R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćDaniel Czubara23 maja 2018 FACEBOOK | 4539 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Zamość: Wystrzelali puchar

Fot. ZK w Zamościu

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Zamościu wygrali drużynową klasyfikację o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie.

V Okręgowe Mistrzostwa Strzeleckie o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej odbyły się na strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego w Hrudzie k. Białej Podlaskiej. W mistrzostwach udział wzięło 32 funkcjonariuszy reprezentujących jednostki penitencjarne okręgu lubelskiego. Zawody rozegrane zostały zgodnie z zatwierdzonym wcześniej regulaminem. Uroczyste otwarcie mistrzostw odbyło się w obecności Zastępcy Dyrektora Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej – mjr. Sławomira Stańczuka. Głównego organizatora imprezy Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie reprezentował specjalista kpt. Robert Piwko. Uczestnicy mistrzostw zmagali się w 3 konkurencjach, na które składało się strzelanie precyzyjne z dwóch jednostek broni (P-99 Walther i PM-wz. 06) oraz strzelanie dynamiczne (P-99 Walther) polegające na przebiegnięciu określonego dystansu i oddaniu 20 strzałów w wyznaczonym czasie, by wyłonić zwycięzców klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej. Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw okazał się mł. chor. Mariusz Halej z ZK Zamość, który wygrał klasyfikację indywidualną oraz okazał się najlepszy w konkurencji strzelania precyzyjnego z pistoletu P-99 Walther .

Najlepszym w konkurencji strzelania precyzyjnego z pistoletu maszynowego został mł. chor. Konrad Szymala, również z zamojskiej jednostki penitencjarnej.

W strzelaniu dynamicznym zwyciężył chor. Piotr Hałas z AŚ Lublin.

W klasyfikacji indywidualnej kobiet wygrała kpr. Małgorzata Kulczyńska z ZK Hrubieszów, przed szer. Ewą Wlazło z ZK Zamość i kpt. Zuzanną Kułacką z AŚ Lublin.

Dzięki indywidualnym zwycięstwom oraz dobrym wynikom pozostałych członków zespołu klasyfikację drużynową wygrał ZK Zamość.

Organizatorem był Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie oraz Dyrektor Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej przy współudziale Zarządu Terenowego NSZZFiPW w Białej Podlaskiej. Sędzią Głównym zawodów był kpt. Robert Piwko.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny