R E K L A M A

Z I P

Flesz | Zamośćtekst nadesłany12 czerwca 2018 FACEBOOK | 5258 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Zakład Karny na podium

Fot. st.chor. Jacek Szadkowski, Zakład Karny w Zamościu
R E K L A M A    B O A R D
W dniu 8 czerwca br. odbył się I Turniej w Paintball o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie.

W turnieju uczestniczyło 10 drużyn, które reprezentowały wszystkie jednostki penitencjarne okręgu lubelskiego, Zarząd Terenowy Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Zamościu oraz Grupę Interwencyjną Służby Więziennej w Lublinie. Zawody rozegrano na poligonie paintballowym „Kontra” w Szewni Dolnej k/Zamościa.

Zawodnicy podczas gier, oprócz umiejętności strzeleckich, musieli wykazać się konsekwencją przyjętej taktyki, współdziałaniem, wsparciem kolegów z drużyny, a wszystko w ramach przyjętych zasad i gry fair play. Bez wątpienia wszystkie te zasady na co dzień towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej służbie, stąd poszczególne starcia pomiędzy drużynami były bardzo wyrównane. Jak przyznali po zakończonym turnieju sami zawodnicy, była to nie tylko niesamowita zabawa, która wniosła olbrzymią dawkę pozytywnych emocji, a również integracja i warsztaty współpracy i zaufania, pomiędzy funkcjonariuszami.

Na zakończenie Turnieju Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie ppłk Krzysztof Stefanowski, dziękując za sportową rywalizację, wręczył zwycięskim drużynom puchary.

 

Klasyfikacja końcowa Turnieju:

I miejsce – Grupa Interwencyjna Służby Więziennej w Lublinie

II miejsce – Areszt Śledczy w Lublinie

III miejsce – Zakład Karny w Zamościu

 

Organizatorzy turnieju:

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Lublinie,

Zakład Karny w Zamościu,

Zarządu Terenowego Niezależnego Samodzielnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Zamościu.

Poligon Paintballowy Kontra.

 

st.chor. Jacek Szadkowski, Zakład Karny w Zamościu

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny