R E K L A M A

Z I P

Kraj | Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara18 listopada 2017 FACEBOOK | 5207 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 16 komentarzy

Zamość/Kraj: Andrzej Wnuk w radzie samorządowej partii Porozumienie

Andrzej Wnuk; fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk należy do rady samorządowej Porozumienia – poinformował zarząd okręgu 7 tejże partii. Ponadto 18 grudnia do Zamościa i Chełma przyjedzie lider ugrupowania, wicepremier Jarosław Gowin.

Poniżej prezentujemy treść komunikatu przysłanego do naszej redakcji przez okręgowe władze tejze partii.

Szanowni Państwo,

4 listopada na PGE Narodowy Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pan Jarosław Gowin powołał do życia ugrupowanie „Porozumienie”. 

Partia Porozumienie powstała na bazie Polski Razem Zjednoczonej Prawicy oraz RepublikanówChrześcijańskiego Ruchu Samorządowego oraz części struktur partii Wolność.

Niniejszym mailem chcemy oficjalnie przywitać się  z Państwem, jednocześnie zapewniając, że jesteśmy do dyspozycji. 

Informujemy, że z ramienia Województwa Lubelskiego członkami ścisłego zarządu „Porozumienia” są Senatorowie Andrzej Stanisławek, Józef Zając oraz Pan Jacek Szczot – były wiceminister rozwoju.

Wicepremier Gowin powołał do życia trzy rady: gospodarczą, programową i samorządową, do których serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców Naszej ziemi. Każda z rad, według swojej właściwości zajmuje się wprowadzaniem w życie projektów np. pierwszym zadaniem rady gospodarczej, którą kierujePoseł Zbigniew Gryglas będzie zwolnienie rodzin wielodzietnych ze składki emerytalnej. Chcemy jasno podkreślić, że każdy zgłoszony przez mieszkańców projekt zostanie rozpatrzony i uzyska merytoryczną pomoc.

Ponadto informujemy, że do rady samorządowej  należy Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, którego Jarosław Gowin wspierał w poprzednich wyborach samorządowych. 

W najbliższym czasie przewodniczący lokalnych kół zorganizują konferencje prasowe, na których oficjalnie się  przedstawią oraz zaprezentują program, dedykowany lokalnym społecznością. Już dziś zapowiadamy nadchodzące nawiązanie współpracy z aktualnymi Radnymi Sejmiku Województwa Lubelskiego oraz Parlamentarzystami z okręgu nr 7. 

24.11.2017 r. Lublin odwiedzi z wizytą Wiceprezes Rady Ministrów Pan Jarosław Gowin. To nie ostatnia wizyta Premiera Gowina na Naszej Ziemi, 18 grudnia Prezes Porozumienia odwiedzi Chełm i Zamość. O szczegółach będziemy informować. Celem wizyty są spotkania z mieszkańcami oraz wizyty gospodarskie m.in. u lokalnych przedsiębiorców. W przypadku chęci zaproszenia Pana Premiera do odwiedzin swojego przedsiębiorstwa, prosimy o informację. 

Korzystając z okazji, chcielibyśmy zaprosić wszystkich mieszkańców, działaczy do współpracy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 602-733-661 lub podporozumienie.okreg7@gmail.com .

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "asd" dnia 18 listopada 2017 o godzinie 16:26:29 napisał:
  Wizyty gospodarskie u lokalnych przedsiębiorców ? Tam gospodarzami są właściciele. 24 listopada i 1 grudnia to piątki - dni robocze. W tych dniach ta chorągiewka-marionetka powinien pracować bo za to bierze kilkanaście tysi miesięcznie jako minister i wicepremier. Boże - widzisz i nie grzmisz
  R E K L A M A
 • "Adam" dnia 18 listopada 2017 o godzinie 18:45:58 napisał:
  Zawiślak właśnie płacze, a już miał nadzieję ....................Brawo Wnuk
 • "Kandydat" dnia 19 listopada 2017 o godzinie 0:58:13 napisał:
  Trzeci miesiąc piszę, że Wnuk będzie kandydatem PiS. I kto miał racje? :-)
 • "Rozczarowany" dnia 19 listopada 2017 o godzinie 8:56:30 napisał:
  Sami nawarzyli piwa niech teraz go wypiją.Dlaczego zdecydowali się na kandydata nie ze swojego środowiska? dlaczego nie mają v-ce prezydenta, połowy wydziałów. Ogral zamojska wirchuszke,dalej ogrywa. W lokalnym PiS pora postawić na młodych, świeżych o ile tacy są. Na ten moment Wnuk ma reelekcję,poobcina wstążki ważnych inwestycji w kampanii wyborczej. PiS zaproponuje nudną konferencję jak flaki z olejem. Może radni Kitka i Obszanski przeprowadza zwycięska szarżę?na ten moment szykuje się klęską.
 • "Horn" dnia 19 listopada 2017 o godzinie 9:01:44 napisał:
  Jeżeli obecny prezydent otrzyma poparcie Gowina a PiS wystawi swojego kandydata to będziemy mieli bratobójczy pojedynek w obozie Zjednoczonej Prawicy :)
 • "Zadowolony" dnia 19 listopada 2017 o godzinie 11:14:06 napisał:
  O ile tacy są... Myślę, że Wnuk był lojalny wobec PiS, przypomnij sobie teksty w TZ, z PiS do Ratusza wziął Olborskiego, Galaszkiewicza , Rączkę , Kondraciuk , Maruhe , Chachułę , a do spółek i rad nadzorczych Lubczyka , Zwolana , Szewca , i znów Olborskiego . Ławka jest krótka i jak zaczęły się żądania i wchodzenie mu na głowę to powiedział Nie. I czas pokazał, że słusznie. Myślę, że to PiS, w sensie poseł, był nielojalny wobec faceta, który ciężka pracą wygrał z Zamoyskim. Wnuk sporo ryzykował. Nikt inny by pewnie nie chciał startować przeciwko coca coli... Zagrywka z Gowinem jest spoko, zobaczymy co będzie przy układaniu list wyborczych. Wnuk bez Zawiślaka jak widać sobie poradzi. Pytanie, czy młodzi w PiS i obecni radni bez poparcia Zawiślaka sobie poradzą?
 • ",,,,,,,,,,,," dnia 19 listopada 2017 o godzinie 11:37:11 napisał:
  Długi będzie trzeba spłacić
 • "Cice" dnia 19 listopada 2017 o godzinie 11:37:47 napisał:
  Młodych w PiS raczej nie ma 55 +
 • "Nieporozumienie" dnia 19 listopada 2017 o godzinie 12:28:30 napisał:
  Tylko partia Wolność moze coś zmienić!
 • "jsi" dnia 19 listopada 2017 o godzinie 19:47:14 napisał:
  Przecież łon jest bezpartyjny i taki przykładny :)
  R E K L A M A
 • "Ksaver" dnia 19 listopada 2017 o godzinie 20:42:54 napisał:
  Dlaczego tak łatwo dzielicie skórę na niedźwiedziu.PiS jest mocne i bierze wszystko, tylko niech pomyśli.
 • "ciekawy" dnia 19 listopada 2017 o godzinie 20:58:19 napisał:
  Panie Wnuk, zapowiada pan przeniesienie domu dziecka w inne miejsce. Jakie? Komu pan obiecał tą nieruchomość? Remont? Bzdura?
 • "Sławek" dnia 19 listopada 2017 o godzinie 22:52:04 napisał:
  Te, na roztoczu to może i do papieża napisz, to Ci odpowie :)
 • "feromon" dnia 20 listopada 2017 o godzinie 10:16:07 napisał:
  @ciekawy- ciekawie prawisz! Kiedy to zapowiedział? W Zamościu nic już nie dziwi ot np to że przedsiębiorcy też mają dzieci..?
 • "ppp" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 7:56:21 napisał:
  " lokalnym społecznością" chyba społecznościom? Jaki język taka partia...
 • "Realista" dnia 5 grudnia 2017 o godzinie 16:11:54 napisał:
  O czym Wy tu dyskutujecie? Prezes od samego początku buduje nam PRL - bis . Jedynym dodatkiem będzie czarodziej z Torunia... "- Według informacji, które do mnie dotarły, PiS chce zlikwidować wybory bezpośrednie na prezydentów, burmistrzów i wójtów w wyborach samorządowych. Będą ich wybierać rady miast i gmin. W związku z tym na Nowogrodzkiej jest narada członków komisji z Terleckim i Brudzińskim. Podobno prezes jest już zdecydowany, ale zastanawia się jeszcze jak to zostanie odebrane przez społeczeństwo - napisał na swoim Facebooku Bogdan Borusewicz, wicemarszałek Senatu. " http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22735558,pis-zlikwiduje-bezposrednie-wybory-prezydentow-i-burmistrzow.html

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny