Motoryzacja | ZamośćRedakcja3 sierpnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Zamość: Zgłoś swoje auto lub kosiarkę do 3. edycji „Zamość na Okrągło” [VIDEO]

R E K L A M A    B O A R D

Jeśli jesteś posiadaczem nietuzinkowego pojazdu zabytkowego lub klasycznego i chcesz go pokazać szerokiej publiczności podczas 3. edycji festiwalu „Zamość na Okrągło” – świetnie się składa. Możesz przesłać zgłoszenie zawierające dwa zdjęcia Twojego auta nie później niż do 8 sierpnia.

Liczba miejsce jest ograniczona.

11 sierpnia „Zamość na Okrągło” dla offroadowców.

Ale to nie jedyne wydarzenia w których można wziąć udział. 12 sierpnia na terenach zielonych za Furtą Wodną („koniec świata”) o godzinie 15:00 odbędzie się – jako impreza towarzysząca festiwalu „Zamość na Okrągło” – II Zamojski Zlot Kosiarek Samojezdnych. Zgłoszenia można wysyłać na fan page Zamojskiej Grupy Motocyklowej podając imię, nazwisko, nazwę kosiarki i numer telefonu. 

Również 12 sierpnia o godzinie 21:00 na Rynku Wielkim wystąpi jedna z gwiazd tegorocznej edycji festiwalu „Zamość na okrągło” – Ørganek.

Zamość na okrągło w pigułce :)Video Adrian StefańskiMuzyka Jacek Kałuża#ZAMOŚĆ #ZAMNAOK #ZAMOSCTWIERDZAOTWARTA

Publiée par Zamość na okrągło sur Jeudi 28 septembre 2017

 

 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Adres siedziby" dnia 3 sierpnia 2018 o godzinie 16:56:33 napisał:
  Od kilku dni macie zamknięte drzwi w redakcji na Grodzkiej . Proszę o podanie terminu kiedy będzie otwarta ? Chciałabym osobiście przekazać ważne pismo/skargę .
  R E K L A M A
 • "Andrzej" dnia 4 sierpnia 2018 o godzinie 19:43:46 napisał:
  Kiedy wreszcie zostaną pomalowane zebry dla pieszych na nowym rondzie koło Policji. Miasto Zamość czeka na wypadek ?
  • "Do Andrzeja" dnia 4 sierpnia 2018 o godzinie 22:41:23 napisał:
   Pomijam, że to jeszcze plac budowy i nie miasto maluje tam pasy a wykonawca. Tylko pomyśl, że asfalt musi odparowac przed malowaniem.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Beata Mazurek z numerem dwa w lubelskim...
KL
Stara wiadomość - to było w sobotę....
ak
Jeszcze trzeba wymienić mieszkańców S...
LOVE_ZMC
Jeśli sie myle to przepraszam i zwracam...
tymon
w tamtym roku polise z YU miałem i kosz...
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat