R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćDaniel Czubara23 maja 2018 FACEBOOK | 5245 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Wystrzelali puchar

Fot. ZK w Zamościu
R E K L A M A    B O A R D

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Zamościu wygrali drużynową klasyfikację o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie.

V Okręgowe Mistrzostwa Strzeleckie o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej odbyły się na strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego w Hrudzie k. Białej Podlaskiej. W mistrzostwach udział wzięło 32 funkcjonariuszy reprezentujących jednostki penitencjarne okręgu lubelskiego. Zawody rozegrane zostały zgodnie z zatwierdzonym wcześniej regulaminem. Uroczyste otwarcie mistrzostw odbyło się w obecności Zastępcy Dyrektora Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej – mjr. Sławomira Stańczuka. Głównego organizatora imprezy Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie reprezentował specjalista kpt. Robert Piwko. Uczestnicy mistrzostw zmagali się w 3 konkurencjach, na które składało się strzelanie precyzyjne z dwóch jednostek broni (P-99 Walther i PM-wz. 06) oraz strzelanie dynamiczne (P-99 Walther) polegające na przebiegnięciu określonego dystansu i oddaniu 20 strzałów w wyznaczonym czasie, by wyłonić zwycięzców klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej. Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw okazał się mł. chor. Mariusz Halej z ZK Zamość, który wygrał klasyfikację indywidualną oraz okazał się najlepszy w konkurencji strzelania precyzyjnego z pistoletu P-99 Walther .

Najlepszym w konkurencji strzelania precyzyjnego z pistoletu maszynowego został mł. chor. Konrad Szymala, również z zamojskiej jednostki penitencjarnej.

W strzelaniu dynamicznym zwyciężył chor. Piotr Hałas z AŚ Lublin.

W klasyfikacji indywidualnej kobiet wygrała kpr. Małgorzata Kulczyńska z ZK Hrubieszów, przed szer. Ewą Wlazło z ZK Zamość i kpt. Zuzanną Kułacką z AŚ Lublin.

Dzięki indywidualnym zwycięstwom oraz dobrym wynikom pozostałych członków zespołu klasyfikację drużynową wygrał ZK Zamość.

Organizatorem był Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie oraz Dyrektor Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej przy współudziale Zarządu Terenowego NSZZFiPW w Białej Podlaskiej. Sędzią Głównym zawodów był kpt. Robert Piwko.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny