nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja24 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy

Zamość: Znikną STOP-y na Wyszyńskiego

Źródło: zamosc.pl

Jak informuje Zarząd Dróg Grodzkich w Zamościu, w najbliższych dniach na Rondzie Prymasa Stefana Wyszyńskiego – skrzyżowanie u zbiegu ulic Wyszyńskiego, Odrodzenia i Zamoyskiego – rozpoczną się prace związane ze zmiana organizacji ruchu na ruch okrężny typu „rondo”.

W efekcie tych prac znikną znaki „STOP” a dojazdy do ronda zostaną oznakowane znakami A-7 „ustąp pierwszeństwa” wraz z C-12 „nakaz jazdy w ruchu okrężnym.

W pierwszym etapie zostaną wymienione krawężniki wokół wyspy ronda, następnie zostanie położona nowa nawierzchnia na skrzyżowaniu. Ostatnim elementem robót będzie wykonanie nowego oznakowania poziomego i pionowego.

Zakończenie prac związanych z wprowadzeniem nowej organizacji ruchu planowane jest, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, za około miesiąc.

 

(źródło: zamosc.pl)

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Name" dnia 24 kwietnia 2018 o godzinie 18:06:22 napisał:
  Niech wokół tego ronda-skrzyżowania wymienią na całej szerokości nawierzchnię asfaltową na nową, ponieważ są takie nierówności na nawierzchniach wokół, że odskakuje nam auta przy zwalnianiu a przecież zwalnianie auta musi być na równej nawierzchni!! Kto jeździ ten wie!
  R E K L A M A
 • "ad111" dnia 24 kwietnia 2018 o godzinie 20:10:26 napisał:
  Oj, przez jakiś czas będą dzwony przez jeżdżących na pamięć...
 • "Luks" dnia 24 kwietnia 2018 o godzinie 20:27:36 napisał:
  Po co tam Rondo???? Przecież to tylko spowolni ruch..
 • "Kierowca" dnia 24 kwietnia 2018 o godzinie 23:37:15 napisał:
  No to będzie wesoło. :D Ktoś chyba się na głowy pozamieniał. Będą stłuczki, korki na Wyszyńskiego i inne jaja.
 • "pp" dnia 25 kwietnia 2018 o godzinie 8:05:14 napisał:
  To samo powinni zrobić na skrzyżowaniu ul. szczebrzeskiej, dzieci zamojszczyzny i śląskiej. W godzinach szczytu tam jest fatalnie.
 • "Błąd za błędem" dnia 25 kwietnia 2018 o godzinie 10:39:40 napisał:
  Zdjęcie nie przedstawia tego skrzyżowania o którym mowa w tekście. Widać bezmyślne kopiowanie na szybko wszystkiego co popadnie i kopiowanie błędów ze źródła. Standard tutaj.
 • "Thomas" dnia 25 kwietnia 2018 o godzinie 16:27:43 napisał:
  A na jaką cholerę tam rondo jest potrzebne?
 • "PR" dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 0:20:37 napisał:
  Rondo, rondo i od tego jeżdżenia w koło moze się w głowie zakręcić. Czy ktoś już policzył ile trzeba kółek zakręcić w tej miescienie żeby gdzieś dojechać ?
 • "." dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 0:41:36 napisał:
  Włączanie się do ruchu na tym skrzyżowaniu nie jest uciążliwe. Rondo będzie spowalniać ruch.
 • "ad111" dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 7:52:23 napisał:
  Łony, te z urzędu, wiedzo lepij jak ma ruch w mieście wyglundać...:(
  R E K L A M A
  • "Name" dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 11:16:54 napisał:
   A może one mają statystykę wypadków i przewidują, że po uruchomieniu Prostej ruch się zwiększy i może być gorzej? Może te one z urzędu po raz pierwszy w historii tego miasta coś przewidują? Mają jakąś analizę? Do której Tobie i dziennikarzom nie chciało się dotrzeć?
 • "antyklerykał" dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 13:25:07 napisał:
  Analiza moja jest taka, że w mieście nie ma "zielonej fali", bo nikomu nie chce się tego ustawić. Sprawa była nawet na Radzie Miasta i wyszła "lipa". Dlatego wnioskuję, że i tym razem "łone" nie wiedzą co robią, ale za to są władzą i robią co chcą...
 • "Thomas" dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 14:14:30 napisał:
  Pytanie ile to rondo będzie kosztowało - to raz Jedna z głównych powinna mieć pierwszeństwo przejazdu na całej długości - to rondo będzie niepotrzebnie tamować ruch. Co do zielonej fali - pełna zgoda - i tak jak mówi przedmówca powinniśmy usprawnić to co już jest.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
otco 30 minut temu
i wszyscy spodnie do połowy ......
ad111 55 minut temu
Pamiętajcie tylko aby studzienki były ...
NO cóż, miasto ogłosi nowy przetarg, ...
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
jejku
ach w dzienniku tvp1 ciagle mowia ze PO ...
mieszkaniec
Warto by było zwrócić też uwagę na ...
nareszcie
fajnie ze sa wreszcie komentarze, moze w...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama