nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Edukacja | ZamośćRedakcja13 listopada 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Akcją Kulinaria Niepodległej uczcili 100 lecie odzyskania niepodległości

Wypieki cukierni państwa Teresy i Ireneusza Turek

Branżowa Szkoła Rzemiosł Różnych I stopnia w Zamościu wraz z restauracjami i cukierniami uczciła 100 lecie odzyskania przez Polskę niepodległości akcją KULINARIA NIEPODLEGŁEJ.

Uczniowie odbywający praktyczną naukę zawodu w zakładach pracy pod okiem mistrzów szkolących, przygotowali specjalne biało-czerwone patriotyczne menu, które obowiązywało w dniach 05 – 12 listopada 2018r. Serwowano potrawy, wypieki i desery inspirowane tradycyjną kuchnią polską, niektóre z nich nawiązywały kolorystycznie do narodowych barw, a ich nazwy kojarzyły się ze Świętem Niepodległości.

Akcja miała na celu przybliżenie młodzieży tradycyjnych polskich dań i włączenie pracodawców i społeczności lokalnej do wspólnego świętowania Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

W akcje zaangażowane były:

  • Hotel CARSKIE KOSZARY w Zamościu, w czerwcu 2018 r. oddano do użytku nową salę, na której jedna ze ścian upamiętnia bramę wjazdową do Koszar wraz z pomnikiem Marszałka Piłsudskiego /fototapeta/.
  • Cukiernia państwa Teresy i Ireneusza Turek
  • Cukiernia pana Zbigniewa Kowala
  • Cukiernia państwa Jadwigi i Bogdana Skrzypczuk, (w ofercie cukierni znajdują się biało-czerwone pierniki w kształcie mapy Polski)
  • Dania kuchni polskiej serwował Bar „ASIA” oraz restauracja MALINOWA SPIŻARNIA w Wielączy, która przeszła rewolucje kuchenne pani Magdy Gessler.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama