Flesz | ZamośćDaniel Czubara23 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Wystrzelali puchar

Fot. ZK w Zamościu

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Zamościu wygrali drużynową klasyfikację o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie.

V Okręgowe Mistrzostwa Strzeleckie o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej odbyły się na strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego w Hrudzie k. Białej Podlaskiej. W mistrzostwach udział wzięło 32 funkcjonariuszy reprezentujących jednostki penitencjarne okręgu lubelskiego. Zawody rozegrane zostały zgodnie z zatwierdzonym wcześniej regulaminem. Uroczyste otwarcie mistrzostw odbyło się w obecności Zastępcy Dyrektora Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej – mjr. Sławomira Stańczuka. Głównego organizatora imprezy Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie reprezentował specjalista kpt. Robert Piwko. Uczestnicy mistrzostw zmagali się w 3 konkurencjach, na które składało się strzelanie precyzyjne z dwóch jednostek broni (P-99 Walther i PM-wz. 06) oraz strzelanie dynamiczne (P-99 Walther) polegające na przebiegnięciu określonego dystansu i oddaniu 20 strzałów w wyznaczonym czasie, by wyłonić zwycięzców klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej. Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw okazał się mł. chor. Mariusz Halej z ZK Zamość, który wygrał klasyfikację indywidualną oraz okazał się najlepszy w konkurencji strzelania precyzyjnego z pistoletu P-99 Walther .

Najlepszym w konkurencji strzelania precyzyjnego z pistoletu maszynowego został mł. chor. Konrad Szymala, również z zamojskiej jednostki penitencjarnej.

W strzelaniu dynamicznym zwyciężył chor. Piotr Hałas z AŚ Lublin.

W klasyfikacji indywidualnej kobiet wygrała kpr. Małgorzata Kulczyńska z ZK Hrubieszów, przed szer. Ewą Wlazło z ZK Zamość i kpt. Zuzanną Kułacką z AŚ Lublin.

Dzięki indywidualnym zwycięstwom oraz dobrym wynikom pozostałych członków zespołu klasyfikację drużynową wygrał ZK Zamość.

Organizatorem był Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie oraz Dyrektor Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej przy współudziale Zarządu Terenowego NSZZFiPW w Białej Podlaskiej. Sędzią Głównym zawodów był kpt. Robert Piwko.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Jango Fett
Czy to faktycznie ma być obwodnica wewn...
KL
Następna głupia obwodnica. Zamościowi...
love_zamosc
Życze powodzenia w walce o prawa pracow...
MPK
"Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia ...
MPK
zibi - oj chyba jest za pozno...
Aha?
Poza tym, że info. średnio świeże i ...
Kmicic
PIS jest partią katolickich komunistów...
Kmicic
Kolejna partia socjalistów, która jesz...
Edyward
Pewnie był nawalony jak stodoła...
Tutejszy
Oby nowe ugrupowanie nue skończyło jak...
ja
Ja jadę, byłam na spotkaniu z Biedroni...
Buhaha
Nie do was wysłał tylko do wszystkich ...
K
Zapraszamy wszystkich chętnych na wyjaz...
zibi
to chyba jakas tragiczna pomylka.kto to ...
KL
Taki wyjazd powinien odbyć się na rowe...
PK
W sumie Biedroń odbierze głosy PO-KO i...
Umowa Biedronia (UB) - koleś jest tak p...
Jango Fett
Wysokie notowania ugrupowania, stosunkow...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama