R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćDaniel Czubara1 września 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze ()

Zamość: Zderzenie punto z policyjną insignią

Fot. Czytelnik

R E K L A M A    B O A R D

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj (31 sierpnia) na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego i Okrzei.

Do kolizji doszło około godziny 11.

Kierujący fiatem punto mieszkaniec Zamościa skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo, nieoznakowanemu radiowozowi. W efekcie doszło do kolizji. Nikt z jadących autami nie odniósł obrażeń. Kierujący byli trzeźwi. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym. – powiedziała nam podinsp. Joanna Kopeć z KMP w Zamościu.

Poniżej krótka fotorelacja ze zdarzenia, nadesłana do nas przez Czytelnika.

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Anonim" dnia 1 września 2017 o godzinie 11:44:05 napisał:
  opel nie do końca prawidłowo jechał
  3
  3
  R E K L A M A
 • "gf" dnia 1 września 2017 o godzinie 19:11:32 napisał:
  To jest kara dla niewidocznej palicji:).Zamiast być widocznym i łapać piratów siedzą na tyłkach kompletnie nic nie robiąc.Potem nie ma się co dziwić,że umiejętności prowadzenia też marne(skłonny jestem uwierzyć kierowcy Punto).Nie łapią kierowców w mieście i nie łapią poza miastem a dużo jeżdżę wiec widzę a raczej nie widzę.Pewnie tak jak na filmach pochłaniają pączki.
  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Oneb
Kolejni kandydaci z góry skazani na por...
KL.
Niestety, ale niektórzy nie mogą zrozu...
niestety
przeszkadza mi to co pis robi z krajem...
Oneb
Wyobrażam sobie, z przyjemnością i u...
@tak jest
Myślisz się. To, co było, jest nieist...
roadrunner
Pienkna i mondra. Kampania dotknie probl...
Daniel Czubara
Zamojska polityka przeszła spore trzęs...
observer
o co w tym wszystkim chodzi? kampania wy...
Tak jest
Wielka porażka posła Zawiślaka i jego...
TORRES20400 9 minut temu
Oprócz tego, że popierany przez PiS, t...
TORRES20400 21 minut temu
No to szachownica się wywróciła. Był...
SC 23 minuty temu
O właśnie. Dlatego tak Polska wygląda...
niestety 34 minuty temu
jakby nie byl z PIS to bym na niego glos...
ownet 44 minuty temu
Niezależnie od treści komentarzy 10 os...
Oneb@Noname 49 minut temu
Piszesz tak od 4 lat o tej pysze kroczą...
Oneb 53 minuty temu
Będzie wygrana w I turze. Już słyszę...
SC 55 minut temu
Ci konkurenci już byli bez szans w 2016...
SC 58 minut temu
A co władze samorządowe mogą zrobić....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny