R E K L A M A

Z I P

Kraj | Kultura i rozrywka | ZamośćDaniel Czubara25 lutego 2018 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 17 komentarzy

Zamość/Kraj: Nowy hit grupy Power Play ma już ponad milion wyświetleń na YouTube

Źródło: YouTube

“Miła ma” to tytuł najnowszego przeboju grupy Power Play. Mimo, że od premiery minęło ledwo nieco ponad dwa tygodnie klip w serwisie YouTube zanotował ponad 1,3 mln wyświetleń.

Po sukcesie utworu “Lubisz to”, który zanotował na serwisie YouTube prawie 30 milionów obejrzeń, a także takich hitach jak “Zawsze coś”, “Skok w bok”, “Co tu się dzieje” Sylwester Gazda i spółka zaprezentowali swój najnowszy kawałek.

Autorem tekstu i muzyki jest Sylwester Gazda. Jak Wam się podoba?

Początki grupy Power Play to rok 2001. Zespół powstał z inicjatywy lidera – Sylwestra Gazdy.  Jak sami mówią o sobie: „Cieszymy się, że muzyka którą tworzymy potrafi bawić sprawiając, że na twarzy wielu osób pojawia się uśmiech”. 

Największe hity zespołu to „Zawsze coś (oj tam oj tam)”, „Skok w bok”, „Kochaj mnie”, „Co ma być to będzie”, „Najpiękne” i wiele innych…

Od roku 2009 zespół tworzy muzykę autorską. Wydanych zostało 5 albumów i 2 single. Powstały również  wideoklipy, które emitowane są w stacjach ogólnopolskich oraz cieszą się ogromną popularnością w internecie. 

 

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Ok" dnia 25 lutego 2018 o godzinie 10:17:36 napisał:
  Gratulacje dla lidera i szacun dla całego ZESPŁU za to co razem robicie. Tak dalej trzymać.
  R E K L A M A
 • "Dfg" dnia 25 lutego 2018 o godzinie 12:23:19 napisał:
  Straszne dziadostwo. Żenujący poziom, disco polo w najgorszym wydaniu.
 • "ad111" dnia 25 lutego 2018 o godzinie 12:29:17 napisał:
  Tekst bez żadnej ambicji, czysta komercja- zero artyzmu. Muzyka na krawędzi palagiatu.
 • "ad111" dnia 25 lutego 2018 o godzinie 12:33:07 napisał:
  Miało być plagiatu... Sorry!
 • "07" dnia 25 lutego 2018 o godzinie 19:30:09 napisał:
  Nic już się nie dzieje ciekawszego w Zamościu ?
 • "brawo" dnia 25 lutego 2018 o godzinie 19:45:35 napisał:
  Diso polo to nie moja bajka ale jak coś się ludziom udaje i zyskuje to uznanie jakiejś grupy to nie widzę potrzeby by to hejtować. Ludzie z Zamościa pokazali, że można wejść przebojem w świat muzyki. Nie słucham, nie mój klimat, ale gratuluję sukcesu.
 • "ad111" dnia 25 lutego 2018 o godzinie 21:07:34 napisał:
  To znaczy, że czy się podoba, czy nie, to trzeba powiedzieć, że super, bo z Zamościa? Nikt tu nie hejtuje, a wyraża tylko swoje odczucia po wysłuchaniu tego "dzieła", ot i cała tajemnica...:)
 • "brawo" dnia 25 lutego 2018 o godzinie 21:20:28 napisał:
  Coś w ten deseń taki patriotyzm lokalny :)
 • "z_boku" dnia 26 lutego 2018 o godzinie 8:04:12 napisał:
  Może to lokalne i trzeba się cieszyć że coś takiego powstało. Niektórych cieszył Jezus z Zamościa...
 • "ad111" dnia 26 lutego 2018 o godzinie 15:20:43 napisał:
  Mnie akurat ani jedno, ani drugie nie cieszy. Każdy ma swoje odczucia artystyczne, tak to już jest...:)
  R E K L A M A
 • "z_boku" dnia 26 lutego 2018 o godzinie 17:14:28 napisał:
  @"ad111" - wychodzi na to że nasze miasto jest widziane w kraju jako miejsce zamieszkania ludzi o specyficznym poczuciu estetyki ;)
 • "ad111" dnia 26 lutego 2018 o godzinie 17:30:58 napisał:
  Tak to zapewne jest. Ponadto specyficzne miejsce, gdzie występuje swoiste poczucie kultury osobistej ludzi w sklepach, na ulicy, na drodze, w kościele, w przychodni. Dotyczy to też kultury masowej, kultury wyższej oraz zachowań społecznych itp. Ot, taka dziwna mentalność, którą zauważają wszyscy, którzy na kilka lat wyjechali stąd, a poźniej gdy tu przebywają dłuższy czas to nadziwić się nie mogą, że wcześniej tego nie widzieli. Człowiek podobno do wszystkiego się przyzwyczai, ale czy o przyzwyczajenie do zaniżonych i wypaczonych standardów życia społecznego i osobistego jest właściwym kierunkiem...?
 • "z_boku" dnia 26 lutego 2018 o godzinie 17:53:22 napisał:
  @"ad111" - Coś w tym jest... Kiedy wchodzę do niektórych sklepów w ZMC odruchowo rozglądam się czy nie ma tam gdzieś na ścianie tablicy z napisem "tych klientów nie obsługujemy". Niedawno potrzebowałem kilku "piłeczek pingpongowych", żeby mój kocur miał się czym bawić, bo się upasł na zimę okrutnie. Poszedłem do sklepu sportowego, gdzie Pani zrobiła wielkie oczy i odpowiedziała że nie, absolutnie takich rzeczy to oni nie mają. Odesłała mnie do pobliskiego papierniczego. Kiedy zadałem jej pytanie czy o pomidorki mam pytać w składzie budowlanym, wzięła się i obraziła, rychtyk tak samo jak u Bułhakowa. Na szczęście w papierniczym mieli "piłki do tenisa stołowego", jednak kocur przejawił częściowe zainteresowanie owymi ;)
 • "ad111" dnia 26 lutego 2018 o godzinie 19:22:15 napisał:
  Temat rzeka... Co do tzw. disco polo , to w przeciwienstwie do tych co się nie przyznają, a słuchają, to ja się przyznaję, że czasami słucham. Niestety tego tu nie da się słuchać, szkoda.
 • "ok" dnia 27 lutego 2018 o godzinie 9:34:28 napisał:
  ad111 sprawdż na jakiej wysoko,sci jest u ciebie PUPECZKA bo jak się ciebie czyta to wniosek jest taki , że wyżej s..sz niż PUPECZKĘ masz.
 • "ad111" dnia 27 lutego 2018 o godzinie 9:47:59 napisał:
  Tym wpisem potwierdzasz moje spostrzeżenia co do specyficznego poczucia kultury tutejszych przedstawicieli rasy ludzkiej , tym razem kultury wypowiedzi. Jak się ktoś z Tobą nie zgadza, to jest jakiś zarozumiały, lewak, komuch i sam nie wiem co jeszcze. Obrażanie się na fakty nie zmienia faktów. Pomyśl nad tym.
 • "rych" dnia 27 lutego 2018 o godzinie 12:22:22 napisał:
  Kiepskie jak całe disco polo

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny