Edukacja | Galerie | Zamośćtekst nadesłany2 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Za nami V edycja Konkursu Piosenki Rosyjskiej [FOTO]

R E K L A M A    B O A R D

Do V edycji Konkursu Piosenki Rosyjskiej zgłosiło się 48 wykonawców: 22 uczniów szkół gimnazjalnych i 26 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego (Biłgoraja, Chełma, Czartowczyka, Hrubieszowa, Lublina, Lubyczy Królewskiej, Mircza, Sułowa, Telatyna, Tomaszowa Lubelskiego, Tyszowiec, Uchań i Zamościa.

Wykonawców oceniało jury w składzie: Pani Pani Beata Buczek– nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zamościu, Pan Tadeusz Wicherek – Dyrektor Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu).

 

 

fot. www.zsp4zamosc.edu.pl
fot. www.zsp4zamosc.edu.pl

Pierwszą nagrodą był voucher na wyjazd na Ukrainę, ufundowany przez biuro podróży QUAND z Tomaszowa Lubelskiego. Drugą i trzecią nagrodę ufundowały firmy BUDMAT z Zamościa i PRAKTIBUD z Tomaszowa Lubelskiego.

Wśród sponsorów i darczyńców znaleźli się:
– Polska Grupa Energetyczna Dystrybucja S.A Oddział Zamość
– Biuro Turystyczne QUAND w Tomaszowie Lubelskim
– PRAKTIBUD Adam Gwizdała w Tomaszowie Lubelskim
– Przedsiębiorstro Wielobranżowe BUDMAT Sp. Jawna Tadeusz Rozmus i Józef Małysz
– Karczma Góralska Zamość
– Fistaszek Joanna Małysz Radecznica
– Zamojskie Piekarnie Kucharscy
– Wydawnictwa PWN i WSiP

Wykonawców oceniało jury w składzie: Pani Pani Beata Buczek– nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zamościu, Pan Tadeusz Wicherek – Dyrektor Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu i Władysław Swacha – nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zamościu.
Konkurs zaszczycił swoją obecnością Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk oraz wiceprzewodniczący Rady Miasta Pan Jan Matwiejczuk

KATEGORIA GIMNAZJA:

I miejsce – Daria Podpora, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju za „ Mir biez wajny” z repertuaru grupy „ Dieti Ziemli”

II miejsce – Natalia Kolano, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Smart School w Zamościu również za „ Mir biez wajny”

III miejsce – Julia Stepaniuk, Szkoła Podstawowa im. Generała Nikodema Sulika w Lubyczy Królewskiej za utwór z reprtuaru Julii Sawiczewoj „ Jeśli w sierce żywiot ljubow”

WYRÓŻNIENIA: Amelia Juszczak, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. Karola Lipińskiego w Lublinie za piosenkę z repertuaru Poliny Gagariny ‘ Kukuszka”

KATEGORIA SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

I miejsce – Zuzanna Wojczuk i Diana Zdybel, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Zamościu za utwór „ Malieńkaja diewoczka”

II miejsce – Jaśmina Łukiewicz, Zespół Szkół Nr 2 im. Żwirki i Wigury w Tomaszowie Lubelskim za aktorskie wykonanie „ Kalinki”

III miejsce – Martyna Koman, I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju za „ Modlitwę” Julija Samojłowa

WYRÓŻNIENIA:

– Diana Kotuła, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju za utwór z repertuaru Ałły Pugaczowy  „ Apjat mietiel”

– Aleksandra Gąsior, I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju za romans rosyjski „ Jasna Noc”
Jurorzy stanęli przed trudnym wyborem i oceną solistów ze szkół ponadgimnazjalnych. Poziom był bardzo wysoki. Ostatecznie o nagrodzonych miejscach zadecydowała aranżacja sceniczna piosenek i ich perfekcyjne wykonanie.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "z_boku" dnia 3 marca 2019 o godzinie 0:38:03 napisał:
  Я не знаю почему В понедельник я не пью В среду я совсем не сплю Я пятницу люблю А в субботу целый день Меня всего съедает лень Вторник неприятный день Я пятницу люблю Не могу узнать Когда я буду любить опять Когда я буду тебя целовать Я не знаю почему В понедельник я не пью В среду я совсем не сплю Я пятницу люблю В понедельник солнце жжет А во вторник дождь идет В среду снова жду грозу Я пятницу люблю Как полковник звезду Как Герасим Му-Му Почему тебя я так люблю Не приходишь ко мне Ты черт знает где Может ты с Незнайкой на Луне Я сойду так с ума Ты опять не права На небе полная Луна И надеюсь вот-вот Это произойдет Я пятницу люблю Я не знаю почему В понедельник я не пью В среду я совсем не сплю Я пятницу люблю А в субботу целый день Меня всего съедает лень Вторник неприятный день Я пятницу люблю
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 4 marca 2019 o godzinie 0:52:19 napisał:
  @"Z_Boku"; Pewne piosenki są evergreenami. Niezależnie od tego, czy się lubi poniedziałek, czy nie; https://www.youtube.com/watch?v=HUi7XQsdUXE
  • "z_boku" dnia 4 marca 2019 o godzinie 20:33:39 napisał:
   Torres20400 - Pussy Riot to też piosenka rosyjska, nawet śpiewają i Putinie :-)
 • "TORRES20400" dnia 4 marca 2019 o godzinie 0:53:46 napisał:
  To mówiłem ja. Jarząbek Wacław, trener III klasy.
 • "Thomas" dnia 4 marca 2019 o godzinie 14:12:00 napisał:
  Z boku@ Ja tjebja ljublu kak swaju maszynu / Ale pisz po polski
 • "Thomas" dnia 4 marca 2019 o godzinie 14:18:04 napisał:
  Ja przepraszam, a gdzie jest bard Włodzimierz Wysocki? Festiwal Konkursu Piosenki Rosyjskiej jest jak ciasto bez rodzynek, JEST JESZCZE GORZEJ JAK MAKOWIEC BEZ MAKU.
 • "z_boku" dnia 4 marca 2019 o godzinie 14:30:53 napisał:
  https://m.youtube.com/watch?v=oQpsOz21hgQ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
6 minut temu
Jak po rundzie masz awans w kieszeni to ...
Antyklerykał
Próbą dyskredytacji adwersarza nie da ...
zamościak
Co oni tam wyprawiają ? Jakaś dywersja...
TORRES20400
Słuszna uwaga. To dlatego do dziś prod...
TORRES20400
@"Thomas"; uśmiech zagościł na mej sm...
observer
przecież to proste - jednymi schodami s...
ak
Doga Redakcjo proszę informować czytel...
Thomas
Antyklerykał - czy wiesz, że S...
Lena
Zjedz sobie kukurydzę i popij "mocnym f...
TORRES20400
Niektórzy majstrowali przy "Siódmej pi...
Antyklerykał
Dobrze, że w przebłysku własnej woli ...
ciekawy
aaaa schody Eschera kojarzę, no to fakt...
no name
super! ciekawe czy w tym świetnym klu...
TORRES20400
https://www.cda.pl/video/149315d0...
TORRES20400
Masz rację, jestem na łańcuchu Bestii...
Antyklerykał
Cóż, zamykanie oczu na niewygodne fakt...
z_boku
Hmmm, też mnie interesuje na czym poleg...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018