nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Sport | ZamośćRedakcja4 sierpnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 12 komentarzy

Zamość: Zwycięstwo podczas sparingu z Unią Hrubieszów

Hetman Zamość pokonał Unię Hrubieszów 9:1 w dzisiejszym meczu kontrolnym.

Do przerwy podopieczni Jacka Ziarkowskiego prowadzili z Unią 5:1. Dwukrotnie na listę strzelców po stronie Hetmana wpisywali się Paweł Myśliwiecki oraz Mateusz Olszak, jedno trafienie dołożył Kamil Oziemczuk.

Po przerwie bramki zdobywali: Kamil Oziemczuk, Przemysław Kanarek, Rafał Kycko oraz Paweł Myśliwiecki decydując o końcowym wyniku spotkania.

Już wkrótce inauguracja sezonu 2018/19. 15 sierpnia, Hetman Zamość zmierzy się z MKS-em Ryki. Karnety na domowe mecze Hetmana w rundzie jesiennej, są już dostępne w sprzedaży.

Klub zachęca: „Kupując karnet wspierasz swój klub, oszczędzasz czas i pieniądze.

Cennik:
Karnet ulgowy (ważna legitymacja szkolna/studencka) – 30 zł
Karnet normalny – 60 zł
Karnet VIP (wstęp na trybunę honorową) – 100 zł

Sprzedaż prowadzona będzie przez cały sierpień w recepcji Ośrodka Sportu i Rekreacji, oraz w kasach zamojskiego stadionu podczas dnia meczowego.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Anonim" dnia 5 sierpnia 2018 o godzinie 8:50:39 napisał:
  Juz lece i kupuje.tam nawet zlotowki nie ma co dawac! polska pulka to slabeusze na mundialu zebrali baty w pucharach zebralu baty to ja mam isc na 4 lige !wole dziecku czekolade kupic niz to dziadostwo patrzec.
  R E K L A M A
 • "zamościak" dnia 5 sierpnia 2018 o godzinie 14:52:55 napisał:
  znowu naściągali h..j wie kogo jakby swoich nie mieli, jestem za awansem ale nie z taką polityką kadrową, chore towarzystwo
 • "banan" dnia 5 sierpnia 2018 o godzinie 17:52:30 napisał:
  Luterek, Tucki w Werbkowicach teraz Miedzwiedz na testach w Huczwie.Kto za to odpowiada??? Miał być Hetman Zamojski a jest zbieranina szrotu z całej Lubelszczyzny. Nastalka tez pognali a chłopak co mecz bramka. Nie będę na to chodzil w tej lidze trzeba grac swoimi najemnikow mam we dupie....
 • "hm" dnia 5 sierpnia 2018 o godzinie 18:15:54 napisał:
  Swoimi wychowankami to możecie okręgówkę zdobywać. Nie rozśmieszajcie ludzi tymi nazwiskami bo już AMSPN pokazał grę swoimi wychowankami kompromitując Zamość po lubelskich i podkarpackich wsiach.
 • "kibic" dnia 5 sierpnia 2018 o godzinie 23:38:27 napisał:
  Skład jest mocny, jeśli ominą Hetmana kontuzje III liga murowana.
 • "Kibol" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 8:50:52 napisał:
  Na armie zaciężną nie ma co chodzić gdzie nasi zawodnicy panie Prezesie
 • "Jaro" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 21:11:59 napisał:
  Moim zdaniem Miedźwiedzia nie powinni wypożyczać do Huczwy, bo mamy dwóch napastników a napastnicy często ulegają kontuzjom i Miedźwiedź mógłby więcej grać. A poza tym drużyny z dołu tabeli są mniej więcej na tym poziomie jak Unia Hrubieszów więc w wielu meczach wynik do przerwy będzie rozstrzygnięty więc Ziaro mógłby go na cała drugą połowę wpuszczać. No i jest jeszcze Pro Junior system więc im więcej młodzieżowców gra tym więcej punktów w tym systemie, niech lepiej Miedźwiedź zostanie.
 • "kibic" dnia 9 sierpnia 2018 o godzinie 0:19:56 napisał:
  Prezentację drużyny mogliby zrobić na Rynku w w któryś z wieczorów najbliższego weekendu, bo jest kilku nowych zawodników.
 • "Prezes" dnia 9 sierpnia 2018 o godzinie 0:48:56 napisał:
  Prezentacji nie będzie
  • "Doping" dnia 11 sierpnia 2018 o godzinie 23:44:55 napisał:
   Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie ma i nie będzie (klask, klask)
   R E K L A M A
 • "Prezes" dnia 12 sierpnia 2018 o godzinie 13:28:48 napisał:
  Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie
  R E K L A M A
 • "kibic" dnia 13 sierpnia 2018 o godzinie 1:54:17 napisał:
  A konkretnie Barnor Bright, grywał nawet w I-szej lidze ukraińskiej. W IV lidze polskiej spokojnie sobie poradzi.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
jejku
ach w dzienniku tvp1 ciagle mowia ze PO ...
mieszkaniec
Warto by było zwrócić też uwagę na ...
nareszcie
fajnie ze sa wreszcie komentarze, moze w...
Name
@TORRES20400 - surowa samoocena. Ja bym ...
TORRES20400
@"Jan"; ja się domyślam "dlaczego?". W...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama