R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja27 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 9 komentarzy

Zamość: Znany jest dokładny terminarz meczów ligowych Hetmana w Zamościu

Wiemy już kiedy będą rozgrywane ligowe mecze Hetmana w Zamościu. Klub poinformował również że wkrótce (najprawdopodobniej od 28.07.2018r.) ma ruszyć sprzedaż karnetów na domowe mecze rundy jesiennej. Poniżej terminarz.

Jutro (28 lipca) o godzinie 11:00 odbędzie się mecz kontrolny HETMAN Zamość – CHEŁMIANKA Chełm, ma on na celu sprawdzenie obecnej formy zespołu. Zapraszamy!

Miejsce: Boiska treningowe (za Rotundą) w Zamościu

Z kolei za niedługo pierwszy sprawdzian Reprezentacji Polski pod wodzą trenera Brzęczka – Liga Narodów. Na stronie https://najlepsibukmacherzy.pl/blog/liga-narodow-uefa-zasady-nagrody-kursy-bukmacherskie/ dowiesz się, jakie są terminy, grupy i nagrody w tym nowym turnieju.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "KL." dnia 27 lipca 2018 o godzinie 9:46:38 napisał:
  Zamościanie, Zamościanie! Wszyscy głosujemy na Prezydenta Andrzeja Wnuka, najlepszego Prezydenta Miasta Zamość, najlepszego prezydenta na Lubelszczyźnie. https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/tak-czy-nie-wystaw-cenzurke-rzadzacym,n,1000223655.html
  R E K L A M A
  • "KL." dnia 27 lipca 2018 o godzinie 10:12:27 napisał:
   Głosowanie nie jest trudne, nawet nie trzeba myśleć. Wystarczy wysłać przynajmniej jeden sms o treści KANDYDAT.5.TAK na numer 7148
 • "Persona non grata" dnia 27 lipca 2018 o godzinie 9:54:12 napisał:
  Kupuję karnet na Hetmana i zachęcam wszystkich, WSPIERAJ SWÓJ LOKALNY KLUB!
 • "Antykibic" dnia 27 lipca 2018 o godzinie 11:07:48 napisał:
  Ile wynosi cena karnetu, biletu normalnego i ulgowego na mecze Hetmana
  ? Jak te ceny kształtowały się w poszczególnych latach? Czy ceny karnetów/biletów pokrywają całkowite koszty funkcjonowania klubu (utrzymanie stadionu, administracja klubu, wynagrodzenia i premie dla zarządu, administrtacji, sztabu trenera zawodników i szkoleń) ?
 • "Prezes" dnia 28 lipca 2018 o godzinie 12:04:54 napisał:
  Do przerwy Hetman0-0Chemianka Olszak pudło z "11"
  • "x" dnia 28 lipca 2018 o godzinie 12:08:24 napisał:
   Tydzień temu Kanarek z karnego w słupek, teraz Olszak pudło muszą więcej trenować rzuty karne a może niech Kycko strzela.
 • "ktoś" dnia 28 lipca 2018 o godzinie 12:33:03 napisał:
  Już Hetman przegrywa 0:1 z Chełmianką, bramka Kwiatkowski 78 min.
 • "ktoś" dnia 28 lipca 2018 o godzinie 12:41:19 napisał:
  Już jest remis 1:1 Mateusz Olszak 81 min.
 • "ktoś" dnia 28 lipca 2018 o godzinie 12:46:13 napisał:
  Koniec meczu Hetman - Chełmianka 1:1 (0:0)

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny