzeszyn – Górnik II Łęczna (13 maja, 17:00)
MKS Ryki – pauza

26. kolejka (19-20 maja)

Kłos Chełm – Roztocze Szczebrzeszyn (19 maja, 17:00)
Górnik II Łęczna – Tomasovia Tomaszów Lubelski (20 maja, 17:00)
Hetman Zamość – Lewart Lubartów (19 maja, 17:00)
Stal Kraśnik – Łada 1945 Biłgoraj (20 maja, 17:00)
Sokół Adamów – MKS Ryki (20 maja, 17:00)
Victoria Żmudź – Kryształ Werbkowice (20 maja, 17:00)
Eko Różanka – Powiślak Końskowola (20 maja, 15:00)
Lublinianka –pauza

27. kolejka (26-27 maja)

Eko Różanka – Kłos Chełm (27 maja, 16:00)
Powiślak Końskowola – Victoria Żmudź (27 maja, 16:00)
Lublinianka – Sokół Adamów (26 maja, 16:00)
MKS Ryki – Stal Kraśnik (26 maja, 16:00)
Łada 1945 Biłgoraj – Hetman Zamość (27 maja, 16:00)
Lewart Lubartów – Górnik II Łęczna (26 maja, 11:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Roztocze Szczebrzeszyn (27 maja, 17:00)
Kryształ Werbkowice – pauza

28. kolejka (30 maja)

Kłos Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski (30 maja, 17:00)
Roztocze Szczebrzeszyn – Lewart Lubartów (30 maja, 17:30)
Górnik II Łęczna – Lada 1945 Biłgoraj (30 maja, 17:30)
Hetman Zamość – MKS Ryki (30 maja, 17:00)
Stal Kraśnik – Lublinianka (30 maja, 17:00)
Sokół Adamów – Kryształ Werbkowice (30 maja, 17:00)
Eko Różanka – Victoria Żmudź  (30 maja, 17:00)
Powiślak Końskowola – pauza

29. kolejka (2-3 czerwca)

Victoria Żmudź – Kłos Chełm (2 czerwca, 17:30)
Powiślak Końskowola – Sokół Adamów (2 czerwca, 17:30)
Kryształ Werbkowice – Stal Kraśnik (2 czerwca, 17:30)
Lublinianka – Hetman Zamość (2 czerwca, 17:30)
MKS Ryki – Górnik II Łęczna (2 czerwca, 17:30)
Łada 1945 Biłgoraj – Roztocze Szczebrzeszyn (2 czerwca, 17:30)
Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski (2 czerwca, 17:30)
Eko Różanka – pauza

30. kolejka (9-10 czerwca)

Kłos Chełm – Lewart Lubartów (9 czerwca, 17:30)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Łada 1945 Biłgoraj (9 czerwca, 17:30)
Roztocze Szczebrzeszyn – MKS Ryki (9 czerwca, 17:30)
Górnik II Łęczna – Lublinianka (9 czerwca, 17:30)
Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice (9 czerwca, 17:30)
Stal Kraśnik – Powiślak Końskowola (9 czerwca, 17:30)
Sokół Adamów – Eko Różanka (9 czerwca, 17:30)
Victoria Żmudź – pauza.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Ekonomistka
"fucha" dnia 19 czerwca 2018 coś chyba ...
x
Za Palucha trzeba kogoś znaleźć może...
foch
wszyscy jeszzcze mamy nadzieje że hetma...
z
Straszne! Zwłaszcza ta niby broń pneum...
Ciekawe...
W. Czarzasty w jednej ze stacji TV tak s...
Wilhelm T.
Roman to idealny przykład człowieka su...
Wilhelm T.
No, zawita jak Nizioła zrobią Prezyden...
Wilhelm T.
No to kuźwa sukces! Na 102% siłą i al...
z_boku
Tak! Bimber jest święty i żadne rami...
hm
Super wiadomość !!! Tyko o 2 sezony za...
TORRES20400
Bimbru szkoda. Zbieranie "zabytków" z I...
z_boku
Ufff.... Już myślałem że Jakuba zła...
z_boku
No to trzeba mu pogratulować. Tam go je...
Persona non gra...
Proponuję Przemysława Kitę za Piotra ...
Asd
Czyli za jednym zamachem wzmocnienie Het...
Oneb
Ptaszki ćwierkają, że ktoś wyszedł ...
Taka kasa ! Więcej niż Prezydent. Nies...
Oneb
Ptaszki ćwierkające, że kandydatką n...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny