Społeczeństwo i patriotyzm | Zamośćtekst nadesłany6 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Zamość: „Zamojskie drogi do Niepodległości” ZGŁOSZENIA

fot.pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Aktywnie uczestnicząc w obchodach 100-lecia odzyskania niepodległości Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość zaprasza wszystkich chętnych do udziału w nowym projekcie pt. „Zamojskie drogi do Niepodległości” dofinansowanym ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Aby wziąć udział w projekcie należy zaprojektować trasę historyczna najlepiej ukazującą historię walk Żołnierzy Niezłomnych w latach 1939 – 1953 na terenie Zamojszczyzny. Opracowanie powinno zawierać poza dokładnym wytyczeniem trasy, oznaczeniem współrzędnych punktów na jej przebiegu i szczegółowym jej opisem także dodatkowe informacje historyczne, aktualną dokumentację fotograficzną oraz zdjęcia archiwalne. Mile widziane zaznaczenie trasy na darmowej aplikacji Endomondo i zapisanie jej w formacie .gpx.

Najwyżej ocenione prace zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej i wdrożone do aplikacji mobilnej, która powstanie w ramach realizowanego Projektu. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 lipca.

Uprzejmie informujemy, że warunkiem uczestnictwa w projekcie jest ukończenie 18 roku życia. Szczegółowe zasady dotyczące uczestnictwa oraz sposobu nadsyłania prac znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.akzamosc.pl.

Potrzebne informacje można również uzyskać dzwoniąc do koordynatorów projektu:

– Prezesa, posła na Sejm RP Sławomira Zawiślaka – tel. 501 589 888

– Sekretarza ŚZŻAK Okręg Zamość Witolda Maruchy – tel. 508 257 914.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ak" dnia 6 lipca 2018 o godzinie 14:21:18 napisał:
  Pan historyk chyba pomylił drogi. Byłoby do przyjęcia, gdyby temat konkursu uwzględniał różne okresy walki o niepodległość, ale ograniczanie go do miejsc związanych z wydarzeniami w latach 1939-53, i to w setną rocznicę odzyskania niepodległości, to już chyba jakaś paranoja. Dla wyjaśnienia jakie wydarzenia chcemy uczcić, pozwolę sobie dołączyć prosty rachunek: 2018-100=1918.
  R E K L A M A
 • "ad111" dnia 6 lipca 2018 o godzinie 16:33:31 napisał:
  Typowy lizusek-cwaniaczek chce coś ugrać, ale tylko dla siebie... :(
 • "KL" dnia 6 lipca 2018 o godzinie 18:46:03 napisał:
  Byłem pewny, że to będzie dotyczyć rewolty zamojskiej z końca grudnia 1918 r., akcji batalionu Leopolda Lisa-Kuli itp itd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad111
Proszę bardzo, edukacji nigdy zbyt wiel...
z_boku
Nie od dzisiaj wiadomo że palenie trawy...
ad112
sprawdź co znaczy słowo ''wycieczka''...
A.K
A dużo było wymienionych nazwisk były...
A.K
A dużo było wymienionych nazwisk były...
Reginis
Wysłałem na adres mailowy redakcji, al...
ad111
Powstaje pytanie, czy Szanowni Wycieczko...
mieszkanka
Tak to jest jak pracuje człowiek 12 god...
sfrustrowany1
żenada, jedna wielka żenada, przerost ...
Kubel
A gdzie kierownik budowy ?, pociągną...
Jak po rundzie masz awans w kieszeni to ...
Antyklerykał
Próbą dyskredytacji adwersarza nie da ...
zamościak
Co oni tam wyprawiają ? Jakaś dywersja...
TORRES20400
Słuszna uwaga. To dlatego do dziś prod...
TORRES20400
@"Thomas"; uśmiech zagościł na mej sm...
observer
przecież to proste - jednymi schodami s...
ak
Doga Redakcjo proszę informować czytel...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018