R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja24 kwietnia 2018 FACEBOOK | 5249 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy

Zamość: Znikną STOP-y na Wyszyńskiego

Źródło: zamosc.pl
R E K L A M A    B O A R D

Jak informuje Zarząd Dróg Grodzkich w Zamościu, w najbliższych dniach na Rondzie Prymasa Stefana Wyszyńskiego – skrzyżowanie u zbiegu ulic Wyszyńskiego, Odrodzenia i Zamoyskiego – rozpoczną się prace związane ze zmiana organizacji ruchu na ruch okrężny typu “rondo”.

W efekcie tych prac znikną znaki “STOP” a dojazdy do ronda zostaną oznakowane znakami A-7 “ustąp pierwszeństwa” wraz z C-12 “nakaz jazdy w ruchu okrężnym.

W pierwszym etapie zostaną wymienione krawężniki wokół wyspy ronda, następnie zostanie położona nowa nawierzchnia na skrzyżowaniu. Ostatnim elementem robót będzie wykonanie nowego oznakowania poziomego i pionowego.

Zakończenie prac związanych z wprowadzeniem nowej organizacji ruchu planowane jest, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, za około miesiąc.

 

(źródło: zamosc.pl)

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Name" dnia 24 kwietnia 2018 o godzinie 18:06:22 napisał:
  Niech wokół tego ronda-skrzyżowania wymienią na całej szerokości nawierzchnię asfaltową na nową, ponieważ są takie nierówności na nawierzchniach wokół, że odskakuje nam auta przy zwalnianiu a przecież zwalnianie auta musi być na równej nawierzchni!! Kto jeździ ten wie!
  R E K L A M A
 • "ad111" dnia 24 kwietnia 2018 o godzinie 20:10:26 napisał:
  Oj, przez jakiś czas będą dzwony przez jeżdżących na pamięć...
 • "Luks" dnia 24 kwietnia 2018 o godzinie 20:27:36 napisał:
  Po co tam Rondo???? Przecież to tylko spowolni ruch..
 • "Kierowca" dnia 24 kwietnia 2018 o godzinie 23:37:15 napisał:
  No to będzie wesoło. :D Ktoś chyba się na głowy pozamieniał. Będą stłuczki, korki na Wyszyńskiego i inne jaja.
 • "pp" dnia 25 kwietnia 2018 o godzinie 8:05:14 napisał:
  To samo powinni zrobić na skrzyżowaniu ul. szczebrzeskiej, dzieci zamojszczyzny i śląskiej. W godzinach szczytu tam jest fatalnie.
 • "Błąd za błędem" dnia 25 kwietnia 2018 o godzinie 10:39:40 napisał:
  Zdjęcie nie przedstawia tego skrzyżowania o którym mowa w tekście. Widać bezmyślne kopiowanie na szybko wszystkiego co popadnie i kopiowanie błędów ze źródła. Standard tutaj.
 • "Thomas" dnia 25 kwietnia 2018 o godzinie 16:27:43 napisał:
  A na jaką cholerę tam rondo jest potrzebne?
 • "PR" dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 0:20:37 napisał:
  Rondo, rondo i od tego jeżdżenia w koło moze się w głowie zakręcić. Czy ktoś już policzył ile trzeba kółek zakręcić w tej miescienie żeby gdzieś dojechać ?
 • "." dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 0:41:36 napisał:
  Włączanie się do ruchu na tym skrzyżowaniu nie jest uciążliwe. Rondo będzie spowalniać ruch.
 • "ad111" dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 7:52:23 napisał:
  Łony, te z urzędu, wiedzo lepij jak ma ruch w mieście wyglundać...:(
  R E K L A M A
  • "Name" dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 11:16:54 napisał:
   A może one mają statystykę wypadków i przewidują, że po uruchomieniu Prostej ruch się zwiększy i może być gorzej? Może te one z urzędu po raz pierwszy w historii tego miasta coś przewidują? Mają jakąś analizę? Do której Tobie i dziennikarzom nie chciało się dotrzeć?
 • "antyklerykał" dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 13:25:07 napisał:
  Analiza moja jest taka, że w mieście nie ma "zielonej fali", bo nikomu nie chce się tego ustawić. Sprawa była nawet na Radzie Miasta i wyszła "lipa". Dlatego wnioskuję, że i tym razem "łone" nie wiedzą co robią, ale za to są władzą i robią co chcą...
 • "Thomas" dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 14:14:30 napisał:
  Pytanie ile to rondo będzie kosztowało - to raz Jedna z głównych powinna mieć pierwszeństwo przejazdu na całej długości - to rondo będzie niepotrzebnie tamować ruch. Co do zielonej fali - pełna zgoda - i tak jak mówi przedmówca powinniśmy usprawnić to co już jest.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018