nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Sport | ZamośćRobert Moteka2 czerwca 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy

Zamość: Wyrównany mecz. Karne rozstrzygnęły o wyniku

To był bardzo wyrównany mecz. Dziennikarze zmierzyli się z Radnymi. Wynik? 4:4 (2:2) w regulaminowym czasie gry i 5:4 w rzutach karnych.

Oczywiście dla ludzi mediów. Wynik choć ważny, nie był jednak celem samym w sobie. Liczyła się wspólna dobra zabawa ponad podziałami. W jednej drużynie zagrali razem radni PiS, PO, lewicy i Nowoczesnej, po drugiej zaś stronie dziennikarze z różnych zamojskich redakcji. Ale wróćmy do samego meczu.

Areną zmagań był „orlik” przy Szkole Podstawowej Nr 6 przy ulicy Orlej. Mecz zakończył się wynikiem 4:4. Najlepszym strzelcem okazał się Roland Maziarka  („TZ”) z drużyny dziennikarzy, który trzykrotnie trafiał do bramki radnych dzielnie bronionej przez Wiesława Nowakowskiego( lewica). Czwarte trafienie dla Dziennikarzy dorzucił Arkadiusz Efner (Katolickie Radio Zamość). Z Radnych bramkowym łupem podzielili się Marek Kudela (PO) – 2 i Jan Obszański (PiS). Słowem Radni zaprezentowali PO-PiS-owy atak.  

W związku z remisowym wynikiem spotkania sędzia Andrzej Swacha zarządził rzuty karne. W tych lepsi okazali się dziennikarze wygrywając 5:4. Radni już zapowiedzieli rewanż, na który Dziennikarze chętnie przystali.

Zawodnicy i widzowie przynieśli na mecz słodycze, które w przyszłym tygodniu trafią do Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny.

Obie drużyny składają podziękowania dla dyrektora Artura Waśki i Szkoły Podstawowej Nr 6 za udostępnienie obiektu.

Dziennikarze:
Jan Byra, Roland Maziarka  –  („Tygodnik Zamojski”)
Tomasz Tomczewski, Piotr Orzechowski, Jacek Milczuk – („Kronika Tygodnia”)
Arkadiusz Efner –  (Katolickie Radio Zamość),
Szymon Łyciuk (ezamosc.pl),
Mateusz Sawczuk (Gazeta Akademicka „Skafander”),
Michał Krasnowski (portalzamojski.pl),
Daniel Czubara, Sławomir Ćwik – (roztocze.net),

Radni: Jan Obszański, Marek Pogódź – (PiS),
Marek Kudela (PO),
Rafał Zwolak (Nowoczesna),
Wiesław Nowakowski, Adam Kutyła (lewica).

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 12.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Robert Moteka
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Andrzej" dnia 2 czerwca 2017 o godzinie 23:40:25 napisał:
  Takich wspólnych meczy powinno byc więcej. Grali dla dzieci
  R E K L A M A
 • "Marta" dnia 2 czerwca 2017 o godzinie 23:43:42 napisał:
  Gratulacje dla dziennikarzy. Szkoda że nie wszystkie media zostały zaproszone i zagrała ze sobą tylko samozwańcza elita mediów. Widzę na liście brak niektórych gazet czy portali.
 • "Qwert" dnia 3 czerwca 2017 o godzinie 0:14:33 napisał:
  Kto chciał to był. Media o temacie informowały i każdy chętny mógł przyjść. Typowe szukanie dziury w całym Marta.
 • "Marta" dnia 3 czerwca 2017 o godzinie 9:03:36 napisał:
  Radny Kutyła kontuzjowany? Czy może wpadł przypadkiem idąc na ryby?
 • "Podpis" dnia 3 czerwca 2017 o godzinie 11:54:10 napisał:
  "Sławomir Ćwik – (roztocze.net)" - o fachowiec od wszystkiego Ogólnie żenada
 • "Marta" dnia 3 czerwca 2017 o godzinie 12:22:03 napisał:
  Sławomir Ćwik to polityk Nowoczesnej. jeżeli to nie pomyłka i naprawde zagrał jako dziennikarz Roztocza to moim zdaniem niezbyt dobrze świadczy o bezstronności tego portalu
 • "Daniel Czubara" dnia 3 czerwca 2017 o godzinie 13:01:57 napisał:
  @Marta Sławomir Ćwik wystąpił jako felietonista roztocze.net - wszak ma felietony na swoim koncie. To, że związany jest z Nowoczesną? Tego dnia nie grały poglądy czy barwy polityczne. Liczyła się zabawa i pomoc dzieciom. Osobiście nie przeszkadzałoby mi także, gdybym grał z felietonistą związanym z ONR, PiS, czy lewicą. Na takie podziały na boisku nie ma miejsca. Zresztą dziennikarze oraz felietoniści, którzy z różnych powodów czy osobistych, czy służbowych nie dali rady wystąpić w tym spotkaniu będę mieli jeszcze okazję, bo już rozmawiamy o meczu rewanżowym.
 • "TORRES20400" dnia 3 czerwca 2017 o godzinie 14:19:40 napisał:
  Chętnie bym "poharatał w gałę" z innymi "stałymi" komentatorami roztocze.net. Piękne marzenie ;-)
 • "L11A" dnia 3 czerwca 2017 o godzinie 21:16:17 napisał:
  Dlaczego nie wzięto do składu radnego Pana J.Nizioła? On całkiem nieźle gra i byłaby szansa na wygrana radnych.
 • "szacun" dnia 4 czerwca 2017 o godzinie 11:26:31 napisał:
  Szacunek radni mieliście straszenie krótką ławkę
  R E K L A M A
 • "kronos" dnia 4 czerwca 2017 o godzinie 12:05:40 napisał:
  Zagrali dla dzieci, nazbierali jakies prezenty dla nich a jak czytam te teksty to widzę że komuś szkoda. Weź się człowieku za robotę, zrób coś dla innych. Dobra inicjatywa , popieram, szkoda że nie mogłam być, bede następnym razem. Kiedy bedzie ten rewanż?
 • "waga" dnia 5 czerwca 2017 o godzinie 11:10:19 napisał:
  Trochę to towarzystwo ma "lekką" nadwagę. A może by tak zawody w jedzeniu ... kiełbasy ?
 • "ja" dnia 5 czerwca 2017 o godzinie 13:49:36 napisał:
  sam byś coś kupił i się ruszył

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama