Edukacja | ZamośćRedakcja29 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Zawodowy strzał w 10! – wybierz swoją przyszłość

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

W dniu 1 kwietnia 2019 roku Lubelski Kurator Oświaty we współpracy z Prezydentem Miasta Zamość i Starostą Zamojskim organizuje trzecią edycję przedsięwzięcia pod hasłem: „Zawodowy strzał w 10! – wybierz swoją przyszłość”.

Jak poinformowała Monika Żur, Dyrektor Delegatury w Zamościu Kuratorium Oświaty w Lublinie, impreza została objęta honorowym patronatem Wicemarszałka Sejmu p. Beaty Mazurek. Wśród zaproszonych gości znaleźli się ponadto: Minister Edukacji Narodowej, Marszałek Województwa Lubelskiego, Wojewoda Lubelski, posłowie na Sejm VIII kadencji – członkowie Sejmowej Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży.

Podobnie jak w pierwszej edycji „Zawodowego strzału w 10!”, na przedsięwzięcie złożą się dwa prowadzone równolegle moduły: targi edukacyjne służące prezentacji bogatej oferty szkół i placówek oświatowych z terenu miasta Zamość i powiatu zamojskiego oraz konferencja dla doradców zawodowych, rodziców i dyrektorów szkół podstawowych powiatu biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego, zamojskiego i m. Zamość.

Niezmiennym celem przedsięwzięcia jest pomoc uczniom w wyborze dalszej drogi edukacyjnej oraz podnoszenie świadomości dorosłych (rodziców, doradców zawodowych), wspierających młodych ludzi w tych wyborach życiowych, na temat ich roli w procesie planowania dalszej kariery edukacyjnej i zawodowej absolwenta szkoły podstawowej.

Targi edukacyjne to kilkugodzinna impreza (adresowana do uczniów najstarszych klas szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów, rodziców, nauczycieli, wychowawców, szkolnych doradców zawodowych oraz społeczności lokalnej), podczas której można poznać aktualną i zaplanowaną na rok szkolny 2019/2020 ofertę szkół ponadpodstawowych. To także promocja zawodów zgodnych z potrzebami lokalnego rynku pracy, dlatego też do aktywnego udziału w planowanym przedsięwzięciu zaprosiliśmy pracodawców współpracujących ze szkołami prowadzącymi kształcenie zawodowe.

Planowane przedsięwzięcie odbędzie się równolegle w następujących miejscach:

  • 10.00 – 12.00 – Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu, ul. Odrodzenia 9
    Konferencja adresowana do rodziców, doradców zawodowych, dyrektorów szkół podstawowych, z udziałem pracodawców wspierających szkoły ponadgimnazjalne i ponadpodstawowe w realizacji kształcenia zawodowego.
  • 9.00 – 14.00 – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu, ul. Królowej Jadwigi 8
    Targi edukacyjne – prezentacje oferty szkół funkcjonujących na terenie miasta Zamość i powiatu zamojskiego.

Około godziny 12.30, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, przy ul. Królowej Jadwigi 8, planowana jest konferencja prasowa z udziałem zaproszonych gości.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Sylwia Niemczuk
Pan Josik to chyba ma chętke wrócić ...
Rozbawiony
Ćwik to może już rozprawił się ze s...
prq 3 minuty temu
Warto dodać, że w pociągach (szynobus...
ja z zamoscia
Idąc tokiem myślenia Pana Przewodnicz...
"Tony papierów...
Najważniejszy temat sesji już za nami....
jim
Jedynym BEZPOŚREDNIM jest faktycznie re...
zamola
I bardzo dobrze, bo ludzie nie dbają, r...
edek
Z Zamościa do Zwierzyńca w 7 minut? Pe...
ja z zamoscia
Audyt jest konieczny. Dzięki za wniosek...
Viki
Można sobie zaklinać rzeczywistość a...
ja z zamoscia
za fanaberie prezesów i ..... nie może...
mieszkaniec
o co ten krzyk??przeciez wschodnia stron...
re-Anonim
Myślisz że kogoś zabolało? Nie sądz...
nik
Głupota ludzka i Wszechświat nie mają...
z_boku
Nagroda Darwina to nie jest, może choci...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018