Edukacja | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja30 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Zamość: Za nami VII Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej „Chłopcy Malowani”

Fot. LO CSM Zamość
R E K L A M A    B O A R D

Natalia Kolano z Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej Smart School w Zamościu wygrała VII Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej „Chłopcy Malowani”, zorganizowany przez Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych Zamość oraz Klub Batalionowy w Zamościu.


W tegorocznym konkursie udział wzięło ok. 100 osób, zarówno wokalistów, zespołów, jak i członków chórów. Ich występy oceniało jury w składzie: Agnieszka Biernacka (przewodnicząca) – kierownik Klubu Batalionowego w Zamościu, Agnieszka Hałasa – instruktor Klubu Batalionowego, Kazimierz Wysocki – wiceprezes Stowarzyszenia „Jesteśmy z Tobą – Bądź z Nami”. Jurorzy i publiczność mogli usłyszeć takie utwory jak „Miasto”, „Dziś idę walczyć mamo”, „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos”, „Niepodległa niepokorna”, „Siwy mundur”, „Polska zmartwychwstaje” oraz wiele innych.

Werdyktem jurorów w tegorocznym konkursie „Chłopcy Malowani” zwyciężyła Natalia Kolano z Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej Smart School w Zamościu. Drugie miejsce przyznano Wiktorii Psiuk z Klubu Batalionowego w Zamościu, zaś trzecie miejsce decyzją jury otrzymała Julia Fijałkowska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Janowie Lubelskim.

Ponadto przyznano nagrody specjalne, które ufundowali patroni i sponsorzy konkursu. Nagrodę specjalną posła Sławomira Zawiślaka otrzymał zespół Złota Piątka z SP Nr 5 w Krasnymstawie. Nagrodę specjalną Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu st.bryg. Jacka Sobczyńskiego otrzymała Martyna Wnuk z SP Nr 7 w Zamościu. Nagrodę specjalną Komendanta WKU w Zamościu ppłka Wojciecha Witka otrzymali Natalia i Paweł Stanieccy z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Ojca Pio w Zamościu. Nagrodę specjalną Kierownika Klubu Batalionowego w Zamościu Agnieszki Biernackiej otrzymała Natalia Hubala z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Zamościu.
Wyróżnienia otrzymali:  Patryk Miścisz (SP Nr 5 w Krasnymstawie), duet: Milena Lis i Klaudia Skubisz (SP Nr 5 w Krasnymstawie), Maja Skóra (Katolicka Szkoła Podstawowa w Zamościu), Gabriela Basińska (SP Nr 5 w Krasnymstawie), Natalia Kukułowicz (Katolicka Szkoła Podstawowa w Zamościu), trio: Daria Winncika, Karolina Całka, Maria Majkut (Katolicka Szkoła Podstawowa w Zamościu), Aleksandra Miszczak (SP Nr 5 w Krasnymstawie), Zofia Jaszczak (Katolicka Szkoła Podstawowa w Zamosciu), Aleksandra Zborowska (SP Nr 5 w Krasnymstawie), Klasa I A z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Zamościu.
Patronat honorowy nad konkursem objęli Prezes Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej – Okręg Zamość – poseł na Sejm Sławomir Zawiślak oraz prezydent Zamościa, Andrzej Wnuk.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "Nauczyciel" dnia 30 kwietnia 2019 o godzinie 21:53:13 napisał:
    Brawo i gratulacje! Nie dziwi fakt, że większość wygranych ze Szkoły Katolickiej lub prywatnej, były to placówki, w których nauczyciele nie brali udziału w ogólnopolskim strajku. Taki konkurs trochę bez konkurencji...
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Zróbcie jeszcze plac zabaw, by księża...
muo
Dopiero wyremontowana ulica za miliony i...
Antyklerykał
W Polsce katolickiej jest około 50 tys....
Antyklerykał
A leków w aptekach nadal nie ma......
Witold
Przypominam, że Świadkowie Jehowy nie ...
KL
Niesamowite na Zamojszczyźnie - kieruj...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - n...
Inżynier z Pet...
Widać ze Pan Farion startuje na posła ...
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018