R E K L A M A

Z I P

Kultura i rozrywka | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara12 czerwca 2018 FACEBOOK | 4442 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy ()

Zamość: Zamojski Dzień Papieski 2018 [FOTO]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

W Zamościu uczczono 19. rocznicę wizyty w Hetmańskim Grodzie Papieża Jana Pawła II. Wydarzenie było okazją do podziękowań dla przyjaciół Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej i Katolickiego Radia Zamość. Ukoronowaniem Dnia papieskiego było oratorium “Santo Subito” w wykonaniu Piotra Rubika i solistów. Zapraszamy do naszej fotorelacji z wydarzenia.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "antyklerykał" dnia 12 czerwca 2018 o godzinie 22:00:19 napisał:
  A było coś o definitywnym rozwiązaniu problemu pedofilii wśród kleru? A było coś o odszkodowaniach (zadośćuczynieniu) poszkodowanym przez pedofilów w sutannach? Wspomniał ktoś o ofiarach skrzywdzonych przez kler, którym złamali życie? Rubik, może jakieś oratorium w tym temacie i najlepiej "subito"...?
  8
  6
  R E K L A M A
 • "Ewqa" dnia 12 czerwca 2018 o godzinie 22:59:06 napisał:
  Koncert może i piękny, ale to tylko pudrowanie realnych problemów. Statystycznie w co trzeciej parafii znajduje się pedofil krzywdzący dzieci. A przecież wielu z nich pracuje nie tylko w parafiach, ale też podstawówkach, scholach, na koloniach... Skala problemu jest ogromna. Chrońmy swoje dzieci, nie posyłajmy ich samych do obcych facetów, nawet jeśli to ksiądz.
  7
  3
 • "observer" dnia 13 czerwca 2018 o godzinie 6:21:51 napisał:
  do przedmówców - MACIE CAŁKOWITĄ RACJĘ. POPIERAM.
  4
  3
 • "." dnia 13 czerwca 2018 o godzinie 11:20:59 napisał:
  Piękny koncert jak zawsze.
  1
  1
 • "Czesław" dnia 15 czerwca 2018 o godzinie 21:50:40 napisał:
  Nie, nie, nie. Proszę tylko nie Rubik. Przez jakiś czas nie było go w przestrzeni publicznej i był spokój. A tu cyk i pojawia się jak królik z kapelusza. Nieeeeeeeeeeeeeeee...
  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
antyklerykał
Ja widzę rolę kleru w społeczeństwie...
eva
Ty lepiej powiedz mi ile dzieci jest mol...
Solfernus
A co tam na plebanii w Wielączy ? Bez z...
Joanna
Ciekawe ilu z nich zostało przeniesiony...
Wielmożny Pan ...
To nie ma już koncertów w podzamojskic...
z_boku
Piszą że dziennik, ale materiału wyst...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny