nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Sport | Zamośćtekst nadesłany1 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość/Janów Lubelski: III runda wojewódzkiej ligi dzieci, młodzików i juniorów

fot. nadesłane

W ostatni weekend września rozegrano trzecie rundy Wojewódzkich Lig w pływaniu. Najmłodsi pływacy (10-12 lat) rywalizowali w sobotę w Janowie Lubelskim, a starsi (13 lat i więcej) w niedzielę w Zamościu.

W Janowie Lubelskim Orka zdobywając jeden złoty i jeden srebrny medal uplasowała się na 5 miejscu w klasyfikacji medalowej. W klasyfikacji drużynowej młodzi zamojscy pływacy z 73 punktami uplasowali się na miejscu 7 wśród 14 punktujących klubów. Po rozegraniu trzech rund UKS Orka z 221 punktami zajmuje 5 miejsce na 19 sklasyfikowanych klubów. Złoty medal dla Orki wywalczył w stylu klasycznym na dystansie 100 metrów Olaf Lupa a srebrny sztafeta mieszana 4×50 metrów stylem zmiennym w składzie: Aleksandra Szaluś(grzbiet), Olaf Lupa( żaba), Michał Kropornicki (delfin) i Aleksandra Poździk (kraul). Poza wymienionymi na zawodach startowali: Martyna Niedźwiedź, Natalia Hauzner, Nina Leszkowicz, Emilia Ulanicka, Kasjana Wyłupek, Igor Baniak, Krzysztof Charkot, Michał i Kacper Dziura, Karol Kopciowski, Michał Magryta i Wiktor Sawicki.

Znacznie lepiej w Zamościu wypadli ich starsi koledzy i koleżanki. Orka broniła wysokiej 2 lokaty, którą zajmowała po drugiej rundzie. W Zamościu w klasyfikacji drużynowej Orka zajęła 4 miejsce.

  • 1 – Olimpia Lublin
  • 2 – AZS UMCS Lublin
  • 3 – Fala Kraśnik, która wyprzedziła zamojski klub o 1 punkt.

Orka ostatecznie obroniła swoją pozycję a klasyfikacja klubowa pierwszej piątki po trzech rundach prezentuje się następująco:

  • 1 – KS Olimpia Lublin-597 pkt.,
  • 2 – UKS Orka Zamość-399 pkt.,
  • 3 – UKP Fala Kraśnik-352 pkt.,
  • 4 – AZS UMCS Lublin-349 pkt.,
  • 5 – AZS AWF Biała Podlaska-269 pkt.

W klasyfikacji tej figuruje 21 klubów województwa lubelskiego. W zamojskiej drużynie medale indywidualne zdobyli: Julia Malinoś-srebrny na 50 m stylem dowolnym (27,91) a brąz Katarzyna Szuper (28,10). Srebro na dystansie 50 m stylem klasycznym wywalczył z czasem 32,31 Filip Łagoźny. Srebrny medal na 50 m stylem motylkowym wywalczyła Katarzyna Szuper (30,59). Ostatni medal koloru brązowego zdobył mieszany zespół sztafetowy 4x50m stylem zmiennym w składzie: Rafał Chyrchała – grzbiet, Klaudia Malec-żaba, Filip Łagoźny – delfin i Julia Malinoś – kraul.

Na uwagę zasługuje fakt, że zarówno młodsi jak i starsi zawodnicy po wakacyjnej przerwie, po zaledwie 3 tygodniach treningów w większości poprawiali swoje ,,życiówki”. Klaudia Malec dwukrotnie nawet ustanawiała nowe Rekordy Klubu w kategorii 14 lat, najpierw na 50 metrów stylem klasycznym-34,72 a następnie na 100 m stylem grzbietowym-1:08.60 Skład drużyny Orki uzupełniali: Julia Poździk, Klaudia Wróblewska, Zuzanna Sioma, Agnieszka Denys, Julia Bednarz, Jakub Rymarz i Filip Sałamacha.
Najlepszą zawodniczką zawodów za dwa starty została Ewa Osiniak-AZS UMCS Lublin a wśród panów Adam Szerba-AZS UMCS Lublin. Zwycięscy otrzymali z rąk sponsora zawodów Krzysztofa Kolanusa-jednego z czołowych na świecie zawodników high diving (skoki do wody z wysokości 27 metrów) stroje pływackie marki Mad Hoppers, których jest producentem. Do zakończenia rozgrywek w obydwu kategoriach wiekowych pozostały 2 rundy.

Organizatorami zawodów wspieranych finansowo przez Urząd Marszałkowski w Lublinie, na zlecenie LOZP byli UKS Orka Zamość i OSiR Zamość.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama