Edukacja | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja30 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Zamość: Za nami VII Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej „Chłopcy Malowani”

Fot. LO CSM Zamość
R E K L A M A    B O A R D

Natalia Kolano z Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej Smart School w Zamościu wygrała VII Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej „Chłopcy Malowani”, zorganizowany przez Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych Zamość oraz Klub Batalionowy w Zamościu.


W tegorocznym konkursie udział wzięło ok. 100 osób, zarówno wokalistów, zespołów, jak i członków chórów. Ich występy oceniało jury w składzie: Agnieszka Biernacka (przewodnicząca) – kierownik Klubu Batalionowego w Zamościu, Agnieszka Hałasa – instruktor Klubu Batalionowego, Kazimierz Wysocki – wiceprezes Stowarzyszenia „Jesteśmy z Tobą – Bądź z Nami”. Jurorzy i publiczność mogli usłyszeć takie utwory jak „Miasto”, „Dziś idę walczyć mamo”, „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos”, „Niepodległa niepokorna”, „Siwy mundur”, „Polska zmartwychwstaje” oraz wiele innych.

Werdyktem jurorów w tegorocznym konkursie „Chłopcy Malowani” zwyciężyła Natalia Kolano z Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej Smart School w Zamościu. Drugie miejsce przyznano Wiktorii Psiuk z Klubu Batalionowego w Zamościu, zaś trzecie miejsce decyzją jury otrzymała Julia Fijałkowska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Janowie Lubelskim.

Ponadto przyznano nagrody specjalne, które ufundowali patroni i sponsorzy konkursu. Nagrodę specjalną posła Sławomira Zawiślaka otrzymał zespół Złota Piątka z SP Nr 5 w Krasnymstawie. Nagrodę specjalną Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu st.bryg. Jacka Sobczyńskiego otrzymała Martyna Wnuk z SP Nr 7 w Zamościu. Nagrodę specjalną Komendanta WKU w Zamościu ppłka Wojciecha Witka otrzymali Natalia i Paweł Stanieccy z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Ojca Pio w Zamościu. Nagrodę specjalną Kierownika Klubu Batalionowego w Zamościu Agnieszki Biernackiej otrzymała Natalia Hubala z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Zamościu.
Wyróżnienia otrzymali:  Patryk Miścisz (SP Nr 5 w Krasnymstawie), duet: Milena Lis i Klaudia Skubisz (SP Nr 5 w Krasnymstawie), Maja Skóra (Katolicka Szkoła Podstawowa w Zamościu), Gabriela Basińska (SP Nr 5 w Krasnymstawie), Natalia Kukułowicz (Katolicka Szkoła Podstawowa w Zamościu), trio: Daria Winncika, Karolina Całka, Maria Majkut (Katolicka Szkoła Podstawowa w Zamościu), Aleksandra Miszczak (SP Nr 5 w Krasnymstawie), Zofia Jaszczak (Katolicka Szkoła Podstawowa w Zamosciu), Aleksandra Zborowska (SP Nr 5 w Krasnymstawie), Klasa I A z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Zamościu.
Patronat honorowy nad konkursem objęli Prezes Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej – Okręg Zamość – poseł na Sejm Sławomir Zawiślak oraz prezydent Zamościa, Andrzej Wnuk.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "Nauczyciel" dnia 30 kwietnia 2019 o godzinie 21:53:13 napisał:
    Brawo i gratulacje! Nie dziwi fakt, że większość wygranych ze Szkoły Katolickiej lub prywatnej, były to placówki, w których nauczyciele nie brali udziału w ogólnopolskim strajku. Taki konkurs trochę bez konkurencji...
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Stefan
W schronisku wolontariusze nie sa mile w...
Kasia
Nadeszla pora na zmiany !!!!!!! W tym pr...
eh
Szkoda, że remont w sezonie turystyczny...
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018