R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRobert Moteka2 czerwca 2017 FACEBOOK | 4461 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy ()

Zamość: Wyrównany mecz. Karne rozstrzygnęły o wyniku

R E K L A M A    B O A R D

To był bardzo wyrównany mecz. Dziennikarze zmierzyli się z Radnymi. Wynik? 4:4 (2:2) w regulaminowym czasie gry i 5:4 w rzutach karnych.

Oczywiście dla ludzi mediów. Wynik choć ważny, nie był jednak celem samym w sobie. Liczyła się wspólna dobra zabawa ponad podziałami. W jednej drużynie zagrali razem radni PiS, PO, lewicy i Nowoczesnej, po drugiej zaś stronie dziennikarze z różnych zamojskich redakcji. Ale wróćmy do samego meczu.

Areną zmagań był “orlik” przy Szkole Podstawowej Nr 6 przy ulicy Orlej. Mecz zakończył się wynikiem 4:4. Najlepszym strzelcem okazał się Roland Maziarka  (“TZ”) z drużyny dziennikarzy, który trzykrotnie trafiał do bramki radnych dzielnie bronionej przez Wiesława Nowakowskiego( lewica). Czwarte trafienie dla Dziennikarzy dorzucił Arkadiusz Efner (Katolickie Radio Zamość). Z Radnych bramkowym łupem podzielili się Marek Kudela (PO) – 2 i Jan Obszański (PiS). Słowem Radni zaprezentowali PO-PiS-owy atak.  

W związku z remisowym wynikiem spotkania sędzia Andrzej Swacha zarządził rzuty karne. W tych lepsi okazali się dziennikarze wygrywając 5:4. Radni już zapowiedzieli rewanż, na który Dziennikarze chętnie przystali.

Zawodnicy i widzowie przynieśli na mecz słodycze, które w przyszłym tygodniu trafią do Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny.

Obie drużyny składają podziękowania dla dyrektora Artura Waśki i Szkoły Podstawowej Nr 6 za udostępnienie obiektu.

Dziennikarze:
Jan Byra, Roland Maziarka  –  (“Tygodnik Zamojski”)
Tomasz Tomczewski, Piotr Orzechowski, Jacek Milczuk – (“Kronika Tygodnia”)
Arkadiusz Efner –  (Katolickie Radio Zamość),
Szymon Łyciuk (ezamosc.pl),
Mateusz Sawczuk (Gazeta Akademicka “Skafander”),
Michał Krasnowski (portalzamojski.pl),
Daniel Czubara, Sławomir Ćwik – (roztocze.net),

Radni: Jan Obszański, Marek Pogódź – (PiS),
Marek Kudela (PO),
Rafał Zwolak (Nowoczesna),
Wiesław Nowakowski, Adam Kutyła (lewica).

 

Autor: Robert Moteka
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
K.
A co na to prawowici właściciele kamie...
tylko sprzedać
Sprzedać, zadłużyć i koncerty i konc...
rudy karzeł
"Sowiecka jakość" straszy nadal?...
Oost.
Lokalne wojenki, pohukiwania odyńców, ...
bxt
Może otwarto jakąś nową azjatycką/ ...
Wilhelm
Następny news będzie o znalazcy kota i...
olo
"Trotyl" Gmyz powiedziałby Schlampe....
mieszkaniec
A mnie ciekawi co zrobi prokuratura Ziob...
sonia
Przypominam Ukraina aspiruje do NATO i U...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny