Edukacja | Galerie | Zamośćtekst nadesłany2 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Za nami V edycja Konkursu Piosenki Rosyjskiej [FOTO]

R E K L A M A    B O A R D

Do V edycji Konkursu Piosenki Rosyjskiej zgłosiło się 48 wykonawców: 22 uczniów szkół gimnazjalnych i 26 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego (Biłgoraja, Chełma, Czartowczyka, Hrubieszowa, Lublina, Lubyczy Królewskiej, Mircza, Sułowa, Telatyna, Tomaszowa Lubelskiego, Tyszowiec, Uchań i Zamościa.

Wykonawców oceniało jury w składzie: Pani Pani Beata Buczek– nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zamościu, Pan Tadeusz Wicherek – Dyrektor Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu).

 

 

fot. www.zsp4zamosc.edu.pl
fot. www.zsp4zamosc.edu.pl

Pierwszą nagrodą był voucher na wyjazd na Ukrainę, ufundowany przez biuro podróży QUAND z Tomaszowa Lubelskiego. Drugą i trzecią nagrodę ufundowały firmy BUDMAT z Zamościa i PRAKTIBUD z Tomaszowa Lubelskiego.

Wśród sponsorów i darczyńców znaleźli się:
– Polska Grupa Energetyczna Dystrybucja S.A Oddział Zamość
– Biuro Turystyczne QUAND w Tomaszowie Lubelskim
– PRAKTIBUD Adam Gwizdała w Tomaszowie Lubelskim
– Przedsiębiorstro Wielobranżowe BUDMAT Sp. Jawna Tadeusz Rozmus i Józef Małysz
– Karczma Góralska Zamość
– Fistaszek Joanna Małysz Radecznica
– Zamojskie Piekarnie Kucharscy
– Wydawnictwa PWN i WSiP

Wykonawców oceniało jury w składzie: Pani Pani Beata Buczek– nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zamościu, Pan Tadeusz Wicherek – Dyrektor Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu i Władysław Swacha – nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zamościu.
Konkurs zaszczycił swoją obecnością Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk oraz wiceprzewodniczący Rady Miasta Pan Jan Matwiejczuk

KATEGORIA GIMNAZJA:

I miejsce – Daria Podpora, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju za „ Mir biez wajny” z repertuaru grupy „ Dieti Ziemli”

II miejsce – Natalia Kolano, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Smart School w Zamościu również za „ Mir biez wajny”

III miejsce – Julia Stepaniuk, Szkoła Podstawowa im. Generała Nikodema Sulika w Lubyczy Królewskiej za utwór z reprtuaru Julii Sawiczewoj „ Jeśli w sierce żywiot ljubow”

WYRÓŻNIENIA: Amelia Juszczak, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. Karola Lipińskiego w Lublinie za piosenkę z repertuaru Poliny Gagariny ‘ Kukuszka”

KATEGORIA SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

I miejsce – Zuzanna Wojczuk i Diana Zdybel, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Zamościu za utwór „ Malieńkaja diewoczka”

II miejsce – Jaśmina Łukiewicz, Zespół Szkół Nr 2 im. Żwirki i Wigury w Tomaszowie Lubelskim za aktorskie wykonanie „ Kalinki”

III miejsce – Martyna Koman, I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju za „ Modlitwę” Julija Samojłowa

WYRÓŻNIENIA:

– Diana Kotuła, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju za utwór z repertuaru Ałły Pugaczowy  „ Apjat mietiel”

– Aleksandra Gąsior, I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju za romans rosyjski „ Jasna Noc”
Jurorzy stanęli przed trudnym wyborem i oceną solistów ze szkół ponadgimnazjalnych. Poziom był bardzo wysoki. Ostatecznie o nagrodzonych miejscach zadecydowała aranżacja sceniczna piosenek i ich perfekcyjne wykonanie.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "z_boku" dnia 3 marca 2019 o godzinie 0:38:03 napisał:
  Я не знаю почему В понедельник я не пью В среду я совсем не сплю Я пятницу люблю А в субботу целый день Меня всего съедает лень Вторник неприятный день Я пятницу люблю Не могу узнать Когда я буду любить опять Когда я буду тебя целовать Я не знаю почему В понедельник я не пью В среду я совсем не сплю Я пятницу люблю В понедельник солнце жжет А во вторник дождь идет В среду снова жду грозу Я пятницу люблю Как полковник звезду Как Герасим Му-Му Почему тебя я так люблю Не приходишь ко мне Ты черт знает где Может ты с Незнайкой на Луне Я сойду так с ума Ты опять не права На небе полная Луна И надеюсь вот-вот Это произойдет Я пятницу люблю Я не знаю почему В понедельник я не пью В среду я совсем не сплю Я пятницу люблю А в субботу целый день Меня всего съедает лень Вторник неприятный день Я пятницу люблю
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 4 marca 2019 o godzinie 0:52:19 napisał:
  @"Z_Boku"; Pewne piosenki są evergreenami. Niezależnie od tego, czy się lubi poniedziałek, czy nie; https://www.youtube.com/watch?v=HUi7XQsdUXE
  • "z_boku" dnia 4 marca 2019 o godzinie 20:33:39 napisał:
   Torres20400 - Pussy Riot to też piosenka rosyjska, nawet śpiewają i Putinie :-)
 • "TORRES20400" dnia 4 marca 2019 o godzinie 0:53:46 napisał:
  To mówiłem ja. Jarząbek Wacław, trener III klasy.
 • "Thomas" dnia 4 marca 2019 o godzinie 14:12:00 napisał:
  Z boku@ Ja tjebja ljublu kak swaju maszynu / Ale pisz po polski
 • "Thomas" dnia 4 marca 2019 o godzinie 14:18:04 napisał:
  Ja przepraszam, a gdzie jest bard Włodzimierz Wysocki? Festiwal Konkursu Piosenki Rosyjskiej jest jak ciasto bez rodzynek, JEST JESZCZE GORZEJ JAK MAKOWIEC BEZ MAKU.
 • "z_boku" dnia 4 marca 2019 o godzinie 14:30:53 napisał:
  https://m.youtube.com/watch?v=oQpsOz21hgQ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
observer
wybory, wybory. ale nie pomyśleli o prz...
?
Skoro przenosiny mają być w następnym...
Zamościanin
Tak komentarze mogą pochodzić z Veolii...
wesoły antek
Taka podwyżka a dla czego panowie się ...
Ćwik&Zwola...
Rozumiem że ta psedo konferencja to ost...
Ma byc
@jas na filmie mowia ze ma byc tam gdzie...
jas
A co z delegaturą urzędu wojewódzkieg...
Ja nie mogę
Nie no Pan Ćwik jest gotowy do EU. Pozi...
Fredek
A co wspólnego z domem dziecka w Tomasz...
Kto
A co z wynajmującymi tam pomieszczenia ...
"Zulugula"
To chodźmy wszyscy do do Kauflandu du...
pasażer
A może tak pan radny zajął by się ni...
Jan III
Dużo dni ma ten maj 922?...
Do ‚ed’
Ceny śmieci rosną ale zobaczysz jak wz...
Wilk
Sondaż do niczego. Jak sie pozwala glos...
KL
Czy wynik sondy wyborczej jest zaskakuj...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018