R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćDaniel Czubara17 stycznia 2018

Zamość: Wypadek na ul. Lwowskiej. Pieszy potrącony na przejściu

Fot. KWP w Lublinie

R E K L A M A    B O A R D

Na ulicy Lwowskiej kierowca pojazdu marki Volkswagen potrącił idącego po oznakowanym przejściu dla pieszych 63-letniego mężczyznę. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj na ulicy Lwowskiej w Zamościu w godzinach przedpołudniowych.

Kierujący pojazdem marki Volkswagen, 29-letni mieszkaniec gminy Rachanie jadąc od strony Kalinowic w kierunku ul. Partyzantów potracił 63-letniego mieszkańca Zamościa, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 29-latek tuż przed potrąceniem mężczyzny omijał samochód ciężarowy, który zatrzymał się, aby przepuścić pieszego znajdującego się na pasach. 63-latek z obrażeniami ciała karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Policjanci zbadali trzeźwość kierującego volkswagenem, wynik wskazał 0,00 mg/l. Przeprowadzono również badanie pieszego, on również był trzeźwy.– informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło z KMP w Zamosciu.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym w trakcie omijania pojazdu, który zatrzymał się, aby ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, kierującemu volkswagenem policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami. Czeka go jeszcze odpowiedzialność przed Sądem.

Jest to już piąte zdarzenie w tym roku z udziałem pieszego odnotowane w powiecie zamojskim.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "zenek" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 16:20:11 napisał:
  jebnąć 3 lat [za dobre sprawowanie wolność po 1,5 roku ] A TAK TO zawiasy i 2000 grzywny ?
  5
  0
 • R E K L A M A
 • "Pobożny" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 18:22:17 napisał:
  Ten kierowca z Passata jest dobrze znany ze swej niebezpieczne j jazdy i wielokrotnie karany. No panowie sędziowie przygladamy sie waszej pracy.
  6
  2
 • "RL" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 19:28:41 napisał:
  codziennosc w PL
  3
  0
 • "Ed" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 20:42:57 napisał:
  Ostatnie zdanie artykułu brzmi: „Jest to już piąte zdarzenie w tym roku z udziałem pieszego odnotowane w powiecie zamojskim”. Jak wiadomo jest powiat zamojski o powierzchni 1872,27 km² i liczbie ludności 108 038 osób, w którym władzę wykonawczą sprawuje starosta. Całkiem odrębną jednostką jest Zamość jako miasto na prawach powiatu, w którym władzę wykonawczą sprawuje prezydent miasta. Są to dwa odrębne powiaty. Którego konkretnie powiatu dotyczy ta liczba? Jednego czy obu łącznie?
  4
  0
 • "DG" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 23:48:44 napisał:
  "Pobożny"- chyba Ty!!
  1
  4
 • "Zamość" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 9:02:09 napisał:
  Zamość nie jest częścią powiatu zamojskiego.Już tyle lat(od 1999 r.) jest miastem na prawach powiatu (powiat Miasto Zamość), a większość jego mieszkańców nie wie gdzie mieszka! W dodatku w lokalnych mediach cały czas jest powielany ten błąd. Może by tak ku lepszej orientacji na ten temat (tak jak w cywilizowanych częściach Polski)postawić w końcu niebieskie tabliczki na rogatkach? @Ed-jak można podawać łącznie pod hasłem powiat zamojski, skoro Zamość i powiat zamojski to odrębne jednostki administracyjne? Sytuacje, takie jak opisana w artykule zdarzaja się często, aż za często-z czego to wynika?-z braku obycia w ruchu typowo miejskim, z brakiem nawyków, orientacji w sytuacji na drodze, nieuwagi?
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Lena 29 minut temu
Dziękuję portalowi roztocze.net za tę...
He he
Po trzecie: zamilcz już, tzw. "Szacunku...
Szacunek
Do „He he” po pierwsze co tak ci śm...
He he
Dopóki tzw. "Szacunek" i niejaki "Rex" ...
Rex
Zgadzam się z przedmówcą. Praktycznie...
Szacunek
Kasujcie komentarze. Więc powtórzę. ...
Rysio
A fundacja hetman?to upadlosc!a kase dos...
Piotr Radlińsk...
Panie Witoldzie dla Pana i Rodziny szcze...
kibic
Buty wojskowe mógł mieć bezpłatnie, ...
ad111
Przejechała człowieka na pasach......
antyklerykał
@"wiolączela story", jak jesteś napraw...
antyklerykał
No to jeszcze kilka cytatów: "Religia t...
Thomas
Kim i kto to jest ta pani co ona takiego...
Thomas
Wypadałoby złożyć najszczersze kondo...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny