Flesz | ZamośćRedakcja28 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Z 3 promilami jechał przez miasto. Wpadł pod komendą

Policja fot. Robert Moteka

Prawie trzy promile alkoholu miał w organizmie kierowca pojazdu marki Mazda, który poruszał się ulicami Zamościa. Został zatrzymany przez policjantów z zamojskiej komendy na ulicy Wyszyńskiego, tuż przed budynkiem komendy.

Wczoraj policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą podczas pełnienia służby na ul. Partyzantów zauważyli kierującego pojazdem marki mazda, który nie zareagował na to, że inni kierujący zatrzymali się przed przejściem dla pieszych i nie zwalniając pojechał dalej, następnie przejechał skrzyżowanie przy zapalonym czerwonym świetle. Policjanci natychmiast zareagowali i podjęli czynności zmierzające do zatrzymania kierującego.

Mężczyzna na ul. Wyszyńskiego, tuż przed budynkiem komendy, zareagował na sygnały wydawane przez mundurowych i zatrzymał pojazd. Wynik badania stanu trzeźwości wskazał, że w organizmie 29-latka było prawie trzy promile alkoholu. W takim stanie poruszał się po ulicach Zamościa stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.- informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło z KMP w Zamościu.

Jak się okazuje 29-latek ma już na swoim koncie liczne przewinienia w ruchu drogowym łącznie z jazdą w stanie nietrzeźwości. Za swoje wczorajsze czyny odpowie przed Sądem. Zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości zagrożone jest sankcją do 2 lat pozbawienia wolności. Jeśli sprawca był już wcześniej prawomocnie skazany za tego typu przestępstwa Sąd może orzec karę nawet do 5 lat więzienia.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
KM 18 minut temu
Gratulacje Kamil i panie Adamie!...
Jango Fett 47 minut temu
10 punktów przewagi Hetmana nad drugim ...
zamościak 55 minut temu
nadchodzi sponsor z Haiti...
mieszkaniec - p...
,,utworzone zostało również nowe stan...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama