R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja12 grudnia 2017

Zamość: Za nami wieczór dobroczynności „odDAM”

V edycja wieczoru dobroczynności „odDAM”, foto nadesłane

R E K L A M A    B O A R D


Już po raz piąty w Artis Hotel&Spa wychowankowie, pracownicy i sympatycy Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu spotkali się na imprezie charytatywnej. W tym roku środki pozyskane podczas Wieczoru Dobroczynności posłużą dofinansowaniu kosztów dowozu do placówek Stowarzyszeni
a.

Wśród zaproszonych gości byli m. in. zastępca prezydenta Zamościa Magdalena Dołgan, radna Rady Miasta Zamość Marta Pfeifer, Mariusz Paszko dyrektor Zamojskiego Szpitala Niepublicznego i wielu naszych przyjaciół, którzy wspierają nas od pierwszej edycji.

W tym roku Wieczór poprowadzili Anna Siwczuk z Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu w towarzystwie uczniów Dawida Kusztykiewicza i Kacpra Jarmoluka. Na początku wszystkich zebranych przywitała Maria Król – przewodnicząca Stowarzyszenia dziękując wszystkim za przybycie i zachęcając do czynienia dobra bliźnim. Głos zabrał również wychowanek, a obecnie pracownik Stowarzyszenia – Michał Król, który w swojej krótkiej prezentacji przedstawił nowe możliwości wspierania Stowarzyszenia w internecie.

W odsłonach artystycznych wystąpili: wokalistka Ewa Maziarz, Chór Ziemi Zamojskiej „Contra”, solista Mariusz Mądrzak wraz z akompaniatorem Arkadiuszem Rozmusem oraz wolontariusze europejscy z Gruzji, Hiszpanii i Ukrainy.

Głównym artystycznym punktem była sztuka pantomimiczna pt.: „Muzyka serca”. W niezwykłą podróż do krainy wyobraźni zgromadzonych zabrali wychowankowie Niepublicznego Przedszkola Specjalnego i uczniowie Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu pod kierunkiem Barbary Różańskiej i Jacentego Pietrasia.

W przerwach pomiędzy występami zebrani goście mogli nabyć biżuterię i rękodzieło przekazane przez darczyńców a także wykonane przez uczniów Zespołu Szkół „Krok za krokiem”, uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej „Krok za krokiem” w Zamościu i Biłgoraju oraz Środowiskowego Domu Samopomocy „Krok dalej” w Białobrzegach.

zdjęcia nadesłane

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "Anonim" dnia 12 grudnia 2017 o godzinie 15:51:43 napisał:
    A Hawrylaka chyba nie ma ? A tak on wpłacił 5 tys. na kampanię Zamoyskiego. A to co innego
    3
    1
  • R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

banan
Podpisał pewnie z opcją rozwiązania u...
kibic
Zdjęcia jakieś będą z pierwszego tre...
Winny hejter
Panie Welcz czekamy na króla Grenlandii...
Nauczyciel
golkiper - "zniknął" się pisze jeśli...
Kryteria
Napastnik z III ligowym stażem , już m...
golkiper
Moim zdaniem największą potrzebą na d...
olo
A ja myślałem,że dyrektor będzie hon...
Paweł Myśliwiecki podpisał, jest pier...
A mecz UKS Basket Zamość-Start II SP 3...
kibol
Skrzypek, Wyłupek, Niemczyk mamy trzech...
PraCOwać
18 000 zł to małe dofinansowanie....
max
Szukają bramkarza? Kurjozum. Hetman mai...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny