R E K L A M A

Z I P

2. Region | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja3 kwietnia 2018 FACEBOOK | 4201 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy ()

Zamość/Region: Offroadowcy będą sprzątać lasy

R E K L A M A    B O A R D

Czyste lasy Zamojszczyzny – to akcja organizowana z inicjatywy Stowarzyszenia Zamość 4×4. Skierowana jest ona do całego środowiska offroadowego (ale i nie tylko), któremu nie jest obojętne piękno naszej rodzimej przyrody.

Przedsięwzięcie to ma na celu zorganizowane uprzątnięcie lasów, szlaków turystycznych ze śmieci wyrzucanych przez turystów oraz mieszkańców pobliskich miejscowości.

-Organizując tę akcję, zaangażowaliśmy również w dużej mierze środowisko leśne, gdzie będziemy mogli liczyć na pomoc ze strony 4-ech nadleśnictw: Tomaszów, Zwierzyniec, Krasnystaw oraz Strzelce. W tę świetną inicjatywę włączyła się również Gmina Zamość, która przekaże nam worki jak również odbierze od nas zgromadzone śmieci. Chcemy aby przed sezonem turystycznym oczyścić główne szlaki i ścieżki turystyczne oraz uzmysłowić społeczeństwu, że zaśmiecanie naszej przyrody to czynność naganna i wymagająca potępienia.– mówi Jarek Kuchta ze stowarzyszenia Zamość 4×4 i dodaje:
-Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich, którzy posiadają autka z napędem 4×4. Chcielibyśmy aby do akcji zaangażowały się środowiska turystyczne, myśliwskie oraz wszyscy pasjonaci przyrody. Do tej akcji możecie zaprosić wszystkich, którzy chcieliby przyczynić się do tego, żebyśmy mieszkali w najczystszym regionie Polski. Niektóre miejsca nie będą wymagały dotarcia do nich autami terenowymi. Na miejscu zbiórki podzielimy się na mniejsze biogrupy, zaopatrzone w worki, przyczepki samochodowe i wyruszymy w miejsca najbardziej zanieczyszczone. Prosimy o potwierdzenie przybycia poprzez wpis pod wydarzeniem: Imię i nazwisko, marka auta, przyczepka, ilość osób w aucie.
Chętni powinni zabrać ze sobą: twarde obuwie, rękawiczki, przyczepki samochodowe.

Wstępnie harmonogram wyglądać będzie następująco:
8.30 – zbiórka na piaskowni w Mokrem i podział na 2/3 załogowe grupy
9.00 – wyjazd w teren
14.30 – powrót na piaskownię w Mokrem
14.30 – …. – wspólne biesiadowanie przy ognisku

Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "ak" dnia 3 kwietnia 2018 o godzinie 11:41:45 napisał:
  To chyba jakaś kpina. Banda meneli z chorymi potrzebami zaprasza turystów i miłośników przyrody do sprzątania lasu. Naprawcie najpierw te rozjeżdżone drogi.
  15
  0
  R E K L A M A
 • "kompleks łosia" dnia 3 kwietnia 2018 o godzinie 19:21:40 napisał:
  Jeżeli akcja ta ma ma poprawić wizerunek wszego środowiska to chociaż nie jedźcie tam swoimi 4x4.. Uwielbiam las, przyrodę.. i współczuję właścicielom łąk i pól do których ciężko dojechać po "wizycie" dużych chłopców z kompleksami 12latka lub ich połówek wypadających przy wysiadaniu z wywindowanych cziroki..
  11
  1
 • "Axial" dnia 3 kwietnia 2018 o godzinie 22:15:52 napisał:
  O wiele lepszym wizerunkowo była by akcja naprawy dróg gruntowych przez was roz(....)ch!
  10
  1
 • "jaro" dnia 4 kwietnia 2018 o godzinie 1:02:52 napisał:
  Pamiętam ich niedawną akcję. Przejechali się autkami i odjechali. Fajna zabawa? Może ale zostało po nich tylko błoto na odcinku kilku kilometrów, a drogi gruntowe, nazywane przez niektórych polnymi zostały tak rozjechane, że przez długi czas nie będzie można po nich pojechać czy to rowerem czy samochodem osobowym. Rolnicy sobie pewnie dadzą radę, ale i dla nich to nie przyjemność jechać do swoich pól po bagnie 2km na godzinę. Chociaż jak jakiś ma niewielki traktor to i tak może mieć trudności przejechać. Tamtędy się już nawet pieszo nie da iść. Dlatego mości panowie, zamiast robić sobie kampanię promocyjną i pewnie sępić - "te sponsor, dej no na prowiant na ognicho po sprzątaniu lasu"... Brać się za łopaty, szufle oraz siadać na wały i paszoł naprawiać drogi, które zniszczyliście. Osobiście nic do was nie mam i nie zabraniam wam jeździć drogami gruntowymi, ale ludzie nie o tej porze roku, nie zaraz po roztopach... Ja wiem, że niektórych "jara" taplanie się w błocie, ale jak już tak bardzo chcecie się w tym błocie taplać to proponuję zajrzeć do chlewa i się ze świnkami za miejsce zamienić - w końcu ze świni chociaż jakiś pożytek jest, a z was? Kolejnym razem jak zobaczę wesołe miasteczko niszczące drogi gruntowe, to nie zawaham się powiadomić Policję. Ja wiem jak mnie nazwiecie, konfident, kapuś itp... ale zrozumcie drogi stworzono po to aby z nich korzystali wszyscy, a w szczególności okoliczni mieszkańcy, a nie po to aby były niszczone przez kogoś dla zabawy.
  11
  1
  • "NoName" dnia 4 kwietnia 2018 o godzinie 12:36:42 napisał:
   w 10-tkę! Widzę czasem tych "ekologów" jak myją swoje auta na myjni... raz zapytałem się nawet gdzie takie błoto w maju znaleźli... "Tajemnica zawodowa" usłyszałem i śmiech.I nie zdziwiłem się, że tajemnica bo patrząc po błocie komuś łąkę rozjechali...
   8
   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

Zamościanka
Gratuluję uczniom, p. Dorocie Kowalczyk...
Luks
Po co tam Rondo???? Przecież to tylko s...
ad111
Oj, przez jakiś czas będą dzwony prze...
POdPIS
ja mogę wypromować "żulię" za darmo ...
Name
Niech wokół tego ronda-skrzyż...
magnar
Wybory rozstrzygną się między obecnym...
J.
Kandydatem N. na prezydenta Zam będzie ...
Do Mirka
Bo redaktor nic nie wie. Powiela to samo...
Mirek
Czyli nic nie wiadomo, ale artykuł se w...
ad111
Bo przecież "Żadne krzyki i płacze na...
K.
Najlepszym kandydatem był, jest i będ...
yeah
Różnica między J.Piłsudskim a R.Luks...
Józef Bąk
Nowocześni POpaprańcy nigdzie nie wejd...
Czytacz
"Do wyborów samorządowych zostało cza...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny