R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćRedakcja24 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Zamość/Region: Awans dyrektora Zakładu Karnego w Zamościu

Fot. st.chor. Jacek Szadkowski

Ppłk Krzysztof Stefanowski dyrektor zamojskiej jednostki penitencjarnej został powołany na stanowisko Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie.

Z dniem 23 lutego 2018 r. Minister Sprawiedliwości, na wniosek Dyrektora Generalnego Służby Więziennej, powołał dotychczasowego dyrektora Zakładu Karnego w Zamościu ppłk Krzysztofa Stefanowskiego na stanowisko Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie.

Akt powołania dyrektorowi okręgowemu wręczył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, Patryk Jaki w obecności Dyrektora Generalnego Służby Więziennej gen. Jacka Kitlińskiego.

Ppłk. Krzysztof Stefanowski posiada wykształcenie wyższe magisterskie. W 1998 r. ukończył Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie na Wydziale Humanistycznym, a ponadto Studia Podyplomowe na Politechnice Lubelskiej w zakresie nauczania informatyki oraz Nowoczesne zarządzenie zasobami ludzkimi na Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Ponadto w 2017 r. ukończył studia podyplomowe na kierunku „Executive Master of Business Administration” w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie.

Służbę rozpoczął z dniem 1 września 1999 roku, na stanowisku młodszego wychowawcy działu penitencjarnego w Zakładzie Karnym we Włodawie. Od czerwca 2001 roku rozpoczął pełnienie służby w Zakładzie Karnym w Chełmie. W lipcu 2003 r. ukończył Szkołę Oficerską SW. Od dnia 1 grudnia 2003 r. mianowany na stanowisko inspektora ds. zatrudnienia osadzonych i BHP ZK w Chełmie. Z dniem 1 lipca 2007 r. mianowany został na stanowisko zastępcy kierownika działu penitencjarnego. Z dniem 19 grudnia 2008 r. mianowany na stanowisko specjalisty OISW w Lublinie. Od dnia 1 stycznia 2010 r. przeniesiony z urzędu do pełnienia służby w Areszcie Śledczym w Lublinie. Od dnia 1 marca 2011 r powołany na stanowisko zastępcy dyrektora Zakładu Karnego w Zamościu. Z dniem 1 lutego 2013 r. powołany na stanowisko Dyrektora Zakładu Karnego w Zamościu.

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "TK" dnia 25 lutego 2018 o godzinie 14:54:24 napisał:
    Serdecznie gratuluję. Jeśli rozpatrywać to w kategoriach: lepiej siedzieć z pismakami niż więźniami - to faktycznie jest to awans.
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny