Flesz | ZamośćDaniel Czubara17 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Zamość: Wypadek na ul. Lwowskiej. Pieszy potrącony na przejściu

Fot. KWP w Lublinie
R E K L A M A    B O A R D

Na ulicy Lwowskiej kierowca pojazdu marki Volkswagen potrącił idącego po oznakowanym przejściu dla pieszych 63-letniego mężczyznę. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj na ulicy Lwowskiej w Zamościu w godzinach przedpołudniowych.

Kierujący pojazdem marki Volkswagen, 29-letni mieszkaniec gminy Rachanie jadąc od strony Kalinowic w kierunku ul. Partyzantów potracił 63-letniego mieszkańca Zamościa, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 29-latek tuż przed potrąceniem mężczyzny omijał samochód ciężarowy, który zatrzymał się, aby przepuścić pieszego znajdującego się na pasach. 63-latek z obrażeniami ciała karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Policjanci zbadali trzeźwość kierującego volkswagenem, wynik wskazał 0,00 mg/l. Przeprowadzono również badanie pieszego, on również był trzeźwy.– informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło z KMP w Zamosciu.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym w trakcie omijania pojazdu, który zatrzymał się, aby ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, kierującemu volkswagenem policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami. Czeka go jeszcze odpowiedzialność przed Sądem.

Jest to już piąte zdarzenie w tym roku z udziałem pieszego odnotowane w powiecie zamojskim.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "zenek" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 16:20:11 napisał:
  jebnąć 3 lat [za dobre sprawowanie wolność po 1,5 roku ] A TAK TO zawiasy i 2000 grzywny ?
  R E K L A M A
 • "Pobożny" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 18:22:17 napisał:
  Ten kierowca z Passata jest dobrze znany ze swej niebezpieczne j jazdy i wielokrotnie karany. No panowie sędziowie przygladamy sie waszej pracy.
 • "RL" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 19:28:41 napisał:
  codziennosc w PL
 • "Ed" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 20:42:57 napisał:
  Ostatnie zdanie artykułu brzmi: „Jest to już piąte zdarzenie w tym roku z udziałem pieszego odnotowane w powiecie zamojskim”. Jak wiadomo jest powiat zamojski o powierzchni 1872,27 km² i liczbie ludności 108 038 osób, w którym władzę wykonawczą sprawuje starosta. Całkiem odrębną jednostką jest Zamość jako miasto na prawach powiatu, w którym władzę wykonawczą sprawuje prezydent miasta. Są to dwa odrębne powiaty. Którego konkretnie powiatu dotyczy ta liczba? Jednego czy obu łącznie?
 • "DG" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 23:48:44 napisał:
  "Pobożny"- chyba Ty!!
 • "Zamość" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 9:02:09 napisał:
  Zamość nie jest częścią powiatu zamojskiego.Już tyle lat(od 1999 r.) jest miastem na prawach powiatu (powiat Miasto Zamość), a większość jego mieszkańców nie wie gdzie mieszka! W dodatku w lokalnych mediach cały czas jest powielany ten błąd. Może by tak ku lepszej orientacji na ten temat (tak jak w cywilizowanych częściach Polski)postawić w końcu niebieskie tabliczki na rogatkach? @Ed-jak można podawać łącznie pod hasłem powiat zamojski, skoro Zamość i powiat zamojski to odrębne jednostki administracyjne? Sytuacje, takie jak opisana w artykule zdarzaja się często, aż za często-z czego to wynika?-z braku obycia w ruchu typowo miejskim, z brakiem nawyków, orientacji w sytuacji na drodze, nieuwagi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z_boku
Wygrzebano jakieś stanowisko RM sprzed ...
TORRES20400
W tym niusie, nie ma najważniejszego. K...
z_boku
Zamojska kolegiata nie została aby par...
Antyklerykał
Zawłaszczanie przestrzeni trwa......
Mefisto
Poszukaj ile kosztował m2 na zielonym r...
KL
Toyota a w środku Idiota....
L.B.
I nadal nie są. 20.04.2019....
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018