Sport | ZamośćRobert Moteka2 czerwca 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy

Zamość: Wyrównany mecz. Karne rozstrzygnęły o wyniku

R E K L A M A    B O A R D

To był bardzo wyrównany mecz. Dziennikarze zmierzyli się z Radnymi. Wynik? 4:4 (2:2) w regulaminowym czasie gry i 5:4 w rzutach karnych.

Oczywiście dla ludzi mediów. Wynik choć ważny, nie był jednak celem samym w sobie. Liczyła się wspólna dobra zabawa ponad podziałami. W jednej drużynie zagrali razem radni PiS, PO, lewicy i Nowoczesnej, po drugiej zaś stronie dziennikarze z różnych zamojskich redakcji. Ale wróćmy do samego meczu.

Areną zmagań był „orlik” przy Szkole Podstawowej Nr 6 przy ulicy Orlej. Mecz zakończył się wynikiem 4:4. Najlepszym strzelcem okazał się Roland Maziarka  („TZ”) z drużyny dziennikarzy, który trzykrotnie trafiał do bramki radnych dzielnie bronionej przez Wiesława Nowakowskiego( lewica). Czwarte trafienie dla Dziennikarzy dorzucił Arkadiusz Efner (Katolickie Radio Zamość). Z Radnych bramkowym łupem podzielili się Marek Kudela (PO) – 2 i Jan Obszański (PiS). Słowem Radni zaprezentowali PO-PiS-owy atak.  

W związku z remisowym wynikiem spotkania sędzia Andrzej Swacha zarządził rzuty karne. W tych lepsi okazali się dziennikarze wygrywając 5:4. Radni już zapowiedzieli rewanż, na który Dziennikarze chętnie przystali.

Zawodnicy i widzowie przynieśli na mecz słodycze, które w przyszłym tygodniu trafią do Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny.

Obie drużyny składają podziękowania dla dyrektora Artura Waśki i Szkoły Podstawowej Nr 6 za udostępnienie obiektu.

Dziennikarze:
Jan Byra, Roland Maziarka  –  („Tygodnik Zamojski”)
Tomasz Tomczewski, Piotr Orzechowski, Jacek Milczuk – („Kronika Tygodnia”)
Arkadiusz Efner –  (Katolickie Radio Zamość),
Szymon Łyciuk (ezamosc.pl),
Mateusz Sawczuk (Gazeta Akademicka „Skafander”),
Michał Krasnowski (portalzamojski.pl),
Daniel Czubara, Sławomir Ćwik – (roztocze.net),

Radni: Jan Obszański, Marek Pogódź – (PiS),
Marek Kudela (PO),
Rafał Zwolak (Nowoczesna),
Wiesław Nowakowski, Adam Kutyła (lewica).

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 12.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Robert Moteka
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
9 20 minut temu
Powinni zrobić zapis aby kandydaci do P...
z_boku
Może ta książka coś wyjaśni?https:/...
observer
szanse ma takie, jak na zwycięstwo w sp...
Mieszkaniec nie...
Co za głąb wstawił zdjęcie z neta za...
TORRES20400
@"ciekawy"; zwykle odpowiadam na pytania...
Thomas
oduczcie się darmochy i koncertów pod ...
dfgh
Gdyby startował z 3 lub z ostatniego mi...
KL
Najgorsza jest "coś tam, coś tam"....
PT
Najgorszy kandydat z Lubelszczyzny....
Wielki radny a pszenica chwastami zarosl...
ach
i to jest muzyka, kurcze poszedłbym ale...
ciekawy
tak z ciekawosci schody zamojskiego Ratu...
KL
Najlepszy kandydat z Lubelszczyzny!...
ad111
Proszę bardzo, edukacji nigdy zbyt wiel...
z_boku
Nie od dzisiaj wiadomo że palenie trawy...
ad112
sprawdź co znaczy słowo ''wycieczka''...
A.K
A dużo było wymienionych nazwisk były...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018