Edukacja | ZamośćOliwia Bojar20 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Zaspokajali ciekawość w Smart School

Zamojskie przedszkolaki w Smart School - zajęcia z j. angielskiego, foto: Oliwia Bojar


O tym że puszka coli light ma lepszą wyporność niż cola z cukrem, że woda może płonąć, a nowych słówek można uczyć się grając i śpiewając przekonały się dzisiaj (20 lutego) przedszkolaki z zamojskich przedszkoli, które odwiedziły Dwujęzyczną Szkołę Podstawową Smart School w Zamościu.

Zajęcia miały przede wszystkim zachęcić do pogłębiania wiedzy i do zdobywania nowych doświadczeń.

Najwięcej emocji w przedszkolakach wzbudziły warsztaty chemiczno-fizyczne, które prowadzone są w ramach projektu „Być jak Ignacy” organizowanego przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Dzięki realizacji tego projektu dzieciaki mają szansę aktywnie uczestniczyć w działaniach wspierających dziedzictwo narodowe, kulturę, naukę, oraz edukację. Warsztaty przygotowała Aleksandra Luchowska-Bartnik wraz z uczniami prowadzonej przez siebie klasy IV.

Goście oprócz świetnej zabawy w małych fizyków i chemików mieli okazję pobawić się na „magicznym dywanie”, w którym kryło się mnóstwo ciekawych gier i zabaw edukacyjnych. „Dywan” cieszył się wielkim zainteresowaniem chłopców, którzy mogli na nim np. zagrać w piłkę nożną, przejść trening bokserski czy urządzić sobie wyścigi samochodowe. Zabawy na magicznym dywanie połączone były z zajęciami plastycznymi.

Dzieciaki poznały także bogaty świat owadów o których uczyły się oczywiście w języku angielskim. Nauce nowych słówek towarzyszyła gra na instrumentach.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Oliwia Bojar
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama