Sport | ZamośćRedakcja4 sierpnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 12 komentarzy

Zamość: Zwycięstwo podczas sparingu z Unią Hrubieszów

R E K L A M A    B O A R D

Hetman Zamość pokonał Unię Hrubieszów 9:1 w dzisiejszym meczu kontrolnym.

Do przerwy podopieczni Jacka Ziarkowskiego prowadzili z Unią 5:1. Dwukrotnie na listę strzelców po stronie Hetmana wpisywali się Paweł Myśliwiecki oraz Mateusz Olszak, jedno trafienie dołożył Kamil Oziemczuk.

Po przerwie bramki zdobywali: Kamil Oziemczuk, Przemysław Kanarek, Rafał Kycko oraz Paweł Myśliwiecki decydując o końcowym wyniku spotkania.

Już wkrótce inauguracja sezonu 2018/19. 15 sierpnia, Hetman Zamość zmierzy się z MKS-em Ryki. Karnety na domowe mecze Hetmana w rundzie jesiennej, są już dostępne w sprzedaży.

Klub zachęca: „Kupując karnet wspierasz swój klub, oszczędzasz czas i pieniądze.

Cennik:
Karnet ulgowy (ważna legitymacja szkolna/studencka) – 30 zł
Karnet normalny – 60 zł
Karnet VIP (wstęp na trybunę honorową) – 100 zł

Sprzedaż prowadzona będzie przez cały sierpień w recepcji Ośrodka Sportu i Rekreacji, oraz w kasach zamojskiego stadionu podczas dnia meczowego.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Anonim" dnia 5 sierpnia 2018 o godzinie 8:50:39 napisał:
  Juz lece i kupuje.tam nawet zlotowki nie ma co dawac! polska pulka to slabeusze na mundialu zebrali baty w pucharach zebralu baty to ja mam isc na 4 lige !wole dziecku czekolade kupic niz to dziadostwo patrzec.
  R E K L A M A
 • "zamościak" dnia 5 sierpnia 2018 o godzinie 14:52:55 napisał:
  znowu naściągali h..j wie kogo jakby swoich nie mieli, jestem za awansem ale nie z taką polityką kadrową, chore towarzystwo
 • "banan" dnia 5 sierpnia 2018 o godzinie 17:52:30 napisał:
  Luterek, Tucki w Werbkowicach teraz Miedzwiedz na testach w Huczwie.Kto za to odpowiada??? Miał być Hetman Zamojski a jest zbieranina szrotu z całej Lubelszczyzny. Nastalka tez pognali a chłopak co mecz bramka. Nie będę na to chodzil w tej lidze trzeba grac swoimi najemnikow mam we dupie....
 • "hm" dnia 5 sierpnia 2018 o godzinie 18:15:54 napisał:
  Swoimi wychowankami to możecie okręgówkę zdobywać. Nie rozśmieszajcie ludzi tymi nazwiskami bo już AMSPN pokazał grę swoimi wychowankami kompromitując Zamość po lubelskich i podkarpackich wsiach.
 • "kibic" dnia 5 sierpnia 2018 o godzinie 23:38:27 napisał:
  Skład jest mocny, jeśli ominą Hetmana kontuzje III liga murowana.
 • "Kibol" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 8:50:52 napisał:
  Na armie zaciężną nie ma co chodzić gdzie nasi zawodnicy panie Prezesie
 • "Jaro" dnia 7 sierpnia 2018 o godzinie 21:11:59 napisał:
  Moim zdaniem Miedźwiedzia nie powinni wypożyczać do Huczwy, bo mamy dwóch napastników a napastnicy często ulegają kontuzjom i Miedźwiedź mógłby więcej grać. A poza tym drużyny z dołu tabeli są mniej więcej na tym poziomie jak Unia Hrubieszów więc w wielu meczach wynik do przerwy będzie rozstrzygnięty więc Ziaro mógłby go na cała drugą połowę wpuszczać. No i jest jeszcze Pro Junior system więc im więcej młodzieżowców gra tym więcej punktów w tym systemie, niech lepiej Miedźwiedź zostanie.
 • "kibic" dnia 9 sierpnia 2018 o godzinie 0:19:56 napisał:
  Prezentację drużyny mogliby zrobić na Rynku w w któryś z wieczorów najbliższego weekendu, bo jest kilku nowych zawodników.
 • "Prezes" dnia 9 sierpnia 2018 o godzinie 0:48:56 napisał:
  Prezentacji nie będzie
  • "Doping" dnia 11 sierpnia 2018 o godzinie 23:44:55 napisał:
   Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie ma i nie będzie (klask, klask)
   R E K L A M A
 • "Prezes" dnia 12 sierpnia 2018 o godzinie 13:28:48 napisał:
  Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie
  R E K L A M A
 • "kibic" dnia 13 sierpnia 2018 o godzinie 1:54:17 napisał:
  A konkretnie Barnor Bright, grywał nawet w I-szej lidze ukraińskiej. W IV lidze polskiej spokojnie sobie poradzi.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
BB 53 minuty temu
"ORMo", Musiałeś dużo chorować w szk...
TORRES20400
@"z_boku"; też z sentymentem wspominam ...
z_boku
@"Torres20400" - pamiętam czasy kiedy m...
TORRES20400
@"z_boku"; No co Ty. Jak idę kupować b...
men
PROPAGANDA PRL Szebrzeszyn nie posiada l...
z_boku
Bez pół litra nie rozbieriosz.......
ORMo
Posadzić, niech się bawi w celi, jak n...
TORRES20400
@"ciekawy"; we wtorki odpowiadam na pyta...
słowo v. słow...
A co tam u Franciszka J. sygnalisty? Za...
ciekawy
ze dwuskrzydłowe to wiem ale czy są po...
dfgh
I na 100m Zawiślak mógłby wygrać. Za...
Mario
...ale po co angielski.... patrzac po na...
KL
Angielski? A dlaczego nie jidisz?...
9
Powinni zrobić zapis aby kandydaci do P...
z_boku
Może ta książka coś wyjaśni?https:/...
observer
szanse ma takie, jak na zwycięstwo w sp...
Mieszkaniec nie...
Co za głąb wstawił zdjęcie z neta za...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018