R E K L A M A

Z I P

Motoryzacja | ZamośćRedakcja3 sierpnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Zamość: Zgłoś swoje auto lub kosiarkę do 3. edycji “Zamość na Okrągło” [VIDEO]

Jeśli jesteś posiadaczem nietuzinkowego pojazdu zabytkowego lub klasycznego i chcesz go pokazać szerokiej publiczności podczas 3. edycji festiwalu “Zamość na Okrągło” – świetnie się składa. Możesz przesłać zgłoszenie zawierające dwa zdjęcia Twojego auta nie później niż do 8 sierpnia.

Liczba miejsce jest ograniczona.

11 sierpnia “Zamość na Okrągło” dla offroadowców.

Ale to nie jedyne wydarzenia w których można wziąć udział. 12 sierpnia na terenach zielonych za Furtą Wodną (“koniec świata”) o godzinie 15:00 odbędzie się – jako impreza towarzysząca festiwalu “Zamość na Okrągło” – II Zamojski Zlot Kosiarek Samojezdnych. Zgłoszenia można wysyłać na fan page Zamojskiej Grupy Motocyklowej podając imię, nazwisko, nazwę kosiarki i numer telefonu. 

Również 12 sierpnia o godzinie 21:00 na Rynku Wielkim wystąpi jedna z gwiazd tegorocznej edycji festiwalu “Zamość na okrągło” – Ørganek.

Zamość na okrągło w pigułce :)Video Adrian StefańskiMuzyka Jacek Kałuża#ZAMOŚĆ #ZAMNAOK #ZAMOSCTWIERDZAOTWARTA

Publiée par Zamość na okrągło sur Jeudi 28 septembre 2017

 

 

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Adres siedziby" dnia 3 sierpnia 2018 o godzinie 16:56:33 napisał:
  Od kilku dni macie zamknięte drzwi w redakcji na Grodzkiej . Proszę o podanie terminu kiedy będzie otwarta ? Chciałabym osobiście przekazać ważne pismo/skargę .
  R E K L A M A
 • "Andrzej" dnia 4 sierpnia 2018 o godzinie 19:43:46 napisał:
  Kiedy wreszcie zostaną pomalowane zebry dla pieszych na nowym rondzie koło Policji. Miasto Zamość czeka na wypadek ?
  • "Do Andrzeja" dnia 4 sierpnia 2018 o godzinie 22:41:23 napisał:
   Pomijam, że to jeszcze plac budowy i nie miasto maluje tam pasy a wykonawca. Tylko pomyśl, że asfalt musi odparowac przed malowaniem.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny