R E K L A M A

Z I P

II. Region | Sport | ZamośćRedakcja6 marca 2018 FACEBOOK | 5241 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość/Region: Piłkarski rozkład jazdy

R E K L A M A    B O A R D

Poznaliśmy szczegółowy terminarz rundy wiosennej w wykonaniu czwartoligowców.

16. kolejka (17-18 marca)

Kryształ Werbkowice – Górnik II Łęczna (17 marca, 13:00)
Lublinianka – Roztocze Szczebrzeszyn (17 marca, 14:00)
Victoria Żmudź – Sokół Adamów (18 marca, 13:00)
Eko Różanka – Stal Kraśnik (18 marca, 13:00)
Powiślak Końskowola – Hetman Zamość (18 marca, 13:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – MKS Ryki (18 marca, 13:00)
Łada 1945 Biłgoraj – Lewart Lubartów (18 marca, 14:00)
Kłos Chełm – pauza

 17. kolejka (24-25 marca)

Łada 1945 Biłgoraj – Kłos Chełm (25 marca, 14:00)
Lewart Lubartów – MKS Ryki (25 marca, 14:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lublinianka (25 marca, 13:00)
Roztocze Szczebrzeszyn – Kryształ Werbkowice (25 marca, 14:00)
Górnik II Łęczna – Powiślak Końskowola (25 marca, 16:00)
Hetman Zamość – Eko Różanka (24 marca, 14:00)
Stal Kraśnik – Victoria Żmudź (25 marca, 13:00)
Sokół Adamów – pauza

18. kolejka (31 marca-1 kwietnia)

Kłos Chełm – Sokół Adamów (31 marca, 13:00)
Victoria Żmudź – Hetman Zamość (31 marca, 13:00)
Eko Różanka – Górnik II Łęczna (31 marca, 14:00)
Powiślak Końskowola – Roztocze Szczebrzeszyn (31 marca, 13:00)
Kryształ Werbkowice – Tomasovia Tomaszów Lubelski (31 marca, 13:00)
Lublinianka – Lewart Lubartów (31 marca, 12:00)
MKS Ryki – Łada 1945 Biłgoraj (31 marca, 16:00)
Stal Kraśnik – pauza

19. kolejka (7-8 kwietnia)

MKS Ryki – Kłos Chełm (7 kwietnia, 16:00)
Łada 1945 Biłgoraj – Lublinianka (8 kwietnia, 15:00)
Lewart Lubartów – Kryształ Werbkowice (8 kwietnia, 14:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Powiślak Końskowola (8 kwietnia, 15:00)
Roztocze Szczebrzeszyn – Eko Różanka (7 kwietnia, 16:00)
Górnik II Łęczna – Victoria Żmudź (8 kwietnia, 16:00)
Stal Kraśnik – Sokół Adamów (8 kwietnia, 14:00)
Hetman Zamość – pauza

20. kolejka (14-15 kwietnia)

Kłos Chełm – Stal Kraśnik (13 kwietnia, 17:00)
Sokół Adamów – Hetman Zamość (14 kwietnia, 15:00)
Victoria Żmudź – Roztocze Szczebrzeszyn (15 kwietnia, 15:00)
Eko Różanka – Tomasovia Tomaszów Lubelski (15 kwietnia, 14:00)
Powiślak Końskowola – Lewart Lubartów (15 kwietnia, 15:00)
Kryształ Werbkowice – Łada 1945 Biłgoraj (15 kwietnia, 15:00)
Lublinianka – MKS Ryki (14 kwietnia, 16:00)
Górnik II Łęczna – pauza

21. kolejka (21-22 kwietnia)

Lublinianka – Kłos Chełm (21 kwietnia, 16:00)
MKS Ryki – Kryształ Werbkowice (21 kwietnia, 16:00)
Łada 1945 Biłgoraj – Powiślak Końskowola (22 kwietnia, 15:00)
Lewart Lubartów – Eko Różanka (21 kwietnia, 15:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Victoria Żmudź (22 kwietnia, 16:00)
Górnik II Łęczna – Sokół Adamów (22 kwietnia, 16:00)
Hetman Zamość – Stal Kraśnik (21 kwietnia, 16:00)
Roztocze Szczebrzeszyn – pauza

22. kolejka (28-29 kwietnia)

Kłos Chełm – Hetman Zamość (29 kwietnia, 15:00)
Stal Kraśnik – Górnik II Łęczna (28 kwietnia, 16:00)
Sokół Adamów – Roztocze Szczebrzeszyn (29 kwietnia, 16:00)
Victoria Żmudź – Lewart Lubartów (28 kwietnia, 15:00)
Eko Różanka – Łada 1945 Biłgoraj (29 kwietnia, 15:00)
Powiślak Końskowola – MKS Ryki (29 kwietnia, 13:00)
Kryształ Werbkowice – Lublinianka (28 kwietnia, 13:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – pauza

23. kolejka (1 maja)

Kryształ Werbkowice – Kłos Chełm (1 maja, 16:00)
Lublinianka – Powiślak Końskowola (1 maja, 16:00)
MKS Ryki – Eko Różanka (1 maja, 16:00)
Łada 1945 Biłgoraj – Victoria Żmudź (1 maja, 16:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Sokół Adamów (1 maja, 17:00)
Roztocze Szczebrzeszyn – Stal Kraśnik (1 maja, 17:00)
Górnik II Łęczna – Hetman Zamość (1 maja, 17:00)
Lewart Lubartów – pauza

24. kolejka (5-6 maja)

Kłos Chełm – Górnik II Łęczna (5 maja, 16:00)
Hetman Zamość – Roztocze Szczebrzeszyn (5 maja, 17:00)
Stal Kraśnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski (6 maja, 17:00)
Sokół Adamów – Lewart Lubartów (5 maja, 16:00)
Victoria Żmudź – MKS Ryki (6 maja, 17:00)
Eko Różanka – Lublinianka (6 maja, 15:00)
Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice (6 maja, 15:00)
Łada 1945 Biłgoraj – pauza

25. kolejka (12-13 maja)

Powiślak Końskowola – Kłos Chełm (13 maja, 16:00)
Kryształ Werbkowice – Eko Różanka (13 maja, 16:00)
Lublinianka – Victoria Żmudź (12 maja, 16:00)
Łada 1945 Biłgoraj – Sokół Adamów (13 maja, 16:00)
Lewart Lubartów – Stal Kraśnik (12 maja, 17:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Hetman Zamość (13 maja, 17:00)
Roztocze Szczebrzeszyn – Górnik II Łęczna (13 maja, 17:00)
MKS Ryki – pauza

26. kolejka (19-20 maja)

Kłos Chełm – Roztocze Szczebrzeszyn (19 maja, 17:00)
Górnik II Łęczna – Tomasovia Tomaszów Lubelski (20 maja, 17:00)
Hetman Zamość – Lewart Lubartów (19 maja, 17:00)
Stal Kraśnik – Łada 1945 Biłgoraj (20 maja, 17:00)
Sokół Adamów – MKS Ryki (20 maja, 17:00)
Victoria Żmudź – Kryształ Werbkowice (20 maja, 17:00)
Eko Różanka – Powiślak Końskowola (20 maja, 15:00)
Lublinianka –pauza

27. kolejka (26-27 maja)

Eko Różanka – Kłos Chełm (27 maja, 16:00)
Powiślak Końskowola – Victoria Żmudź (27 maja, 16:00)
Lublinianka – Sokół Adamów (26 maja, 16:00)
MKS Ryki – Stal Kraśnik (26 maja, 16:00)
Łada 1945 Biłgoraj – Hetman Zamość (27 maja, 16:00)
Lewart Lubartów – Górnik II Łęczna (26 maja, 11:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Roztocze Szczebrzeszyn (27 maja, 17:00)
Kryształ Werbkowice – pauza

28. kolejka (30 maja)

Kłos Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski (30 maja, 17:00)
Roztocze Szczebrzeszyn – Lewart Lubartów (30 maja, 17:30)
Górnik II Łęczna – Lada 1945 Biłgoraj (30 maja, 17:30)
Hetman Zamość – MKS Ryki (30 maja, 17:00)
Stal Kraśnik – Lublinianka (30 maja, 17:00)
Sokół Adamów – Kryształ Werbkowice (30 maja, 17:00)
Eko Różanka – Victoria Żmudź  (30 maja, 17:00)
Powiślak Końskowola – pauza

29. kolejka (2-3 czerwca)

Victoria Żmudź – Kłos Chełm (2 czerwca, 17:30)
Powiślak Końskowola – Sokół Adamów (2 czerwca, 17:30)
Kryształ Werbkowice – Stal Kraśnik (2 czerwca, 17:30)
Lublinianka – Hetman Zamość (2 czerwca, 17:30)
MKS Ryki – Górnik II Łęczna (2 czerwca, 17:30)
Łada 1945 Biłgoraj – Roztocze Szczebrzeszyn (2 czerwca, 17:30)
Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski (2 czerwca, 17:30)
Eko Różanka – pauza

30. kolejka (9-10 czerwca)

Kłos Chełm – Lewart Lubartów (9 czerwca, 17:30)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Łada 1945 Biłgoraj (9 czerwca, 17:30)
Roztocze Szczebrzeszyn – MKS Ryki (9 czerwca, 17:30)
Górnik II Łęczna – Lublinianka (9 czerwca, 17:30)
Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice (9 czerwca, 17:30)
Stal Kraśnik – Powiślak Końskowola (9 czerwca, 17:30)
Sokół Adamów – Eko Różanka (9 czerwca, 17:30)
Victoria Żmudź – pauza.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny