R E K L A M A

Z I P

Galerie | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćOliwia Bojar17 grudnia 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Zamość: XI Wigilia mieszkańców Zamościa [FOTO]

XI Wigilia Mieszkańców Zamościa- czytanie fragmentu Ewangelii przez biskupa Mariana Rojka, foto: Oliwia Bojar


Dzisiaj (17 grudnia) na zamojskim Rynku Wielkim przy świątecznych iluminacjach spotkali się mieszkańcy miasta zgromadzeni na wspólnej wigilii zainicjowanej przez zamojską restauratorkę Małgorzatę Czerniak. Jak co roku hasło spotkania brzmiało “Bądźmy wszyscy razem”.

Od godz. 14 ze sceny, na której występowały dzieci z Zespołu Szkół Społecznych, chór Knieja i Zespół Pieśni i Tańca “Zamojszczyzna” płynęły kolędy i pieśni związane z Bożym Narodzeniem.
Natomiast po godz. 16 zgromadzonym na Rynku Wielkim życzenia złożyli: biskup Marian Rojek i prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.
Na stołach przy rozświetlonej choince pojawiło się dużo wigilijnych potraw przygotowanych przez zamojskich restauratorów, piekarzy i cukierników.

W tym roku potrawy na miejską wigilię przygotowały
restauracje: Corner Pub, Hotel Carskie Koszary, Gościniec Kanclerz, Klub Bohema, Skarbiec Wina, Muzealna, Smak Story na Szwedzkiej, Verona, Morandówka, Renesans, Hotel Arte;
piekarnie: E. A. Kucharscy, K. Łepik. A. S. D. Grela, B. Lupa-Juszczak, PSS Społem;
cukiernie: J. B. Skrzypczuk, T. I. Turek, L. A. Fabian, B. Z. Kowal, M. Wasil.

Współorganizatorami wydarzenia były: Muzeum Zamojskie, Komenda Hufca ZHP Zamość, ZDK Zamość, Zespół Pieśni i Tańca “Zamojszczyzna”, MDK Zamość, ZSP nr 2, ZSP nr 1, Zespół Szkół Społecznych oraz firmy: AZET, ULTAX, ZAMDRUK.

Autor: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny