Lifestyle | Społeczeństwo i patriotyzm | Zamośćtekst nadesłany14 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Zwycięstwo w etapie regionalnym plebiscytu „Świeć się z Energą”

Logo akcji "Świeć się z Energą"
R E K L A M A    B O A R D

W najbliższy piątek, 15 marca odbędzie się uroczyste przekazanie nagród dla Zamościa za zwycięstwo w etapie regionalnym plebiscytu „ Świeć się z Energą”.

Sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł. trafi m.in. do podopiecznych MCPR.

W spotkaniu wezmą udział:

Robert Soszka – Kierownik Wydziału Wsparcia Sprzedaży Rynku Biznesowego Energa Oświetlenie

Andrzej Wnuk – Prezydent Miasta Zamościa wraz z zastępcami: Małgorzatą Bzówką i Piotrem Zającem

Małgorzata Żołyńska – Zastępca Dyrektora Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu

Anna Bałdyga – Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu

Informacja organizatora:

Grupa Energa jako firma odpowiedzialna społecznie, stara się inicjować i wspierać ważne inicjatywy prospołeczne. Jedną z nich jest plebiscyt „Świeć się z Energą”, dzięki któremu co roku nagrody o wartości 200 tys. złotych trafiają do wielu potrzebujących. Na przestrzeni ostatnich 10 lat dzięki akcji podopieczni prawie 200 placówek m.in. domów dziecka, stowarzyszeń, ośrodków pomocy społecznej zyskali pomoc, która ułatwiła im życie na długie lata.

Plebiscyt jest nie tylko okazją do pochwalenia się pięknymi iluminacjami, ale także czasem, w którym lokalne społeczności angażują się w pomoc osobom potrzebującym. Zamość zdobył nie tylko tytuł „Świetlnej stolicy Lubelszczyzny”, ale także energooszczędny sprzęt AGD, o wartości 10 tys. zł. Zamość w rywalizacji regionalnej pokonał inne miasta z województwa m.in. Krasnystaw i Lublin. Udział w plebiscycie miast to również możliwość do wypromowania swojej miejscowości na arenie ogólnopolskiej i rozbudzenia w mieszkańcach lokalnego patriotyzmu. Podstawowe cele konkursu to niesienie pomocy potrzebującym i aktywizowanie społeczności lokalnych, zachęcanie Polaków do prezentowania swojego patriotyzmu – przywiązania do miasta i regionu.

Każdego roku Plebiscyt Miast wyzwala duże emocje, rywalizacja trwa do ostatniej chwili, to nie wielkość miasta ale mobilizacja i zaangażowanie jego mieszańców oraz sympatyków ma kluczowe znaczenie. Udowadnia to Zamość, który kolejny raz wygrał z wielkim Lublinem.

To już trzecia edycja, w której mieszkańcy Zamościa wygrywają nagrody, którymi wspierają najbardziej potrzebujących w swoim regionie.

Ostateczna klasyfikacja Plebiscytu Miast:

1. Sędziszów Małopolski

2. Katowice

3. Łomża

4. Wejherowo

5. Ostrów Wielkopolski

6. Nysa

7. Wschowa

8. Radom

9. Toruń

10. Kielce

11. Wrocław

12. Łódź

13. Kraków

14. Świnoujście

15. Zamość

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Thomasie, dość ogólnikowo napisałeś...
Mirek
Nie chcę wejściówki od firmy, która ...
Thomas
22 tysiące głosów to wcale nie tak ma...
Witold
No i dobrze. Ciesz się, że chociaż ty...
Ania
To nie jest pełna lista ani laureatów...
Jan
Dla prawych ludzi, praca dla dobra Zamoj...
Magdalena
Przepiękne przedstawienie, polecam i gr...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018